Як зробити особистий блог в Instagram зі сторінки?

Як зробити сторінку в Інстаграм особистим блогом

Статтю оновлено:

З кожним роком соціальні мережі надають все більше різного функціоналу для компаній. І Instagram не став винятком. Починаючи з 2016 року, він запустив у себе особливий вид облікових записів, спеціально для компаній, який був названий бізнес профілі.

Вони дають функціонал, що дозволяє краще дізнатися свою аудиторію і надають нові способи зв’язку з нею. Такий профіль буде корисний і звичайним користувачам, так як на його основі люди зможуть зробити особистий блог в Інстаграм. Про те, як це можна здійснити і які переваги дає блог йтиметься в цій статті.

Переваги особистого блогу в Інстаграм

Візуально особистий блог в Instagram мало відрізняється від звичайного профілю користувача, однак він дає досить великі можливості для зв’язку з його власником. Виглядає профіль користувача, який підключив собі блог приблизно наступним чином:

Основними перевагами такого виду облікових записів стануть:

  • Сірий напис “Особистий блог” (у деяких “Personal blog”) під кнопкою написати в Директ іменем користувача. Також бувають варіації: блогер, публічна особистість, спортсмен, мистецтво, діяч мистецтва та багато інших. Напис, скажемо прямо, привертає увагу і виділяє користувача з безлічі інших профілів.
  • Нові можливості для зв’язку з блогером. Кнопка звернутися або зателефонувати, а також кнопки як добратися і відправити лист email. Всі вони значно полегшують підписникам завдання знайти або зв’язатися з автором блогу.
  • Третя нова функція не помітна гостям, але дуже корисна авторам блогу – це його статистика. Вона дозволяє дізнатися різні кількісні показники сторінки, починаючи від охоплення, закінчуючи кількістю показів. Це дуже велика і окрема тема, яку ми детально розкриємо в одній з наступних статей.
  • Але, мабуть, однією з головних переваг оформлення свого профілю в якості особистого блогу Інстаграм є те, що тим самим ви як би даєте користувачам соціальної мережі зрозуміти, що серйозно ставитеся до свого облікового запису, розглядаєте його як свій засіб самовираження і завжди відкриті для будь зворотного зв’язку.

Як зробити особистий блог в Instagram?

Тепер, коли ми розібралися у всіх плюсах створення, саме час зрозуміти, як зробити особистий блог в Instagram. Технічно це здійснити досить просто, є тільки єдина умова: у вас повинен бути свій акаунт на Facebook. Так як в обох сервісів один власник, то і зроблено було так, що контактна інформація з одного (FB) може бути експортована в інший (IG).

Таким чином нижче напишу детальну інструкцію як зробити звичайну сторінку Інстаграм блогом:

  1. Для початку вам потрібно буде на головній сторінці програми натиснути на “коліщатко” знайти пункт меню “Перейти на профіль компанії”.
  2. Після цього кілька разів натисніть на кнопку “Далі” і перед вами з’явиться екран пропонує прив’язати ваш акаунт на Фейсбуці, щоб програма могла керувати вашими сторінками.
  3. Тепер коли воно у вас авторизовано, то вам потрібно буде створити нову сторінку або вибрати зі списку наявних. Якщо у вас вже є блог на Фейсбуці, то вибирайте його, а якщо ні, то на сторінці створення списку категорій вибирайте пункт “Особистий блог”.
  4. Потім, коли категорія обрана нам потрібно буде налаштувати контактну інформацію (від цього буде залежати те, які кнопки з’являться в нашому профілі). Наприклад, якщо ви хочете зробити кнопку зв’язатися в Instagram, то вам потрібно буде вказати свій телефон тут, після цих простих дій люди зможу подзвонити вам, зробивши лише один клік.

Все! Думали, що буде більше кроків? Ми теж, але соцмережа вважала інакше і, по суті, дозволяє з мінімальною кількістю зусиль всім бажаючим зробити напис “Особистий блог” Instagram у себе на сторінці. Ну і, зрозуміло, отримати всі функції, які йдуть із нею в додачу.

Як забрати “Особистий блог” в Instagram?

Якщо ж з часом ви передумаєте і захочете повернути все “як було”, тобто прибрати весь функціонал бізнес профілю, то зайдіть у вже знайоме меню, і натисніть на кнопку “Перейти назад на особистий аккаунт” і з’явився на питання від системи відповідайте ствердно.

Після цього сірий напис під ім’ям, кнопки зв’язку та аналітика пропаде і ваш акаунт повернеться до свого оригінального стану.

Якщо ви все зробили правильно, то тепер зробити особистий блог в Instagram – для вас не проблема, оскільки це так же просто, як включити прямий ефір. Якщо ж ні, то перечитайте статтю ще раз або задайте ваше питання в коментарях.

Як зробити особистий блог в Instagram зі сторінки?
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar