Як розкрутити сторінку в Facebook

розкрутити сторінку в Facebook

Статтю оновлено:

Cтаття призначена для тих, хто хоче розкрутити сторінку в Facebook. Кому це треба? Насамперед звичайному користувачеві, який хоче, щоб його сторінка привертала більше уваги. А ще інформація буде корисна тим, хто вирішив створити сторінку в Facebook для комерційних цілей (просування бренду, товарів і послуг).

Як розкрутити сторінку в Facebook – потрібно багато друзів

Звичайно, для популярності ви повинні опублікувати на своїй сторінці тематичні записи, які будуть цікаві людям. І сторінка повинна бути гарно оформлена і заповнена.

У Facebook сторінка буде залучати більше всього уваги, якщо у вас багато друзів. Для того, щоб набрати велику кількість друзів можна заходити в групи із назвою “Додай мене” і додавати всіх бажаючих.

Але є набагато практичніший і ефективніший спосіб: можна накрутити друзів у Facebook, за допомогою різних сервісів.  Якщо у вас багато друзів, то активність сторінки буде високою. При правильному підході доданих друзів можна з легкістю перетворити в  клієнтів.

Багато лайків – великий плюс

Like в Facebook (лайк, подобається) – кількісна одиниця, що показує схвалення у того, хто відзначив Вашу запис.
Щоб набрати лайки до записів, можна заходити в групи по їх обміну, але це займе дуже багато часу.

Набагато простіше накрутити лайки в Facebook. Коли під вашими записами збирається багато лайків – це додає значимість і авторитетність сторінці. Сторінка буде користуватися популярністю.

Як Ви вже зрозуміли, розкручену сторінку можна використовувати по-різному: заробляти в Facebook на виконанні простих завдань, залучати нових клієнтів, рекламувати товари і послуги на сторінці.

Оцініть сторінку