Чому так гальмує фейсбук і як пришвидшити його роботу?

Статтю оновлено:

У цій статті розповімо як прискорити роботу фейсбук завдячи очистці кешу та історії переглядів. Надіємось, це допоможе завантажувати сторінки улюбленої соцмережі швидше.

Чому фейсбук з часом працює повільніше і як його пришвидшити

Багато користувачів соціальної мережі Facebook, яка об’єднує людей з різних куточків по всьому світу, часто помічають, що після оновлення і додавання нових функцій, вона все більше і більше «гальмує»… І не завжди це залежить власне від самих оновлень і «покращень» від команди Марка Цукерберга. Адже коли вперше після реєстрації заходиш на фейсбук, гальма не такі помітні, як після пари місяців, а то й років користування цією соціалкою.

Причина повільності роботи – великий обє’м кешу facebook

Виявляється, трохи прискорити роботу фейсбук може допомогти очищення кешу пошуку Facebook. Наприклад, я раніше і не знав, що всі пошукові запити зберігаються в кеші особистої сторінки, у зв’язку з чим, не завадило б час від часу чистити цей самий кеш.

Що потрібно, щоб прискорити роботу фейсбук

  1. Тиснемо на трикутничок у правому верхньому куті і в випадаючому меню вибираємо пункт «Журнал дій».
  2. На сторінці, що відкрилася в меню зліва натискаємо «Більше» (в мене після пункту «Коментарі»), щоб побачити додаткові пункти.
    чому гальмує фейсбук
  3. У списку категорій, які з’явились клікаємо на «Пошук».очищення кешу в фейсбуці
  4. На сторінці, що відкриється ви зможете побачити список всіх ваших запитів за весь час користування Facebook (або, природно, з моменту минулого чищення).
  5. Натискаємо «Очистити історію пошуку».

Ось і все, завдяки цим простим діям ви можете заставити фейсбук працювати швидше.

Після цього ваш профіль має стати менш гальмівним в роботі. Тестів швидкості, правда, начебто ніхто не проводив, проте особисто у мене, за суб’єктивними відчуттями, візуально все стало працювати значно шустріше.

Навіть якщо це і ефект плацебо, то робити ці кілька кліків раз на місяць для власного задоволення, не завадить, тим більше, що це ще й добре з точки зору конфіденційності!

Набрид фейсбук – дізнайтесь як повністю видалити свою сторінку назавжди!

І ще – на крайній випадок перебування в умовних Зімбабве чи ще десь

До речі, якщо з компом взагалі печаль-біда (а всяке в житті буває), деякі розумники рекомендують користуватись мобільною версією – https://m.facebook.com/

Оскільки вона зроблена для мобільних – то очевидно, що працює швидше від основної версії сайту.

А як вам такий лайфхак з очищенням кешу? Допомогло пришвидшити фейсбук чи ні? Обовязково відпишіть в коментарі про результати – так ви подякуєте за старання!

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar