Прямий ефір в Instagram – як зробити, дивитися і зберігати

Прямий ефір в Instagram

Соціальні мережі давно перестали вважати розвагою. У них зараз настільки багато функцій, що вдається вести бізнес. Кожен манімейкер по-своєму застосовує доступні інструменти, а в цій статті ми розглянемо одну важливу і корисну особливість Інстаграма – можливість проводити онлайн трансляції.

Прямий ефір в Instagram – як зробити, дивитися і зберігати? На всі ці питання ви знайдете відповіді в цій статті. Ми допоможемо не тільки розібратися в деталях цього функціоналу, але і пояснимо, як ним правильно користуватися, збирати багато глядачів і дамо кілька корисних порад.

Функція прямий ефір в Instagram

Іноземці отримали можливість запускати трансляції в Інстаграме трохи раніше. Для росіян її додали в 2017 році. Раніше доводилося користуватися альтернативами – ВК, Facebook, Periscope і т. д. Тепер же зіркам Инсты більше не доводиться кудись запрошувати своїх передплатників.

У технічному плані, це запис відео в режимі реального часу. Глядачі можуть відмотувати трансляцію або подивитися після її завершення. Вона протягом доби буде зберігатися на стіні, якщо автор вирішить це зробити.

Онлайн спілкування допомагає залучати до себе увагу, це відкриває можливості для заробітку. Дивіться, як Instagram приніс мені за місяць 1500$.

Спілкуватися безпосередньо з глядачами зручно, тобі задають питання безпосередньо, можна провести інтерв’ю, швидко чимось ділитися і так далі. Користуватися функцією не складно, вона доступна всім, але після першого запуску не сподівайтеся швидко зібрати велику аудиторію.

Як запустити прямий ефір в Instagram?

З комп’ютера проводити трансляції не вийде (хіба що за допомогою емуляторів Android, типу Nox). Зі смартфона достатньо зробити пару кліків. Спочатку вам потрібно перейти в свій запис, переходьте на загальну стрічку і тисніть на аватарку.

Далі вам запропонують зробити фото, але нас цікавить трансляція, тому в нижній частині вибираємо зі списку «Прямий ефір». У центрі з’явиться кнопка, після натискання починається запис відео в режимі реального часу:

На екрані ви побачите, що захоплює камера. З’являться стандартні форми для отримання коментарів та лайків. Відразу ж пропонують запросити перших гостей, але якщо передплатників багато, вже через кілька хвилин точно з’являться глядачі.

У будь-який момент ви можете завершити трансляцію. Як показує практика, більш півгодини глядачі рідко затримуються. З недавнього часу, при завершенні прямого ефіру авторові пропонують його опублікувати:

Запис буде доступна на стіні профілю протягом доби. Можливо, хтось не встигне вчасно зайти в мережу, до того ж деяким потрібно буде переглянути матеріал. Тому краще зберігати кожну трансляцію.

Основні питання авторів та особливості прямих ефірів

Незважаючи на те, що даний інструмент у користувачів Instagram з’явився вже давно, дехто ще задаються питаннями щодо його використання. Також не всі знають правила і фішки даної функції, тому ми зробили свою підбірку.

Оповіщення про прямому ефірі.

Коли починається трансляція, передплатникам відправляється повідомлення. Звичайне повідомлення від додатка Instagram. Також у стрічці вони будуть спостерігати акаунти, проводять прямі ефіри на першому місці:

Закріплення коментарів у прямому ефірі.

Для зручного відповіді на питання і виділення важливої інформації, є функція закріплення коментарів. Потрібно натиснути на один з них і вибрати відповідний пункт:

Як пробитися в популярні прямі ефіри Instagram?

У програмі є розділ «Популярні ефіри», куди частіше потрапляють трансляції, що збирають від 500 глядачів. Відповідь очевидна, збирайте якомога більшу аудиторію і тоді ваш ефір з’явиться в Топі.

