10 фішок роботи з сторінками facebook

фішки фейсбук

Статтю оновлено:

Ми пропонуємо вашій увазі список маленьких фішок Facebook-сторінок, які ви можете використовувати вже зараз. Скористайтесь ними, якщо ви працюєте з фейсбук-сторінками.

Якщо ви керуєте сторінкою бренду в Facebook, то, можливо, у зв’язку з великим обсягом інформації і постійними оновленнями соціальної мережі, ви могли упустити маленькі деталі, які можуть вам допомогти ще краще справлятися зі своїм завданням.

Фішки фейсбук для роботи зі сторінками соцмережі

  1. Таргетування повідомлень за місцезнаходженням та мови

Ця функція буде корисна для міжнародних компаній, які можуть орієнтувати свої повідомлення по країнах і носіям мови.

Коли ви створюєте нове повідомлення, натисніть на значок «доступне всім» і виберіть «Місцезнаходження/ мова» і там налаштуйте, для якої групи осіб буде видимим ваше повідомлення, виходячи з місця їх проживання (аж до міста) і налаштувань мови сторінки.

  1. Прикріплення конкретного поста в топі сторінки

Ви можете прикріпити недавні пости вгорі сторінки. Цей інструмент гарний у тому випадку, якщо ви хочете підкреслити важливість того чи іншого повідомлення і хочете, щоб ваші підписники моментально звернули на нього свою увагу.

Для того щоб виділити пост натисніть на іконку із зображенням олівця і виберіть «Прикріпити вгорі». Цей пост буде перебувати в топі сторінки 7 днів або менше, якщо ви виділите якесь інше повідомлення до спливу цього строку.

  1. Розташування фотографії

Переміщення фотографії потрібно для того, щоб ви могли бути впевнені, що, коли люди заходять в ваш timeline, та чи інша картинка виглядає найкращим чином.

Клікніть на іконку із зображенням олівця і виберіть пункт «Перемістити фотографію», після цього ви зможете вибрати ту частину фотографії, яку побачать всі відвідувачі профайлу. Як тільки ви будете задоволені вибором, натисніть кнопку «Зберегти».

  1. Відключення повідомлень

У більшості випадків бренди люблять, коли їх шанувальники пишуть повідомлення компанії, але якщо ваша фірма невелика, то ви можете відключити кнопку «Повідомлення».

Для цього перейдіть в панель адміністратора, натисніть на «Редагувати сторінку», виберіть там пункт «Оновити інформацію», а далі — «Управління правами доступу». Після цього знайдіть там секцію «Повідомлення» і приберіть галочку, якщо ви не хочете показувати цю кнопку на вашій сторінці.

  1. Шерінг інших близьких вашого бренду сторінок у вашому timeline

Якщо ви хочете розповісти про інший Facebook-сторінці своїм шанувальникам, підкресливши тим самим близькість вашого бренду до неї, то ви можете це зробити наступним чином:

Перейдіть у верхню частину сторінки, яку ви хочете поділитися, натисніть на значок із зображенням шестерні і виберіть «Поділитися».

Шукайте швидше та виділяйтесь через фішки фейсбук

  1. Виділення повідомлення у timeline

Ви можете зробити деякі пости вашої сторінки більш помітними, виділивши їх. Зробити це можна, натиснувши іконку із зображенням зірочки в правому куті написаного повідомлення.

  1. Редагування порядку блоків вгорі вашої сторінки

Це ще одна цікава фішка фейсбук. Ви можете змінити порядок блоків вгорі вашої сторінки, які йдуть відразу після секції «Фотографії». Для цього розкрийте повний список, натиснувши на стрілочку останнього видимого блоку. Після цього в правому куті кожного з блоків з’явиться іконка з зображенням олівця, натискайте на неї і замінюйте блоки на ті, які ви хочете.

Також там будуть порожні блоки зі знаком «+», там ви можете додати у вибране те, що бажаєте. Наприклад, відео, групи і. т. д.

  1. Використання журналу дій

Якщо ви хочете знайти минуле повідомлення швидко або переглянути певні типи контенту, не прокручував вниз по шкалі timeline, використовуйте журнал дій як швидкий інструмент пошуку.

Для цього перейдіть в панель адміністратора і натисніть «Редагувати сторінку», там перейдіть в пункт «Використовувати журнал дій». Кликніть в правому верхньому куті на кнопку «Всі». Виберіть тип вмісту, який вам потрібен.

  1. Створення списку рекомендованих сторінок

Виділяйте ті сторінки, які ви залайкали, близькість з якими ви хочете підкреслити перед вашими шанувальниками.

Щоб відредагувати список перейдіть в адміністративну панель, далі — «Редагувати сторінку» і виберіть «Оновити інформацію». У лівому меню натисніть на «Представлені» і там, у секції «Подобається», ви зможете управляти полайканими сторінками.

Як розкрутити сторінку на фейсбук

Редагуйте вподобані сторінки та збережіть налаштування. Після цього вони будуть обертатися в правому верхньому кутку вашої сторінки.

  1. Переміщення постів, залишених іншими на вашій сторінці

Можливо, ви не хочете, щоб відвідувачі сторінки приділяли увагу деякими повідомленнями, які залишили інші підписники на вашій сторінці, тоді керуйте ними.

Натисніть на «Редагувати сторінку» в вашій панелі адміністратора і перейдіть в пункт «Керування правами доступу». Далі знайдіть там секцію «Видимість публікацій» і приберіть галочку «Показати поле „Нещодавні публікації від інших“ у верхній частині сторінки.

Надіємось ці фішки фейсбук вам сподобались. Якщо так – напишіть в коментарях «хочу ще» і ми напишемо додаткові схожі статті.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar