Як повідомити іншим місце свого знаходження в Телеграм

Геолокація в Телеграм, як визначити

Статтю оновлено:

Геолокація в Телеграм (відомості про ваше місцезнаходження), якщо ви бажаєте, може бути повідомлена вашим співрозмовникам. Також ви можете транслювати своє поточне місцезнаходження в діалозі.

Як відправити інформацію про місце свого знаходження в Телеграм?

Щоб повідомити свою геологацію в телеграмі:

  1. Відкриваємо додаток на своєму мобільному пристрої, обираємо діалог з користувачем, клікаємо по іконці Геолокація в Телеграм: як відправити місцезнаходження і прикріплюємо геолокацію (Location).
  2. Включаємо GPS і вказуємо потрібне місце.

Щоб відправити обрану геолокацію (Send your current location) – вказуємо місце, яке буде відправлено співрозмовнику (якщо включений GPS, то ваше місце знаходження визначиться автоматично).

Щоб транслювати мою геолокацію (Share My Live Location for…), вибираємо час (15 хв, 1 год, 8 годин) протягом якого в діалозі буде відображитися геолокація, що транслює ваше місце розташування онлайн.

Функція дуже зручна, якщо ви хочете показати співрозмовникові точне ваше місце розташування. Якщо ж співрозмовник буде транслювати свою геолокацію, то ви будете знати, де він знаходиться і куди прямує.

Читайте також Як створити канал в Telegram.

Якщо ж геолокація в Телеграм вам вже не потрібна і ви хочете її видалити, то утримайте її в діалозі пару секунд і натисніть на іконку видалення. Місце знаходження зникне і у вас і у вашого співрозмовника.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar