Накрутка в instagram

накрутка в інстаграм

Статтю оновлено:

Instagram з кожним днем набирає популярність. Сьогодні мало хто не має сторінки у цій соцмережі. У цій статті розкажемо що таке накрутка в instagram і як зробити свою сторінку крутою.

Люди завантажують свої фотографії, відео, підписуються на оновлення друзів, ставлять лайки і просто проводять час із задоволенням. А розумні підприємці створюють свій бізнес в соцмережі.

Багато хто при цьому хоче швидко набрати популярність і розкрутити сторінку в Інстаграмі. Зробити це зовсім нескладно і ми розповімо: як накрутити в Інстаграмі лайки і підписників

Накрутка в Інстаграмі – простий спосіб

В розкручуванні сторінці допоможе знаменитий сервіс VKTarget. VKTarget – це ефективне просування у всіх популярних соцмережах:

 • Ефективні методи реклами для залучення лайків і підписників;
 • Активні підписники, які будуть спостерігати за вашими оновленнями (ставити лайки);
 • Лайки від справжніх користувачів Instagram;
 • Зручна система оплати замовлення;

Для початку накрутки переходимо за на сайт vktarget

Далі в правому верхньому куті натискаємо на кнопку “Реєстрація” або входимо на сервіс через будь-яку соц. мережу.

Тепер переходимо в розділ “Мої замовлення” і натискаємо на кнопку “Замовити рекламу”:

Після реєстрації можна перейти до самої накрутки. Перед запуском реклами в Instagram не забудьте поповнити баланс на сервісі. Накрутка в інстаграм буде дуже простою.

Лайки в Instagram – одиниця, що визначає популярність фото або відео. Чим більше людям подобаються ваші фотографії, тим ви популярніші.

Як накрутити лайки в Інстаграмі

Якщо Ви хочете накрутити лайки в Інстаграмі до фото або відео, то на сервісі вибираємо соц мережу “Instagram”, дія “Поставити лайки” і заповнюємо форму:

 • Пишемо назву кампанії;
 • Вставляємо посилання на фото/відео;
 • Вказуємо кількість лайків на запис;
 • Створюємо кампанію.

На іншому сервісі можна замовити послугу “Передплата на лайки в Instagram”. Таким чином кожен день нові фотографії/відео будуть лайкати живі люди.

Накрутка підписників в Інстаграмі

Підписники в Instagram (фоловери) – користувачі, які підписалися на Ваші новини (вони стежать за оновленнями). Велика кількість підписників означає популярність, а значить і збільшення лайків або продажу, якщо у Вас свій інтернет-магазин.

Користувачі акаунтів, які мають велике число підписників можуть непогано заробити в Інстаграмі.

Якщо Ви хочете накрутити підписників instagram , то на сервісі вибираємо соцмережу “Instagram”, дія “Підписатися” і заповнюємо форму:

 • Пишемо назву кампанії;
 • Вставляємо посилання на свій профіль;
 • Вказуємо кількість підписників;
 • Створюємо кампанію.

Ось і все, залишається поповнити баланс в системі і чекати поповнення в рядах фоловерів. Таким чином ваш обліковий запис набере популярність за лічені дні. Якщо у вас бізнес-акаунт, то ви на цьому непогано заробите.

Накрутка Вконтакте, так само як і в Instagram є невід’ємною частиною життя в соціальній мережі. В описаному сервісі ви можете накрутити підписників вк, фейсбук чи твітер.

Накрутка в instagram
Оцінка - 4, голосів - 3