Корисні поради по налаштуванню профілю в Фейсбуці

налаштувати профіль у Фейсбуці

Статтю оновлено:

Перед розробниками Фейсбуку стоїть серйозне завдання – адаптувати соціальну мережу під потреби пересічних користувачів. При цьому обов’язково враховується можливість індивідуально настроювати акаунти, забезпечуючи необхідний рівень безпеки, конфіденційності та просто зручності користування. Про основні налаштуваннях Фейсбуку ми і поговоримо в даній статті.

Безпека понад усе

Важлива роль в рамках соціальної мережі відводиться налаштувань конфіденційності. Заходи цілком виправдані, оскільки більшість власників особистих сторінок ведуть досить активну і відкриту діяльність на Фейсбуці. При цьому не всі користувачі готові ділитися опублікованою інформацією з абсолютно всіма учасниками інтернет-спільноти.

Щоб відрегулювати можливість доступу до матеріалів облікового запису, вам потрібно зайти в «Налаштування», а потім перейти на вкладку «Конфіденційність».

Інструменти Facebook

Тут ви зможете позначити коло осіб, яким буде доступна та чи інша інформація: кому доступні опубліковані пости, хто зможе відправляти запити на додавання в друзі, можна вас знайти за допомогою номера мобільного телефону або e-mail. Категорії користувачів розподілені, в основному, таким чином: усі користувачі, Друзі і Друзі Друзів. Крім того, існують так звані налаштування користувача (створені вами списки контактів) і категорія «Тільки я». В останньому випадку ваш акаунт буде практично прихований від очей інших учасників соцмережі.

В налаштуваннях приватності є ще один важливий пункт – відображення сторінки юзера в пошукових системах. Якщо ви не бажаєте, щоб посилання на ваш профіль в соцмережі з’являвся при введенні вашого імені в пошуковики, обов’язково поставте в цьому пункті «Ні». До речі, більшість користувачів саме так і роблять.

Таймлайн – оптимізуємо перегляд

Ще одна хороша новина для власників акаунтів на Facebook: Стрічку новин можна підлаштовувати під себе. Зробити це дуже просто шляхом зміни деяких налаштувань і фільтрування опублікованих постів.

По-перше, ви можете залишати системі свого роду підказки про свої уподобання, а точніше, відзначати пости, які не здаються вам цікавими. Для цього треба натиснути на стрілочку іконка “стрілочка” новини, яка вам не сподобалася вам, а потім вибрати «Мені це не подобається».

Вкажіть причину свого невдоволення і будьте впевнені, що подібні матеріали в вашій Стрічці в майбутньому навряд чи з’являться.

По-друге, ви можете задавати аудиторію, якій буде доступна вже опублікована вами новина. Тут все працює за принципом вже висвітленої у статті налаштування конфіденційності. Ви можете відкрити пост для всіх користувачів Фейсбука, для Друзів, для Друзів або для окремих категорій користувачів.

В цілому, управління Стрічкою Новин – це підбір вакансій, щодо конкретно ваших матеріалів. Завдання всіх цих налаштувань – отримати якусь подобу портрета кожного окремого користувача, щоб складати для нього найбільш цікаву та захоплюючу добірку новин.

А що стосується налаштувань на Фейсбуці, то тут кожен може вирішувати, наскільки відкритою і публічною буде його сторінка.

Корисні поради по налаштуванню профілю в Фейсбуці
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar