Найпопулярніші соціальні мережі в світі 2017

найпопулярніші соціальні мережі

Вітаю Вас, друзі! Ось уже більше року я ділюся з Вами останньою інформацією про розвиток соціальних мереж в світі і Україні. Поговоримо на цей раз про найпопулярніші соціальні мережі.

Найпопулярніші соціальні мережі в світі 2017

В цій частині я хочу поділитися з Вами коротким аналізом останніх змін у світі соц. мереж порівняно з торішніми даними. Для простоти викладу спробую скомпонувати всю інформацію в список:

Месенджери продовжують розвиватися швидкими темпами і навіть відвойовують позиції у «класичних» соц. мереж.

Порівняно з минулим роком значно зросли месенджери WhatsApp і Facebook Messenger, які збільшили свою аудиторію на 400 млн. користувачів.

Snapchat також впевнено крокує по світу і за один рік збільшив аудиторію на 100% і тепер має більше 200 млн. користувачів. В української аудиторії Snapchat поки що не викликає ніяких асоціацій, але його популярність серед американців і європейців зростає як на дріжджах. Додам, що Snapchat був створений як фото-додаток, але з тих пір як в сервіс були додані відео, додаток почав розвиватися рекордними темпами. На даний момент додаток може похвалитися дуже навіть непоганий статистикою — 150 млн. активних користувачів в день! Але що ще цікавіше, так це те, що за останніми даними снепчатери переглядають понад 10 млрд. відео день, що, погодьтеся, починає тиснути на п’яти навіть таким гігантам як Фейсбук і Ютуб. До речі, середньостатистичний користувач програми — це підліток (13-17 років) або юнак/дівчина у віці до 22 років, так що аудиторію Snapchat можна по праву вважати однією з самих молодих.

Схоже, що Google+ вирішив остаточно покинути світ соціальних мереж і в 2016 взагалі не фігурує в списку, хоча в Україні ця соц. мережа поки ще знаходиться в десятці найпопулярніших.

Не дивлячись на великі зусилля Твіттер зміцнити позиції мікро-блогу, це у нього не дуже добре виходить, а фінансові проблеми тільки ускладнюють ситуацію. Хоч Твіттер і відмовляється це визнавати, але Instagram все-таки перевершив його по зростанню аудиторії і залишив на одну позицію позаду. Дуже шкода, але майбутнє Твіттер не буде таким райдужним, як в Instagram, адже досі Твіттер не знайшов методів успішно монетизувати платформу і донині працює собі в мінус.

Ще деякі останні тренди

Дуже цікаві новини від Tumblr. Ця молодіжна мережа дуже здивувала своїм зростанням, збільшивши аудиторію на цілих 58%. У 2016 році місячна аудиторія соц. мережі налічує вже 555 млн. користувачів.

Також хочеться відзначити появу на ринку месенджерів нових гравців. Ми, звичайно, говоримо про Telegram, який хоч і з’явився порівняно недавно, але вже може похвалитися солідною щомісячною аудиторією 100 млн. користувачів.

Ще хочеться відзначити зростання нової категорії гравців — це відео-стрімери, тобто програми, які дозволяють транслювати відео в реальному часі. Наприклад, в цій категорії у нас конкурують додатки Periscope (належить Твіттер), аудиторія якого налічує понад 10 млн. користувачів, а також сервіси Meerkat і Blab. Більш того, відео-трансляції є, напевно, самим гарячим трендом цього року. Сервіс трансляції живого відео тепер навперебій пропонують не тільки окремі додатки, але і такі гіганти як Фейсбук (Facebook Live) і Ютуб, які старанно інтегрують нові опції, щоб не відстати від нового напрямку просування, яке, за словами експертів та відомих маркетологів, ще не один рік буде залишатися дуже популярним.

Думаю, що це все, що мені хотілося додати з приводу нових трендів і розвитку соц. мереж в 2018 році. Зараз хочу додати трохи інформації по деяким з соціальних мереж окремо. В майбутньому я додам сюди побільше графіків, а поки опублікую те, що є на руках.

Фейсбук

В березні 2017 року щомісячна аудиторія Facebook у світі склала 1,65 млрд. осіб, що на 15% більше, ніж роком раніше. За даними самого Фейсбук, щодня соц. мережа відвідують близько 1,09 млрд. користувачів, що є зростанням на 16%, якщо порівнювати з попереднім 2016 роком.

Instagram

Instagram продовжує активно рости і розвиватися. У червні 2016 у компанії повідомили, що щомісячна аудиторія мобільного додатку зросла до 500 млн. користувачів.

Ютуб

На даний момент в Ютуб зареєстровано 1,3 млрд. користувачів. На жаль, соц. мережа неохоче ділиться своєю статистикою, тому доводиться оперувати тими даними, які є. Що стосується відео переглядів, то щодня на сайті проглядаються близько 5 млрд. відео!

Бажаю Вам успішного просування!

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar