BotsApp для ВКонтакті 1.5.4 – просування профілю ВКонтакті

botsapp для вконтакті

Відносно свіжий софт, орієнтований на автоматизацію деяких дій у ВКонтакте з метою швидкого просування свого профілю або групи (пабліка) в автоматичному режимі. За рахунок вбудованої багатопоточності і планувальника завдань можна забезпечити ефективний процес просування по різних напрямках, причому абсолютно безкоштовно!

Botsapp для ВКонтакте – просування вашого профілю ВКонтакте

Цей метод просування в ВКонтакте ґрунтується на автоматизації великої кількості однотипних дій, пов’язаних з підписниками. Для цього розробниками були створені наступні завдання:

Завдання додавання в друзі в програмі Botsapp для ВКонтакте

Додатися в друзі – завдання, метою якого є додавання в друзі незнайомих користувачів з пошуку ВКонтакте за заздалегідь зазначеним критеріям. Для налаштування завдання необхідно провести налаштування в розділах «список розсилки», «додаткові параметри задачі» і «використовуються облікові записи», на яких варто зупинитися трохи докладніше.

Список розсилки – розділ, який відповідає за користувачів. Тут можна як спарсити користувачів за допомогою вбудованого парсера з пошуку користувачам ВКонтакте, так і підключити базу з власного текстового файлу, заздалегідь підготувавши його за допомогою функції парсинг.

Для пошуку користувачів за допомогою програми передбачено ряд наступних критеріїв:

  1. Ім’я користувача, країна та місто проживання, рідне місто, стать, сімейний стан, вік у форматі “від і до”, дата народження, наявність фотографії в профілі, зараз на сайті, сортування за датою реєстрації, університет, факультет, кафедра, рік випуску, світогляд, інтереси, місце роботи, посада, школа, рік випуску зі школи, виключення заблокованих користувачів, останній раз був в мережі.
  2. Параметри – до цього розділу належать: назва завдання, необхідна для зручності при роботі з великою кількістю завдань, інтервал затримки в секундах між виконуваними в задачі діями, загальна кількість виконань і так званий ігнор-лист.
  3. Ігнор-лист – функція, що не дозволяє виконувати одну і ту ж дію відносно одного і того ж об’єкта більше одного разу. У разі завдання «Додати в друзі» це додавання людини в друзі. Надіславши запрошення, програма внесе людини в спеціальний список і вже не вишле йому запрошення знову.

У програмі передбачено декілька локацій для ігнор-листа:

  • Глобальний – створює загальний чорний список для всіх завдань у програмі
  • По розділу – створює загальний чорний список для завдань тільки всередині вибраного розділу (наприклад, тільки для завдань з розділу «Передплатники»)
  • За типом – створює чорний список для всіх задач конкретного типу (наприклад, «Додати в друзі»)
  • Не використовувати – чорний список не використовується
  • Власний – можливість створити власний чорний список зі своїм ім’ям і відразу ж його наповнити (наприклад, експортувати з іншої програми)

Акаунти останній розділ, в якому можна вибрати один і більше акаунтів для виконання створеного завдання. Для цього необхідно попередньо авторизувати акаунти в налаштуваннях програми.

Додати передплатників у друзі – завдання, метою якого є схвалення вхідних заявок в друзі, але не всіх, а за тими ж критеріями, що і в задачі «Додати у друзі».

Лайкінг

Цей метод просування в ВКонтакте ґрунтується на поставленні лайків користувачам ВКонтакте в автоматичному режимі. Для цього розробниками були створені наступні завдання:

Лайки – завдання для залучення на свій профіль користувачів за допомогою масового натиснути «Мені подобається» під їх фотографіями. Для збору цільової аудиторії, за якою відбуватися масслайкінг, в завдання вшитий парсер користувачів за критеріями, як і в задачі «Додати у друзі».

Завдання відповіді на лайки в програмі Botsapp для ВКонтакте

Відповіді на лайки – задача, яка дозволить “відповідати взаємністю” користувачам, які проявили активність по відношенню до вашого профілю. З її допомогою ви можете автоматизувати розстановку лайків користувачам, поставив лайк на вашу фотографію або зробили репост запису з вашої стіни, взаємно лайкаючи аналогічний об’єкт.

Запрошення

Це метод просування своєї спільноти ВКонтакте, який ґрунтується на розсилкці інвайтів на вступ користувачам ВКонтакте в автоматичному режимі. Для цього розробниками були створені наступні завдання:

В групу/зустріч – розсилка запрошень у групи або зустріч вашим друзям. Для вбудованого парсера також можна застосовувати налаштування критеріїв, деталізуючи цільову аудиторію.

Інвайтинг з групи на зустріч – одна з найбільш популярних функцій серед адміністраторів груп. З допомогою цієї функції ви можете здійснити запрошення користувачів з групи на зустріч, автоматизувавши запрошення ваших користувачів. Завантаження доступних для адміністрування груп і зустрічей відбувається автоматично, що значно спростить вашу роботу. Також є можливість застосовувати критерії для деталізації ЦА.

Розсилка

З цим пунктом Ви з легкістю зможете зробити розсилку своїм друзям або тим людям, які не входять в категорію ваших друзів. Вам будуть доступні наступні варіанти використання:

Для тексту постів і повідомлень доступний рандомізатор, що робить ваші повідомлення трохи різними, що значно знижує ймовірність заморозки облікового запису в разі скарг. Вбудований попередній перегляд прикріплень дозволяє побачити повідомлення разом з прикреплениями.

Про програму

Коротко варто розповісти і про саму програму. Вже було сказано про те, що в програмі підтримується мультиаккаунт, тобто можна налаштовувати будь-які завдання в програмі для виконання їх декількома обліковими записами одночасно. Спостерігати за виконанням створених завдань та управляти ними можна в спеціальному списку завдань, де відображається абсолютно вся інформація про них, включаючи відсоток виконання і навіть кількість спійманих капч.

Також є можливість перейти в розділ докладної статистики та дізнатися більш детальну інформацію про виконувані (виконані) завдання: які акаунти були використані для завдання, які помилки сталися в процесі роботи (наприклад, закриті ЛЗ і так далі) і навіть можливість вивантажити результати роботи у вигляді списку ID, як у старому доброму вкбот.

Список завдань у програмі Botsapp для ВКонтакте

Розплануй завдання і вони самі виконають за тебе дії в зазначений час:
З допомогою планувальника завдань можна призначити відкладений запуск завдання чи задати виконання завдання по певним параметрам: час (від і до), день тижня. Це дозволить автоматизувати завдання для його постійного автоматичного запуску за вказаними критеріями.

Проксі

Підключення до проксі ви додаєте в програму акаунтів дозволить убезпечити їх від радикальних дій з боку фільтрів соціальної мережі ВКонтакте.

Капча

Обробка капч відбувається в двох режимах: автоматична і ручна. Для автоматичного введення капч у програмі є підтримка таких сервісів, як AntiCaptcha і RuCaptcha, для активації яких вам треба ввести лише ключ сервісу. Якщо у вас його ще немає, програма запропонує вам зареєструватися і отримати ключ.

BotsApp для ВКонтакті 1.5.4 – просування профілю ВКонтакті
Оцінка - 5, голосів - 1