Як зміниться Facebook у найближчі 10 років

Майбутнє Фейсбук

Статтю оновлено:

Активних користувачів соціальних мереж цікавить найближче майбутнє Фейсбук. Яким же Марк Цукерберг бачить майбутній розвиток Facebook в найближчі 3, 5 і 10 років? Це питання було озвучено відділом зовнішніх відносин його компанії.

У заяві, зробленій для світових ЗМІ, була розкрита «дорожня карта» соціальної мережі N1, згідно з якою Цукерберг вважає, що Facebook має надавати кожному користувачеві ще більше можливостей для того, щоб ділитися інформацією з іншими.

Майбутнє Фейсбук: нові можливості

Розвиток Facebook в найближчі роки буде зосереджений на його інтеграції з продуктами, пов’язаними з публікацією відеоконтенту. Також буде просуватися ряд мобільних додатків для телефонів і планшетів, які залишать, як вважає Цукерберг, далеко за собою Instagram і кілька соціальних мереж, які сьогодні можна побачити у ТОП-7. Тому розкрутка бізнес-групи на Facebook – дуже важлива тема.

Десятирічний план розвитки фейсбук включає в себе досить амбітні цілі, такі як підключення до роботи соцмережі штучного інтелекту, що дозволить потрапляти через сторінку ресурсу в справжню віртуальну реальність.

Віртуальна реальність в Facebook

Цукербер вважає, що майбутнє Фейсбук найбільше пов’язане  с віртуальним інтелектом, який стане незамінним помічником для користувачів мережі, дозволяючи через особисту сторінку керувати різними процесами в реальному житті, починаючи від покупок, і закінчуючи самостійної оплатою рахунків, або навіть діагностикою здоров’я власника сторінки.

У той же час соціальна мережа відкриє для користувачів нову можливість – трансляцію відео в реальному часі. Очікується, що на Facebook з’явиться свого роду онлайн-ТВ, в ефірі якого зможуть з’являтися не тільки ваші друзі, але і реклама різних торгових марок і брендів.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar