Боти в соцмережах

боти в соцмережах

Статтю оновлено:

Боти в соцмережах – це акаунти соцмережі, заповнені фейковою (несправжньою) інформацією через спеціальну програму. До таких сторінок також можна віднести акаунти справжніх користувачів, які були зламані.

Боти Вконтакте потрібні для автоматичного виконання різних завдань: вони ставлять лайки користувачам, які придбали дану послугу, вступають у спільноти, додаються в друзі, розсилають спам і т. д. Боти дуже дешеві, але малоефективні. Викликано це тим, що вони швидко блокуються системою за підозрілу активність.

А це, в свою чергу, може призвести до наслідків: особисту сторінку або групу можуть заблокувати за накрутку.

Боти в групі Вконтакте

Якщо, наприклад, накручувати лайки і репости, за допомогою ботів, то ймовірність отримати бан – невисока.
Що стосується накрутки друзів на сторінку і підписників в групу, то тут все серйозніше: як тільки новоспечені боти перетворяться в “собачок” (будуть заблоковані) – це викличе підозру в накрутці та сторінка (група) буде негайно заблокована. Дізнайтеся, скільки ботів у вашій групі.

В принципі, наслідки такі ж, як і від накрутки офферів. Відмінність офферів від ботів в тому, що перші – це справжні користувачі, які виконують завдань за винагороду, а другі, як говорилося вище – зламані, або створені програмою.

Висновок: якщо хочете накрутити передплатників в групу, то користуйтеся сервісами, які використовують законні методи залучення нових учасників.

Розкрутка спільноти Вконтакте без ботів буде набагато ефективнішою. Ніколи не замовляйте послуги на сервісах, де продають ботів – це дешево, але результат буде плачевний.

Оцініть сторінку