Parasite — огляд автопостінгу в Instagram

Parasite автопостінг

Статтю оновлено:

Parasite — сервіс відкладених публікацій в Instagram, який дозволяє планувати вихід фото і відео з точністю до хвилини. До сервісу можна підключити до 30 акаунтів Instagram, а миттєва технічна підтримка дозволить вирішити будь-яке питання прямо на сайті.

Завдяки поєднанню потужних інструментів і простого дизайну, Parasite підійде як досвідченим фахівцям в області SMM, так і починаючим користувачам, які активно ведуть особисті акаунти. Сайт простий і інтуїтивно зрозумілий — ніщо не буде відволікати вас від роботи.

Перейти на сайт Парасайт

Можливості та переваги Parasite

В основі функціонала Parasite лежить відкладений постинг в Instagram. З допомогою цієї функції можна один раз запланувати вихід постів на місяць вперед — і більше не повертатися до ручного наповнення акаунтів протягом цього часу.

Відкладений постинг особливо зручний у поєднанні з іншими функціями сервісу, які включають:

 • Масове завантаження безлічі зображень;
 • Розклад публікацій;
 • Чернетки;
 • Шаблони описів;
 • Перший коментар;
 • Геомітки і смайли;
 • Завантаження фото, відео і GIF;
 • Завантажити з ПК за посиланням або перенесенням;
 • Редагування фото і відео;
 • Аналітика по всім підключеним акаунтів;
 • Перегляд стрічки і галереї;
 • Лайки і коментарі.

Це — не повний список можливостей сервісу. Великий функціонал «упакований» в чистий і мінімалістичний інтерфейс, який є основною перевагою Parasite. З цим сервісом у вас ніколи не виникне питань, що означає та чи інша кнопка — все очевидно навіть тим, кому за 50.

Робота з Parasite

Для початку роботи з сервісом необхідно додати обліковий запис Instagram і завантажити першу публікацію. Parasite дозволяє завантажувати фото, відео і gif, причому файли можна вибрати з пристрою, завантажити за посиланням або просто перенести на вікно з сайтом.

Після завантаження зображення можна редагувати, — вибрати область, змінити формат і масштабувати. Натискаємо «Далі» і потрапляємо на заключний крок редагування.

На третьому кроці можна задати опис публікації (яке, до речі, можна швидко вставити з шаблону), додати перший коментар і геотеги, а також вибрати дату і час для виходу посту. Натискаємо «Додати публікацію» — готове, пост буде опублікований в потрібний час.

Читайте про найкращі безплатні сервіси автопостінгу .

Тарифи Parasite

Parasite пропонує вибір з трьох тарифних планів. На мінімальному тарифному плані доступний весь функціонал сервісу і можна додати до 3 акаунтів Instagram. На тарифі Premium можна додати до 30 акаунтів.

Сервіс пропонує знижку за обсяг покупки: при оплаті на 3 місяці користувач економить 5%, на 6 місяців — 10%, а при одноразовій оплаті на рік — 14%. Оплатити використання можна за допомогою банківської карти.

Безпека акаунтів

Сайт приділяє особливу увагу безпеки даних облікових записів користувачів. Оскільки сервіс орієнтований на серйозних клієнтів, серед яких є корпоративні акаунти великих компаній, питання конфіденційності та безпеки виходить на перший план.

По-перше — і це головне — Parasite ніколи, ні за яких обставин та з якою метою не зберігає паролі від акаунтів Instagram. Користувач вводить пароль рівно один раз — у момент підключення аккаунта, і після цього пароль не зберігається на серверах Parasite, в тому числі в зашифрованому вигляді. Не зберігається — значить зовсім не зберігається, ніяк, ніколи.

По-друге, підключення до сайту здійснюється з безпечного протоколу HTTPS — світового стандарту в області захищеності даних. При введенні особистих даних на сайті сервісу вони не можуть бути перехоплені.

По-третє, для сервісу подібного роду немає нічого дорожче репутації, і за весь час роботи Parasite не було жодного спірного випадку, пов’язаного з акаунтами клієнтів.

Висновок

Якщо вам потрібен потужний інструмент для роботи з Instagram, що включає відкладений постинг фото і відео, аналітику, проксі, шаблони, перегляд стрічки та галереї, а також роботу з лайками та коментарями — Parasite є відмінним вибором.

Команда сервісу особливо пишається технічною підтримкою — середній час відповіді на сайті становить всього 5 хвилин, а технічна команда розосереджена в різних часових поясах і готова відповісти на питання в будь-який час дня і ночі.

Оцініть сторінку