Секрети Телеграм – як використовувати телеграм в повну силу

Телеграм створить криптовалюту

Статтю оновлено:

Телеграм затишніший від інших соцмереж і месенджерів. В першу чергу, тому що це нативний додаток, яке синхронізується на всіх пристроях. У мене немає сумніву, що за ним майбутнє. Однак, щоб використовувати його в повну силу, потрібно знати деякі неочевидні деталі.

Розв’яжи собі руки

Постав Телеграм на комп, а не тільки на мобільний. Це дасть можливість зручно завантажувати файли до півтора гігобайт. Забудь про пошту. Якщо встановити нову програму не дозволяють безпечники, авторизуйтесь Телеграм в браузері. Whatsapp вимагає авторизувати десктопну версію по QR-коду з мобільного. Це означає, що якщо мобільний сів, то буде тяжко. Телеграм можна авторизувати взагалі без СМС. Підійде будь-який вже авторизований пристрій і код для входу прийде на нього в Телеграм.

Зроби нормальний юзернейм

Обери ім’я користувача в Settings, щоб кидати посилання на свій діалог.

Завантажуй файли відразу на робочий стіл

Папка Downloads – багатогігобайтний розсадник безладу. Все викачане має бути на виду, а в Downloads нехай буде 0 байт. Коли новий мотлох перед очима, його легше розібрати по чуть-чуть.

Не примушуй інших завантажувати скріншоти

Вражаюче, але до сих пір є купа людей, які роблять це. Якщо перетягнути файл зображення на нижню половину діалогу, він відразу відобразиться у вигляді картинки в діалозі. Якщо на верхню, буде переданий у вигляді файлу.

Завантажувати такі скріншоти жахливо дратує. На Маку скріншоти взагалі немає сенсу зберігати у вигляді файлів. Можна налаштувати гарячу клавішу (у мене Ctrl + Space), щоб вони зберігалися в буфер обміну, звідки їх можна вставляти в переписку як текст, звичайним Cmd + V.

Кидай макети з скетчів прямо в телеграм

Якщо поставити будь-який макет ознака експорта, його можна тягнути прямо з інспектора в вікно Телеграму.

Якість, звичайно, тулиться, але для демонстрації дизайну цього достатньо. Максимальна зі сторін буде дорівнювати 1280 px. Якщо не потрібно тиснути картинку, знімаємо галочку Compress image.

Прикріпи себе наверх списку діалогів

Заведи діалог з собою, натиснувши на свій аватар в меню. Для встановлення цього діалогу треба написати в повідомленні Pin to top. Таким же чином можна закріпити начальника, кохану/ коханого і цікаві телеграм-канали.

Пересилати ніштяки собі

Щоб зберігати вподобані пости з каналів і файли, відправляй їх собі функцією Forward. На робочому столі це зручно робити в дві дії: виділити пост, потім перетягнути на свій діалог. Картинки і файли можна перетягувати, навіть не виділяючи.

Позначай потрібні місця в перепске хештегом

Переслав собі посилання – познач її хештегом, щоб знайти пізніше.

Як пробіл використовуй нижнє підкреслювання: #мої_ніштяки

Наведи порядок в діалогах

Якщо у тебе прикріплено багато каналів і діалогів, їх можна перетягувати вгору-вниз і таким чином сортувати в потрібній послідовності.

Вимкни звук для всіх каналів і чатів

Коли тільки вперше опиняєшся в Телеграма, здається, що він позбавляє всякого особистого простору і постійно кукурікає. Але це можна легко виправити. Мене дивує, що нові канали і діалоги за замовчуванням не в режимі Mute. На пуш-повідомлення мають право тільки близькі.

Очисти лічильник пушів від зайвих повідомлень з чатів і каналів

Чати і канали – ворота в безодню непрочитаних повідомлень. У пушах немає сенсу, якщо на лічильнику більше 10. В пуш повинні потрапляти тільки дійсно важливі месенджі. В налаштуваннях зніми галочку Include muted chats in unread count.

Побережи психіку читачів

Якщо ведеш телеграм-канал, в полі введення повідомлення включи функцію Silent Notification (перекреслений дзвіночок), щоб телефони передплатників НЕ дзвеніли на кожному пості. Навряд чи ти напишеш їм щось таке, що вимагає їх миттєвої реакції.

Не використовуй багато хеш-тегів, це всіх дратує

Два, максимум три, і тільки щоб пізніше використовувати для пошуку.

Адаптуй картинки під мобільні

Люди люблять читати канали на ходу. Я припускаю, що поки більшість смартфонів має саме цю ширину. Всі написи на картинках повинні читатися на ній без зайвого наближення.

Мінімальний розмір шрифту на 320 повинен дорівнювати 14 pt. Якщо завантажити в телеграм картинку ширші або вище 1280, вона буде стиснута, і більша зі сторін дорівнюватиме 1280. Максимальний доступний розмір картинки – 1280 х 1280. Якщо збільшити макет шириною 320 зі шрифтом 14 pt до 1280, отримаємо мінімальний розмір шрифту 56 pt.

Секрети Телеграм – як використовувати телеграм в повну силу
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar