14 секретів Twitter для просунутих користувачів

Секрети Твіттера

Статтю оновлено:

У цій статті ви дізнаєтесь деякі маловідомі секрети твіттера, про які чули далеко не всі користувачі. Можливо це допоможе вам отримувати більше можливостей та зручніше користуватись мережею.

1. Показати стрічку дій – секрети твіттера

Це аналог стрічки новин на Facebook і vk.com, а також відмінний спосіб знайти новий цікавий контент і користувачів, яких можна читати. Перевіряйте за допомогою стрічки дій (Activity feed), чим зайняті люди, яких ви читаєте. Виберете меню #В курсі > Дії (Discover > Activity), щоб побачити стрічку дій тих, на кого ви підписані.

2. Додавайте в обране

Кожен користувач Твіттера хоче отримати якомога більше «фоловерів». Щоб прискорити прогрес, зробіть пошук за словами, які близькі вашим інтересам (або пов’язані з темою вашого мікроблогу, якщо ви журналіст чи інший виробник контенту). Потім додайте в обране ті твіти, в яких згадується щось, що вам подобається і, швидше за все, їх автори «зафоловлять» вас у відповідь.

3. Показати відповіді

У підтверджених користувачів Твіттера відповіді і згадки не відображаються в стрічці новин. Щоб побачити їх, зайдіть до користувача на сторінку профілю та натисніть кнопку «Всі» (All) над стрічкою твітів.

4. Секрети твіттера – підпишіться на списки

Створення списків – легкий спосіб стежити за твітами, коли ви підписані на велику кількість людей. Зайдіть в > Списки (Me > Lists), щоб розподілити користувачів за категоріями зручним для вас способом. Ви також можете підписатися на списки інших користувачів, зайшовши в їх профіль і вибравши в меню «списки». У додатках як TweetDeck у вас з’явиться ще й можливість зробити з кожного списку окрему колонку.

Хочете бачити чиїсь твіти, не підписуючись на користувача в вашій основній стрічці новин? Додайте його в один із списків, але пам’ятайте: користувач зможе бачити списки, в які додано (якщо тільки ви не поставите на них відмітку «Особисті»).

5. Створіть користувальницькі віджети

Створіть віджет для Твіттера для свого сайту. Для цього зайдіть в меню Налаштування > Віджети > Створити новий (Gear Icon > Settings > Widgets > Create New). Віджет буде відображати ваші твіти, також ви зможете налаштувати його зовнішній вигляд.

У Твіттері є можливість створити віджети і для інших користувачів, що зручно, наприклад, коли ви хочете розмістити новинну стрічку компанії на вашому сайті. Зайдіть на сторінку потрібного вам користувача, натисніть іконку з силуетом над стрічкою твітів і виберіть «Вставити цей профіль» (Embed this Profile).

6. Вибирайте теми, використовуючи секрети твіттера

Якщо вам набрид стандартний фон Твіттера, і у вас немає власних відповідних фотографій, використовуйте сервіс Themeleon, щоб підібрати щось близьке вам по духу.

7. Розширений пошук

Не можете знайти щось або когось? Спробуйте розширений пошук, який знайде для вас окремі фрази, твіти з певним місцем розташування, мовою, і багато іншого.

8. Гарячі клавіші і секрети Твіттера

Твіттер дозволяє використовувати більше 20 гарячих клавіш, щоб працювати швидше і ефективніше. Поєднання «G H» поверне вас на домашню сторінку, «R» використовуйте для відповіді, а «G U», щоб знайти потрібного користувача.

9. Відкладіть на потім

Сервіс Pocket, що допомагає вам зручно зберігати веб-контент, щоб прочитати його пізніше в офлайні, має унікальну інтеграцію в Твіттер. Завантаживши розширення для вашого браузера, ви зможете зберігати «на потім» потрібні посилання на сторінки прямо з твітів.

10. Змініть актуальні теми

Актуальні теми у Твіттері дозволяють вам бути в курсі того, що найбільше хвилює людей в мережі в даний момент. Ви можете змінювати список тем, щоб він відображав найбільш «гарячі» теми вашої країни або міста, або ж фільтрував їх згідно вашим інтересам.

Дізнайтесь як заробляти гроші на своєму Твіттері.

11. Знайдіть друзів за допомогою секретів Твіттера

Синхронізуйте Твіттер з вашою електронною поштою і контактами в соціальних мережах. Для цього виберіть В курсі > Пошук друзів > Пошук в адресній книзі (Discover > Find Friends > Search your address book for friends).

12. Додайте кілька акаунтів

Ви можете стежити за твітами відразу з декількох акаунтів на своєму мобільному пристрої. Для цього на сторінці профілю натисніть кнопку під значком силуету, а після знак «+» в правому верхньому кутку. Введіть ваше друге ім’я і пароль, і ви зможете перемикатися між двома записами.

13. Адаптуйте Твіттер під себе

Щоб інформація, яку пропонує вам Твіттер, виявилася ще більш корисною, змусьте його звіритися з історією вашого браузера. Натисніть Параметри > Обліковий запис > Індивідуалізація (Gear Icon > Settings > Account > Personalization) і відзначте галочкою поле «Адаптувати Твіттер виходячи з нещодавно відвіданих веб-сторінок» (Tailor Twitter based on my recent website visits).

Наприклад, якщо ви часто відвідуєте спортивні сайти, то Твіттер запропонує мікроблоги різних спортсменів і команд, які читають інші користувачі, які відвідують цей сайт.

14. Завантажте архів твітів

В кінці 2012 року в Твіттері з’явилася можливість завантажувати архіви ваших твітів, починаючи з самого першого у вигляді збереженої HTML-сторінки. Зайдіть в Налаштування > Обліковий запис > Ваш архів Твіттера > Запросіть свій архів (Settings > Account > Your Twitter Archive > Your Request Archive). Правда, у вас не вийде завантажити архів моментально, але ви отримаєте повідомлення, коли він стане доступний для скачування.

Надіємось ці секрети твіттера стануть вам у пригоді, а може ви знаєте щось ще, про що ми не згадали. Обов’язково поділіться у коментарях!

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar