Як подивитися, хто відписався в Інстаграмі

хто відписався в Інстаграм

Вся соціальна мережа Instagram побудована на схемі підписок. Ви фолловите чиїсь сторінки, а хтось фолловить вашу сторінку. Але як подивитись, хто відписався в Інстаграм.

Природно, час від часу користувачі будуть від вас відписуватися. І якщо ви є справжнім інста-блогером, то, напевно, прагнете до ведення хоча б базової статистики. Навіщо це потрібно? Щоб максимально ефективно розвивати свій профіль, відстежуючи всі підписки, відписки і загальну активність фоловерів. І в цій статті ми розповімо, як дізнатися, хто відписався в Інстаграм.

Перевіряємо відписки в Інстаграм на комп’ютері

Прикол в тому, що сам додаток Instagram повідомляє тільки про нових фоловерів. А ось хто з ваших передплатників перестав стежити за оновленнями вашого аккаунта, безпосередньо через Інсту перевірити не можна. Ні, звичайно, ви можете самостійно перевіряти списки контактів, але, погодьтеся, це самий непродуктивний і неефективний з точки зору розподілу часу спосіб. На щастя користувачів, сьогодні існує безліч спеціальних сервісів, які дозволяють дізнатися, хто відписався в Інстаграмі. Як правило, це комплексні програми, які моніторять активність на вашому акаунті і надають корисну статистику.

Почнемо з того, як в режимі онлайн відстежувати зміни в списку фоловерів з комп’ютера. Вбивши в будь-яку пошукову систему запитання «Як дізнатися, хто відписався в Інстаграм», ви отримаєте пристойний список з доступними сервісами. Який з них вибирати, вирішувати тільки вам.

Найбільш відомим і популярним довгий час вважався сайт Unfollowgram (unfollowgram.com). Проте з деяких пір він працює тільки для Твіттера. Причина – в Інстаграмі змінилися алгоритми роботи та правила користування. Як результат, величезна кількість сторонніх сервісів моніторингу і накрутки підписників просто перестали працювати.

Виходячи з цього, ми радимо вам бути гранично уважними і все-таки не ризикувати з використанням веб-сайтів. Щоб подивитися, хто відписався в Інстаграмі, вам потрібно буде вводити логін і пароль свого інста-профілю. І велика ймовірність того, що ці дані будуть вкрадені. Тому краще стежити за активністю підписників через програми для смартфонів. Хоча і тут, на жаль, вибір невеликий.

Як отримати фоловерів в Instagram без накруток

Додатки для мобільних пристроїв

Отже, пошук додатків для Iphone і пристроїв на Android ми проводимо в магазинах додатків, тобто в App Store і Google Play Market відповідно. У пошуковому рядку логічно ввести «followers Instagram». У цьому випадку магазини представлять програми, що працюють з фоловерами і підписками.

Повторимося ще раз – API Instagram зараз змінився і стовідсоткову гарантію роботи не може дати жодна програма. Цілком імовірно, що, встановивши з десяток додатків, ви так і не зможете відстежити відписки. А деякі і зовсім можуть стати пасткою. Наведемо кілька відомих додатків, які зазвичай радять в Інтернеті, з невеликим резюме по кожному з них.

Statusbrew: користувачі скаржаться, що програма краде паролі. Не радимо.

Instagram трекер передплатників: обіцяє взаємні підписки і лайки, а також відстеження відписок, однак за фактом завдання не виконує.

Followers Pro for Instagram: додаток робочий, проте кожна функція для моніторингу в Instagram вимагає покупки.

Followers & Likes on Instagram: ще один реально робочий додаток, але  користувачі, які відписалися,  відображаються не завжди.

Щоб зрозуміти, які програми із запропонованих у магазинах додатків реально працюють, доведеться їх завантажити і протестувати. Але, враховуючи зміни у правилах Інстаграму, все ж радимо вам не експериментувати. Тому що, бажаючи побачити  фоловерів що відписались, ви можете потрапити в пастку шахраїв. І наслідки будуть дуже неприємними – і гроші можуть зайві списати, і доступ до вашого інста-профілю отримати. Так що запам’ятайте головне правило – перш ніж качати щось, подивись відгуки.

Як подивитися, хто відписався в Інстаграмі
Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar