Музика в Телеграмі — де шукати і як слухати

Як слухати музику в Телеграмі

Як слухати музику в Телеграмі і які способи існують для прослуховування треків в месенджері Дурова. Дізнайтесь про всі можливі варіанти отримати зручний плейлист і використовувати Telegram як музичний плеєр.

Схоже, Павло Дуров вирішив нанести черговий удар по своїм конкурентам: а інакше як можна прокоментувати появу нового музичного функціоналу? Тепер музика в Телеграмі — це не тільки канали, групові чати і боти з широкою посилальної бібліотекою, це ще і вбудований музичний плеєр, який здатний програвати плейлисти у фоновому режимі. Природно, така можливість надається безкоштовно, що також є важливим моментом, враховуючи останні зміни, які торкнулися користувачів ВКонтакте.

Канали, боти і групи для пошуку музичних композицій в Телеграм

Перш ніж приступити до докладного вивчення питання «Як слухати музику в Телеграм», необхідно визначитися «Де шукати». Потрібно відзначити, що Telegram надає достатню різноманітність музичних джерел і з кожним днем їх кількість невпинно росте.

Канали. Максимально зручний спосіб пошуку музики в Телеграмі, тим більше, що структура телеграм-каналів не передбачає наявність будь-якої інформації (рекламних блоків, коментарів) крім основного вмісту. Просто вбиваєте в пошуковий рядок ім’я пабліка, наприклад @muziky, і вибираєте зі списку відповідну позицію.

Групи. Оскільки формат групових чатів в першу чергу передбачає спілкування між передплатниками, в таких спільнотах музику швидше обговорюють, ніж слухають. Втім, якщо ви знайдете в групі своїх однодумців, то зможете обмінюватися аудіозаписами, ділитися останніми новинами та аналізувати виступи улюблених артистів.

Боти. Роботизовані помічники які допоможуть слухати музику в Телеграмі, готові прийти на допомогу у будь-який момент, у тому числі для пошуку музики. При цьому функціонал багатьох телеграм-ботів не обмежується лише пошуком. Одні роботи дозволяють прослуховувати інтернет-станції прямо в месенджері, інші завантажують в кеш композиції з профілю ВКонтакте, а треті підбирають пісні на кожен день. Список цікавих телеграм-ботів можна подивитися тут.

Як зберегти музику в Телеграмі і поділитися з друзями

В месенджері Павла Дурова всі аудіозаписи зберігаються на сервері, а в групових чатах і пабліках відображаються посилання на них. При натисканні на файл починається його завантаження у кеш, після закінчення якого можна приступити до безпосереднього прослуховування композиції (про це трохи нижче). Тим не менш, у вас може виникнути бажання зберегти аудіофайл на своєму пристрої, щоб мати можливість використовувати його в офлайн режимі. Для цього необхідно виконати декілька простих кроків:

  • Натисніть правою кнопкою миші на файл (для десктоп-версії) або зробіть тривале натискання пальцем (для мобільного додатку).
  • У меню, виберіть пункт «Save as» (для ПК) або «Save» (для смартфонів), після чого відбудеться завантаження аудіо в пам’ять пристрою.

Як створити канал в Телеграмі

Процес завантаження музичного файлу на ваш комп’ютер

Щоб поділитися композицією з друзями, необов’язково зберігати її в пам’яті. Досить натиснути на іконку у вигляді стрілки, яка розташовується праворуч від посилання, і вибрати адресатів з контакт-листа.

Дивіться відео, як слухати музику в Телеграм.

Вбудований плеєр і створення плейлиста

Музичний програвач, вбудований в месенджер, тепер може не тільки відтворювати аудіо, але і дозволяє створювати плейлист, в який потрапляють всі записи, розташовані на сторінці каналу або групи. Для їх прослуховування потрібно:

Натиснути на посилання і почекати, поки файл завантажиться в кеш. Після завантаження з’явиться характерна кнопка «play» у вигляді трикутника, натиснувши на неї почнеться відтворення аудіозапису.

Вгорі вікна відкриється плеєр, торкнувшись якого розгорнеться список композицій, присутніх в чаті або каналі.

Вбудований плеєр у Телеграмі на комп’ютері

Плеєр володіє вбудованою функцією ротації, тому месенджер можна використовувати як повноцінний аудіо-програвач, тим більше що при зміні чату запис продовжить звучати у фоновому режимі.

Якщо не бажаєте користуватися чужими плейлистами, завжди можна створити власний. Для цього:

  • У налаштуваннях профілю виберіть пункт «New Channel».
  • Придумайте характерну назву, щоб відразу було зрозуміло призначення каналу.

Якщо не хочете, щоб доступ до плейлиста мав хтось ще, тоді при створенні телеграм-каналу відзначте пункт «Private». При необхідності ви зможете потім додати користувачів з контакт-листа.

Заповніть створену сторінку композиціями, відправивши їх як звичайне повідомлення (скористайтесь кнопкою у вигляді скріпки, щоб додати файли, які зберігаються у внутрішніх папках пристрою). Також можна використовувати функцію «поділитися», переславши композиції з інших чатів.

Насолоджуйтеся прослуховуванням музики допомогою месенджера Телеграм.

Питання авторських прав

Коли мова заходить про фільми та пісні популярних виконавців, часто виникає питання авторських прав і можливості поширення продуктів інтелектуальної власності. В даному випадку переживати з цього приводу не варто. Месенджер — це сервіс для обміну особистими повідомленнями, в яких можна ділитися будь-якою інформацією, в тому числі і музичного характеру. Тому ні до власників Телеграма, ні до його користувачів не можуть бути пред’явлені які-небудь претензії.

Звичайно, публічні спільноти мають більшу аудиторію, проте їх адміністрація може залишатися інкогніто. І найбільше, що зробить правовласник — попросить техпідтримку видалити файл з сервера Telegram.

Музика в Телеграмі — де шукати і як слухати
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar