Менеджер акаунтів вконтакті – багато сторінок в одній програмі

менеджер акаунтів вконтакті

Черговий менеджер облікових записів для ВКонтакте, реалізує можливість серфити соціальної мережі з невизначеної кількості акаунтів ВКонтакте.

Незамінний інструмент, якщо потрібно постійно підтримувати онлайн і активність на декількох службових облікових записів, щоб завжди підтримувати зв’язок зі своїми клієнтами і відповідати їм наскільки тільки можливо швидко.

Менеджер облікових записів ВК by FexZill

Правда єдине, що робить цю програму менеджером, або подобою менеджера – підтримка списку облікових записів. Але, на жаль, повноцінним менеджером його назвати не можна, тому що при зміні аккаунта обов’язково відбувається перелогин активного попереднього запису. Іншими словами, в цій програмі можна після першої авторизації перемикатися між акаунтами моментально в один клік, як наприклад це відбувається у програмі VK Tools.

Найпростіший мультіаккаунт ВК для Windows

Плюс до всього, на відміну від всіх уже опублікованих на нашому сайті менеджерів акаунтів ВКонтакте, тільки в цьому немає можливості додавання облікових записів вручну по одному, а лише все відразу з файлу. Тим не менш, це цілком юзабельний інструмент для використання та моніторингу великої кількості акаунтів ВКонтакте з можливістю перемикання між ними всього в один клік.

Менеджер акаунтів вконтакті – багато сторінок в одній програмі
Оцініть сторінку