Що робити, якщо Фейсбук пише: «Доступ заборонено: неправильна IP-адреса»

Фейсбук пише - Доступ заборонено неправильна IP-адреса

Статтю оновлено:

Facebook – величезна соціальна мережа, управління настільки великим сервісом далеко не завжди проходить ідеально.

Рано чи пізно кожен користувач стикається з проблемами: то заблокують з незрозумілих причин, то сторінки криво відображаються, то й зовсім зайти на сайт не виходить. Зокрема, надходять скарги на те, що система при вході в соцмережу видає повідомлення: «Доступ в Фейсбук заборонено: неправильна ip-адреса». Якщо така проблема трапилася і у вас, не переживайте: зараз допоможемо вам її вирішити.

Доступ в Фейсбук заборонено – чому це відбувається?

Ми всі знаємо, що Фейсбук – соцмережу дуже серйозна. Серйозна настільки, що правив там багато, та за дотриманням цих правил адміністратори та модератори уважно стежать. Найменші порушення можуть призвести до обмеження доступу до окремих функцій, а серйозні – до тимчасової, а іноді навіть остаточної блокування. Так ось проблема з ip-адресою може стати тією самою причиною, по якій система заблокує ваш акаунт. І лаятися не потрібно: робиться це виключно для інформаційної безпеки користувачів. Ось тільки далеко не завжди мають місце реальні проблеми з айпі-адреси.

Найчастіше обмеження доступу пов’язані з технічними збоями, причому на трьох рівнях:

  • сервери Facebook;
  • інтернет-провайдер;
  • ваша точка доступу.

На Фейсбуці, дійсно, часто відбуваються якісь технічні неполадки. І поки вони вирішуються, користувачі встигають пережити кілька нападів переляку. Аналогічна ситуація спостерігається і з інтернет-провайдерами. Ну трапляються у них збої і знову піддаються паніці користувачі, які нічого не підозрюють. Іноді і в самих любителів інтернет-життя якісь проблеми виникають. Скачають щось зайве, відкриють щось підозріле. Отримають вірус, і все: починаються віртуальні кола пекла, куди блокування на Facebook потрапляють. Але, на щастя, все це можна виправити і доступ до соцмережі ви все-таки можете повернути.

Вирішуємо проблему неправильного IP у фейсбук

Якогось єдиного рецепту по вирішенню ситуації з айпі немає. Тому просто спробуйте виконати кілька простих дій:

  • перезавантажте комп’ютер – цього в окремих випадках буває достатньо;
  • перезавантажте модем – ефективний метод, що дозволяє вирішити проблему у більшості випадків;
  • почистіть кеш, файли cookies;
  • перевірте комп’ютер на віруси.

Якщо нічого з перерахованого вище не допомагає, швидше за все, біда в інтернет-провайдері або самому Фейсбуці. В обох ситуаціях мова йде про технічні збої. Вам залишається тільки чекати, коли ж робота в соцмережі буде відновлена. Ну а щоб не втрачати час дарма, черканіть пару рядків у служби підтримки обох. Може, доберуться до вашої проблеми і хоча б візьмуть на замітку ймовірні проблеми.

Таким чином, помилка неправильної ip-адреси в більшості випадків стає наслідком банальних технічних неполадок. Тому виконайте вищевказані дії, а потім просто чекайте. На жаль, саме цей спосіб найчастіше і стає потрібним.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar