БроБот – SMM-інструмент для вконтакті та інших соцмереж

Brobot для вконтакті

Практично кожна сучасна людина має акаунт в одній із соціальних мереж. Такі онлайн ресурси є прекрасним рішенням для спілкування з друзями і родичами. Завдяки соціальним мережам можна швидко і ефективно прорекламувати товар, підвищити інтерес до певних послуг. В цьому допоможе програма БроБот.

Однак для того, щоб збільшити потік клієнтів, компанії повинні використовувати спеціальні інструменти. Сьогодні існує багато програм, які допомагають спілкуватися з аудиторією. Найбільш затребуваним і популярним рішенням є БроБот.

Програма БроБот є найбільш зручним і незамінним помічником для ефективного просування продукції, послуг в соціальних мережах. Завдяки зручності використання і величезному функціоналу програма допомагає автоматизувати велику частину завдань, істотно підвищуючи в результаті приплив клієнтів.

Розробники БроБот ніколи не зупиняються на досягнутому, постійно покращуючи функціональність програми. Сьогодні програма стала ще краще, простіше і ефективніше. Ознайомитися з усіма оновленнями та цікавими порадами щодо просування продукції в соціальних мережах можна за адресою BroBot.ru.

БроБот дає можливість користувачам:

 • працювати з акаунтами в таких соціальних мережах, як Мамбу і Loveplanet, ВКонтакте і Однокласники;
 • проводити одночасний аналіз і роботу з численними анкетами в різних соціальних мережах;
  працювати з инфами iii.ru;
 • точно і швидко розділити користувачів на сегменти, що дозволяє звертатися тільки до заданої цільової аудиторії;
 • використовувати проксі-сервер для підвищення безпеки акаунтів в соціальних мережах.

Це тільки мала частина того, на що здатна програма БроБот після масштабного оновлення. Розробники програми провели не просто класичний ребрендинг. Вони зуміли додати в програму кілька дуже важливих опцій, постійно працюючи над її удосконаленням та розвитком.

Найбільш цікаві нововведення БроБот

Серед найбільш практичних оновлень програми варто відзначити:

 • запрошення друзів в групу;
 • прийняття заявок в друзі;
 • поділ пошуку за різними критеріями. Завдяки цьому користувачі зможу знаходити набагато більше контактів значно швидше;
 • запам’ятовування останніх налаштувань завдань. Завдяки цьому можна дуже просто призначати аналогічні завдання новими анкетами.

Нові можливості програми

Крім цього оновлена програма дає можливість:

 • працювати за списком id контактів в будь-якій соціальній мережі;
 • редагувати паролі анкет;
 • скидати прив’язку проксі;
 • зберігати невідправлені і непрочитані повідомлення між запусками.

Випробувати всю функціональність BroBot можна абсолютно безкоштовно. Однак ця можливість реалізована при використанні тільки одного аккаунта. Якщо ви бажаєте отримати максимальну вигоду і зацікавити своїми товарами набагато більше користувачів, відмінним рішенням стане купівля версії програми з підтримкою великої кількості користувачів.

БроБот – SMM-інструмент для вконтакті та інших соцмереж
Оцініть сторінку