Автопостінг вконтакті, фейсбук, інстаграм – найкращі безкоштовні сервіси

автопостінг в соцмережах

Для роботи адміністратором в соцмережах потрібно обов’язково користуватися якимось сервісом публікацій. У статті розглянему найкращий безкоштовний автопостінг в соцмережі.

Вбудований таймер від вконтакте — це жахливо незручно. Не можна задати розклад, не запам’ятовує минулий час, дуже незручні налаштування і зміна. Загалом я не можу ним користуватися і ви, швидше за все, теж. У інстаграмі взагалі немає таймера, як і в деяких інших мережах.

Тому я опишу кращий безкоштовний автопостінг в соціальні мережі для вконтакті, однокласників, фейсбуку, і окремий автопостинг для instagram.

Найкращий автопостінг в соціальні мережі

Свої групи я веду вже довгий час, близько 3-4 років, і перепробував багато різних сервісів. Тому є з чим порівняти і що розповісти з цього приводу.

Але тепер я користуюся платним сервісом, який пропонує не тільки функцію автопостігу, але ще і можливість відшукувати кращі записи в інтернеті і додавати їх в розклад одним кліком.

Так як сервіс платний, він не потрапляє до рейтингу «найкращий автопостінг безкоштовно», так що про нього можна детальніше прочитати в цій статті. А далі розповім про безкоштовний варіант.

Огляд автопостера вконтакті і фейсбук sociate.ru

sociate.ru — найкращий з безкоштовних автопостингів на мій погляд. Перед написанням статті подивився інші статті по темі, але чомусь практично ніхто не став писати про нього. Але я з повною впевненістю заявляю — це найзручніший і функціональний сервіс для автопостінгу. Особливо якщо врахувати, що більшість інших сервісів припилила своє існування.

Реєструйтесь в sociate.ru і швидко наповнюйте свої групи

Підтримує: ВКонтакте, Однокласники, Facebook

Дуже зручний і зрозумілий інтерфейс — в розклад дуже зручно вносити потрібний час, легко виправити на нове або видалити/додати. В кінці головне натиснути Оновити розклад, щоб зміни зарахували.

За допомогою функції Пакетного завантаження постів-картинок можна швидко додати фотки, щоб вони виходили за розкладом. Якщо поставити галочки навпроти Запостити в Facebook/Однокласники можна автоматично наповнювати групи у всіх соцмережах відразу.

При розміщенні рекламних записів можна поставити часом, через скільки пост потрібно видалити — зазвичай це або 1 година, або 24 години (якщо замовили на 1 годину перше місце + 23 на стіні).

Додаткові можливості публікацій

А крім зручного і функціонального автопостиігу, в сервісі sociate можна купувати і продавати рекламу. І якщо якийсь пост запланований на час відразу після рекламної запису, він автоматично відхиляється, щоб не збивати рекламу — дуже зручно, часто виручало).

Сервіс абсолютно безкоштовний, якщо використовувати тільки автопостінг, комісія стягується тільки за придбання/розміщення реклами.

Як бачите — це ідеальний сервіс для автоматичного розміщення постів, якщо враховувати тільки безкоштовні сервіси.

Я б додала ще кілька сервісів для огляду, але все що я знав вже закрилися, а в нових я не розбираюся і вони викликають сумнів. Набагато зручніше користуватися одним перевіреним сайтом, який існує вже більше 5 років.

Автопостінг instagram безкоштовно

Але на жаль сайт sociate не підтримує автопостінг в Instagram, тому для нього підшукала альтернативу. Безкоштовних варіантів дуже мало, так що єдиний сервіс — smmplanner. В ньому є можливість працювати безкоштовно, правда з невеликими обмеженнями. Використовувати його дуже легко і просто, можна і самостійно розібратися, але все ж розповім:

  1. Зареєструйтеся через свій профіль Instagram.
  2. Зайдіть в розділ «Публікація/створення постів» і там натисніть «Запланувати пост».
  3. У вікні вкажіть всю потрібну інформацію: текст, додайте хештеги, виберіть фото, відео, додайте посилання або смайлики. Можна налаштувати автоматичне видалення через певний час (для реклами знову ж таки).
  4. Виберіть обліковий запис, куди потрібно опублікувати пост.
  5. Вкажіть потрібний час і дату публікації.
  6. Натисніть внизу сторінки «ОК», щоб поставити запис в таймер.

Повторіть N разів, щоб додати потрібну кількість постів.

Майте на увазі, що в безкоштовній версії сервісу можна розмістити лише 50-100 постів в місяць. Детальніше читайте на сторінці сайту в розділі «безкоштовний постінг».

Можна розглянути ще десяток сумнівних сервісів, привести плюси/мінуси, розписати особливості… Але навіщо? Найчастіше занадто широкий вибір збиває з пантелику. Так що я краще пораджу вам один найзручніший безкоштовний автопостінг в соціальні мережі, і цього буде достатньо. Відразу можна приступити до наповнення групи, а не мучитися вибором, тому що «очі розбігаються».

Автопостінг вконтакті, фейсбук, інстаграм – найкращі безкоштовні сервіси
Оцініть сторінку