Як набрати глядачів на прямий ефір Instagram?

Оповіщення не завжди приходять, так і деякі їх відключають. Тому плануйте онлайн спілкування заздалегідь. Додайте пости про те, що планується трансляція. Буде ще краще, якщо задіюєте відразу кілька соціальних мереж. Як показує практика, в будні вдається збирати більше глядачів.

Яку вибрати тему для ефіру в Instagram?

Тут все очевидно, потрібно вибирати цікаві, актуальні теми, що цікавлять цільову аудиторію. Найчастіше трансляції перетворюються у відповіді на запитання. Хтось заходить, хтось виходить, щоб не повторювати одне і теж, просіть прокрутити запис або відповідати на запитання інших глядачів.

Як зробити спільний прямий ефір instagram?

При проведенні інтерв’ю вам точно знадобиться функція спільного ефіру. Запросивши одного з Instagram, ви зможете разом вести трансляцію, екран в цьому випадку ділиться на дві частини:

Щоб підключити одного, необхідно під час ефіру натиснути на його ім’я (якщо він дивиться ефір) і надіслати запрошення. Якщо заявка схвалена, екран ділиться на дві частини. У будь-який момент можна видалити співрозмовника з трансляції.

Скільки може тривати прямий ефір?

Ви самі вирішуєте, скільки перебувати в онлайні, але за умовами програми, трансляція не може тривати більше години.

Цією функцією активно користуються не лише автори, а й самі глядачі. Судячи з того, як часто вони шукають в пошукових системах прямі ефіри Instagram Бородіної, Гозиас, Пінчук і багатьох інших людей, це популярний інструмент. Можна не просто стежити за життям своїх кумирів, але й побачити їх практично наживо.

Як дивитися прямий ефір Instagram з телефону і комп’ютера?

Зі смартфона все просто, переходиш в профіль користувача або стрічку, де відображається LIVE, що говорить про те, що ведеться трансляція. Якщо ви просто через браузер зайдете в Instagram, переглядати трансляції не вийде.

Доведеться встановлювати емулятори, такі як BlueStacks. Вони створюють віртуальний мобільний пристрій, залишиться тільки завантажити в нього Instagram (з GooglePlay) та авторизуватися.

Можливо, вам підійде офіційна програма під Windows. Скачати її можна за цим посиланням. Інтерфейс ви отримаєте точно такий же, як на мобільних пристроях, зможете не тільки дивитися прямий ефір Instagram з комп’ютера, але і ділитися новими фотографіями.

Що можуть робити глядачі у прямому ефірі?

Не важливо, чи будете ви користуватися програмами на ПК або звичайним додатком на смартфоні. У користувачів, які заходять на трансляції не так багато можливостей. Під час ефіру ви зможете:

Залишати коментарі, писати короткі повідомлення, які побачать глядачі і сам автор, вони додаються в загальний чат:

Ставити лайки – на зображенні вище ми також показали, де знаходиться кнопка для лайка. Тисніть сердечка, якщо вам подобається трансляція або ви хочете подякувати автора.

Переглядати записи прямого ефіру – на жаль, перемотувати відео під час перегляду не вийде, але коли відкриваєш запис, натисканням на праву або ліву сторону екрану можна перемотати на 15 секунд вперед або назад.

Також можна скаржитися на коментарі або трансляції. Можна поділитися новиною про проведеному прямому ефірі, відправивши посилання на нього своєму другові. Для зручності в чат додано привітання і основні смайли.

А ви знали, що можна отримувати гроші за лайки і підписки? Причому для цього підходить не тільки Instagram.

Включити прямий ефір в Instagram не складно, підключитися до трансляції ще простіше. Корисний інструмент, а самі користувачі відзначають, що відчувають залежність. Після першого входу в прямий ефір, як глядачем, так і автором, хочеться продовжувати спілкуватися в режимі реального часу.

Прямий ефір в Instagram – як зробити, дивитися і зберігати
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar