Ласкаво просимо Вконтакті!

Ласкаво просимо вконтакті

Ласкаво просимо вконтакті! Якщо тобі потрібен швидкий вхід в соціальну мережу ВКонтакте прямо зараз, перейди на головну сторінку.

Вхід ВКонтакті Головна сторінка

Стартова сторінка мабуть, самий зручний спосіб швидкого входу в Контакт, який завжди радий вітати тебе. Але це не тільки вхід, а ще й багато унікальних функцій: наприклад, можна бути невидимкою і дивитися, хто сидить в онлайні. Вже зовсім скоро ти здивуєшся, як обходився без нього раніше.

Сайт Вконтакті вітає тебе

Ласкаво просимо — це універсальна формула вітання. Воно носить дещо формальний характер, та зазвичай його вживає ввічливий і культурна людина. Так вітають гостя, учасника чого-небудь, прибулого куди-небудь. Цікаво, що це одночасно і привітання, і запрошення. Коли ти хочеш увійти в Контакт сайт як би вітає тебе, висловлює свою гостинність і з радістю запрошує зайти всередину, тобто відкрити свою сторінку.

Вираз «ласкаво просимо» в даному випадку — це частина мовного етикету, і його тут вживають, щоб налагодити контакт, встановити довіру, налаштувати тебе на позитивну тональність. І це не випадково, адже ВКонтакте — це соціальна мережа для тих, хто готовий до спілкування, нових знайомств, радий зустрічі зі старими і новими друзями. Важливий і той факт, що цей сайт безкоштовний і ніколи не зажадає від тебе гроші за вхід. Важливо лише те, щоб ти був там і проводив там свій час.

Вконтакті радіє кожному користувачу

Ми не сумніваємося, що Контакт радий кожному відвідувачу, тому що саме велика, багатомільйонна аудиторія робить його таким, який він є місцем, де можна знайти різних людей, з різних міст і країн, в тому числі твоїх друзів, старих і нових знайомих.

Отже, ти теж радий побачити на сайті ВКонтакте і приступити до спілкування. Залишається тільки ввійти на нього. Тобі потрібно відкрити головну сторінку і ввести свій номер телефону (чи Email і пароль — це в тому випадку, якщо ти вже там зареєстрований. Зверни увагу, що це потрібно вводити в лівій частині сторінки «Ласкаво просимо» (там, де кнопка «Увійти»).

Тут же можна зареєструватися в Контакті, ввівши ім’я, прізвище і натисніть «Зареєструватися» — зверни увагу на центральну частину сторінки. Тобто сайт Вконтакті вітає не тільки тих, хто вже там зареєстрований, але і нових користувачів, які тільки хочуть приєднатися. Говорячи їм «ласкаво просимо», Контакт запрошує знайти тих людей, з якими ви разом вчилися, працювали або відпочивали. Крім того, Контакт дасть можливість завжди бути на зв’язку з друзями і близькими людьми.

Про сайт ВКонтакте

Якщо ти хочеш дізнатися про сайт ВКонтакте більше — коли з’явився Контакт, звідки він взагалі узявся, хто його створив, хто такий Павло Дуров, то подивися прямо зараз статтю «Історія ВКонтакте» — це дуже цікаво!

Ласкаво просимо на сторінку входу

Ми впевнені, що ти приходиш в Контакт не випадково, а всерйоз, щоб отримати від нього максимум. І швидше за все, ти захочеш, щоб сайт ВКонтакте говорив тобі «ласкаво просимо» кожен день, коли ти будеш у нього заходити. Найзручніше це робити через стартову сторінку вконтакті — спробуй сам і оціни, наскільки це просто і доступно. Поставивши vk.com своєю стартовою сторінкою, ти з легкістю можеш увійти в Контакт одним кліком миші. Крім того, там ти знайдеш все, що можна хотіти від стартової сторінки взагалі — швидкий вхід на популярні сайти, пошук в інтернеті, пошук відео, людей, адрес і місць на карті, прогноз погоди у твоєму місті і саме цікаве у блогах. Нудьгувати не доведеться! Ласкаво просимо.

Ласкаво просимо Вконтакті!
Оцініть сторінку