Інструкція: як заробити гроші в Інстаграмі

як заробити гроші в інстаграмі

Дуже багато людей користуються instagram, але не знають, як заробити гроші в Інстаграм. У цій статті розповімо як можливий заробіток на своїй сторінці через цю соціальну мережу.

Опис: за 5 років Instagram став дуже популярним. Мільйони людей викладають безліч фотографій, розважаються і пропадають цілодобово, переглядаючи фото незнайомців. А ви можете заробити в Інстаграме гроші – інструкція як це зробити описано в статті.

Оплата: 100-3000 в місяць

Вимоги: профіль Інстаграмі, вміти фотографувати і працювати в графічних редакторах.

Instagram – безкоштовна соціальна мережа, в якій можна викладати фотографії і відеозаписи. В першу чергу спрямована на користування з телефонів, щоб можна було мобільно і швидко ділитися фотографіями з повсякденного життя.

Для багатьох це просто тема для жартів про «губки качечкою» або «сфотай, перш ніж їсти». Але для інших це непоганий спосіб заробити. Хочете перейти у другу групу?

Як заробити гроші в Інстаграмі, якщо ви новачок

Ставити лайки, підписуватися і т. п. Як і у всіх соціальних мережах, тут можна заробляти на подібних діях. Для цього вам знадобиться тільки прокачаний акаунт. Але цей варіант заробітку не принесе великого доходу, так що я не буду зупинятися на ньому детально. Сайти для заробітку таким методом можна подивитися в цій статті, майже на кожному є розділ «instagram». Тобто це заробіток на лайках інстаграм, він примітивний і підходиться більше для школярів, ніж дорослих.

Адміністратор для запису Instagram – підбирати підходящі картинки, хештеги і формувати позитивний імідж для компаній або груп. Можна знайти навіть компанії з вашого міста, запропонувати просувати їх у Інстаграмі, щоб залучати більше підписників і бути «в тренді». Особливо це затребувано у сфері жіночої краси та здоров’я. Оплата при цьому буде набагато вищою, ніж при інших способах – від 3000 рублів в місяць і до 15 000 в місяць, якщо знайдете хорошу фірму.

Розвинути свій інтернет-магазин в Інстаграме – дуже зручний майданчик для продажу хенд-мейду. Якщо ви створюєте гарні прикраси, листівки чи вмієте шити, тоді викладайте фотографії своїх творінь на сторінці і розвивайте її. Підпису вказуйте розцінки і невеликий опис.

Фотки можна продавати, або рекламу

Продавайте свої знімки. Але тут, звичайно, знадобиться хороша фототехніка, певний талант і знання. Якщо ваші друзі й незнайомі люди з захопленням розглядають ваші фотографії, а в соц.мережах вони набирають сотні лайків і репостов за пару годин, вам варто задуматися про продаж фотографій. Купувати їх можуть для друку на одязі, посуді, канцтоварах і т. п. Крім того, на ваш аккаунт можуть натрапити цінителі або фотостудії, і викупити ваші фото чи навіть запропонувати довгострокову співпрацю. Це ще один вартісний спосіб заробити гроші в Інстаграм.

Заробляти на рекламі в своєму акаунті. Як і в будь-соц.мережі ви можете розвивати свій профіль, набирати підписників, а коли їх буде багато, розміщувати рекламу. Для цього необов’язково навіть бути відомим фотографом або досконало знати Photoshop, можна викладати і чужі картинки. Детальніше про це далі →

Як заробити в Інстаграме: інструкція

Як можна побачити, в основному всі способи схожі – потрібно залучити більше підписників, розвивати аккаунт і наповнювати його новими картинками, які будуть подобатися людям. Щоб швидше досягти успіху, рекомендую діяти по цій інструкції:

Вибираємо тему для профілю. Так, якщо ви хочете заробляти на своєму акаунті, бажано дотримуватися однієї певної тематики. Приміром, краса (манікюр, макіяж, одяг), котики, серіали, подорож і т. п. Переглядайте списки популярних хештегов, щоб бути в тренді.

Поради, щодо поліпшення якості вашої сторінки для заробітку

  • Виділяйтеся. Постарайтеся відразу придумати, навіщо людям підписуватись на вас? Чим ваш профіль кращий інших? Створіть свій стиль і дотримуйтеся його, якщо ви хочете заробити гроші на Інстаграм. Приміром, викладайте макіяж в певному стилі чи кішок певної породи. Якщо у вас цікаве і насичене життя, за яким буде цікаво спостерігати, ведіть фото-блог про себе та свої інтереси. На красивих і цікавих дівчат часто підписуються.
  • Створюємо профіль – реєстрація можлива тільки через смартфон або планшет, і після установки програми. Вибирайте цікавий логін, який підходить під тему вашого профілю. Зробіть його цікавим і незабутнім, щоб його легко можна було згадати в розмові.
  • Ставимо аватарку – це те, на що в першу чергу звернуть увагу. Не потрібно вибирати аби що, приділіть час, щоб знайти гарну, чіпляють картинку, яка буде підходити під стиль вашого профілю. Якщо про моду – дівчина в модному одязі, для косметики – акцент на макіяж тощо.
  • Додайте інформацію про себе. У полі Опис введіть небагато даних про себе і профілі в цілому – що знайде тут людина, чому варто на вас підписатися, які картинки вона буде отримувати. Вивчіть профілі популярних людей і напишіть схожий опис.

Будьте постійно активні, щоб заробити гроші в інстаграмі

  • Додавайте фотографії – порожні акаунти ніхто не любить, так що наповнюйте його. Вони повинні бути з вашої тематики, яскраві і цікаві. Бажано додавати власні фото або картинки. Але не обов’язково — можна додавати і чужі. Головне, щоб це не порушувало авторські права. Я попередив, а далі дійте на свій розсуд.
  • Додайте текст і хештеги. Просто фотографії виглядають сухо і не залучать багато уваги. Тому потрібно додавати відповідні популярні хештеги (слово, попереду якого решітка #). Крім цього бажано написати короткий і кумедний текст, який з гумором коментує зображення або пояснює його.
  • Додавайте людей в друзі. У перший час можна накрутити підписників за допомогою сайтів по накрутці (їх список в цій статті) або додаючи людей під хештегом #взаємнийфоловінг. Використовуйте програму для взаємної накрутки Втопе.
  • Лайкайте чужі пости, щоб «облайкали» вас у відповідь. Тут все просто – це безкоштовний спосіб накрутити лайки на картинках, щоб акаунт вылядел живим і цікавим.
  • Використовуйте фейкові акаунти, щоб підтримувати активність в вашому. Додавайте з них коментарі, лайкайте, створюйте видимість живого спілкування. Це нудно і клопітно, але на перших порах буде корисно.
  • Заробляйте. Коли отримаєте хоча б до 1000 реальних підписників, можна буде почати замислюватися про заробіток. Але чим більше буде у вас передплатників, тим краще. Отже, заробляємо на Інстаграме з допомогою свого профілю.

Основні способи заробити на інстаграмі

Партнерські програми — рекламуйте товари та послуги по вашій темі, і отримуйте близько 30% з кожного продажу.

Розміщення реклами – зареєструйтеся на певних сайтах, додайте опис свого проекту, встановіть ціну і чекайте замовлень. Приміром, три найбільших сайту: plibber, sociate і forumok.com.

Виходьте на рекламодавців самостійно – звертайтеся до невеликим фірмам з пропозицією недорого їх прорекламувати. Приготуйте інформацію про вашому акаунті – тема, дата створення профілю, кількість підписників, кількість лайків, коментарів і т. п.

Продаж власних виробів, якщо ви вмієте щось створювати.

Розвивайте свій профіль і не вставляйте занадто багато реклами. Навіть коли ви досягнете шаленої популярності, не варто переборщувати з рекламою. Підписники це не люблять і почнуть відписуватися.

Поради та рекомендації як заробляти гроші на інстаграмі

Вивчайте програми для створення і обробки фотографій, щоб створювати власні картинки. Намагайтеся розміщати унікальну інформацію, яку ніде більше не знайдеш.

Не порушуйте правила – відновити обліковий запис неможливо, так що рухайтеся обережно.

Не заходите в свій аккаунт одночасно з телефону і комп’ютера – сайт може порахувати вас за бота, і ви можете отримати бан.

Заборонено викладати еротичні, екстремістські і чужі фотографії. Почитайте правила сайту, щоб дізнатися всі заборони.

Майте свій стиль і працюйте над якістю

Якщо своїх фотографій і картинок немає, беріть з безкоштовних фотостоків.

Зразкові обмеження на дії в годину: лайки до 150, передплати – до 50, коментарі – до 50.

Краще викладайте менше фотографій, але якісніші і цікавіші.

Намагайтеся розміщати фотографії раз на 1-2 дні.

Іноді вигідно публікувати пости вночі – конкуренція менше і більше людей побачать ваш пост.

Розміщуйте інформацію про себе – не кожен день, але в особливих випадках. Щоб ви були не черговим «роботом», а особистістю зі своїми інтересами та історією.

Відстежуйте топ популярних хештегів, щоб бути в тренді і частіше попадатися людям на очі.

Використовуйте хештеги помірно – не більше 5-7, інакше текст буде виглядати громіздко і негарно.

Відповідайте на коментарі, коментуйте пости своїх активних підписників. Давайте зворотний зв’язок – це дуже важливо.

Залишайте помітні коментарі на популярних сторінках. Але треба щось влучне, забавне і доречне, щоб люди зацікавилися і перейшли у ваш аккаунт.

Організуйте конкурс, щоб залучити до себе увагу.

Відзначайте на карті фотографії – люди часто шукають за адресою.

Робіть репости в інші соц.мережі – вк, ок, fb, tw і т. п.

Особисто я не користуюся Інстаграмом, напевно вже старію 🙂 Мені не цікаво дивитися тисячі картинок — я людина, налаштований на читання тексту, а там з букв тільки хештеги) Так що навіть не намагаюся його освоїти і полюбити)

Але все ж вивчив багато інформації в інтернеті, зібрав з кожної статті корисні відомості і вийшла докладна інструкція: як заробити гроші в Інстаграмі. Сподіваюся вона була вам корисна і ви зможете її використовувати в своїх цілях. Діліться своїми порадами в коментарях, якщо вам є що додати.

Інструкція: як заробити гроші в Інстаграмі
Оцінка - 4.3, голосів - 6

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar