Розкрутка спільнот Вконтакте

розкрутка вконтакті

Статтю оновлено:

У наш час більшість людей проводять свій вільний час в соціальних мережах. Тому щось рекламувати або продавати через такі сайти стало вигідно та ефективно, а для цього потрібна розкрутка спільнот вконтакті. Однак для того щоб отримати користь з просування в соціальних мережах. І в цій статті ми розглянемо, як розкрутити групу або паблік Вконтакті.


Під розкруткою мається на увазі залучення цільової аудиторії в співтовариство.

Для чого потрібна така розкрутка вконтакті?

Однією з поширених цілей просування є заробіток на розміщенні рекламних постів. Чим більша аудиторія групи, тим вищою буде вартість розміщення реклами. Деякі топові групи, що мають сотні тисяч підписників, можуть принести від 1000 до 5000 гривень за розміщення одного рекламного посту. Погодьтеся це непоганий заробіток за один день або вечір.

Деякі користувачів використовують групу Вконтакте для просування товарів, які продають. Групу Вконтакте можна зробити як інтернет-магазин, де будуть розміщені прайси, фото товарів, відгуки, а також інформація про товари.

Серед багатьох відомих фірм і компаній стало популярним створювати сторінки в соціальних мережах. Це не тільки дозволяє просувати свій бренд, але і підтримувати контакт зі своїми клієнтами. Ви можете робити опитування, тим самим дізнаючись думку людей про ваші послуги. Крім того, через групу можна повідомляти аудиторію про заплановані акції чи заходи.

Ще однією метою розкрутки є власний піар. Деякі люди володіють якимись талантами, якими хочуть поділитися з іншими. Наприклад, людина гарно малює. Через групу Вконтакте можна розміщувати фотографії своїх робіт, тим самим здобуваючи популярність. Це також відмінний спосіб знайти собі клієнтів.

Безкоштовна розкрутка групи Вконтакте

Відразу варто відзначити, що безкоштовні способи розкрутки не завжди можуть принести очікуваний результат. Такими способами група буде просуватися довго, але зате безкоштовно.

Цікавий і корисний контент. Підбираючи такий контент, у вас буде більше шансів, що відвідувачі групи, захочуть до неї вступити. Чим цікавіший контент, тим більше шансів, що люди будуть робити репости ваших записів, тим самим ділячись інформацією з вашої групи зі своїми друзями.

Сервіси накрутки – розкрутка спільнот вконтакті

Через такі сервіси можна накрутити лайки, репости, коментарі, а також підписників. Однак за допомогою цього методу ви не зможете залучити в групу цільову аудиторію, так як 99% цих акаунтів будуть ботами. Тому таке просування не принесе вам нічого, крім кількості аудиторії. Але боти нічого у вас не куплять і не оцінять вашу творчість.

Така група буде мертвою. Тому така накрутка рекомендується тільки на початку просування, і то в помірній кількості.

Запрошення людей вручну. Найбільш ефективний спосіб безкоштовного просування – це створення декількох фейкових акаунтів. Через ці акаунти кожен день необхідно додавати в друзі незнайомих людей, які є вашою цільовою аудиторією. Після того, як вони приймуть заявку в друзі, їх можна запросити до спільноти. Однак таке запрошення можна надіслати, тільки якщо у вас група, а не паблік.

Взаємний піар. Один з ефективних способів збільшити кількість підписників – співпраця з іншими групами, розміщуючи посилання або реклами спільнот. Однак це буде безкоштовно, якщо у ваших групах приблизно однакова кількість передплатників.
платне просування вконтакте

Платна розкрутка групи Вконтакте

Реклама в топових групах Вконтакті. Цей спосіб дозволить за короткий час залучити в групу потік підписників. Даний спосіб особливо актуальний, якщо група, в якій ви замовляєте рекламу, має схожу тематику.

Послуги SMM. Існує багато фірм і студій в інтернеті надають такі послуги. Цей спосіб просування швидкий і в той же час ефективний. Всього за кілька днів до групи можуть вступити кілька тисяч цільової аудиторії.

Конкурси. Є чимало варіантів організації конкурсів. Багато людей охоче беруть участь у розіграшах призів. Звичайно це також вимагає певних матеріальних витрат, але все ж вони обов’язково окупляться. В умови конкурсів обов’язково повинні входити підписка в групі, репост з рекламою групи. Приз ж зовсім не обов’язково повинен бути дорогим.

Отже, ми розглянули з вами, для чого необхідна розкрутка Вконтакте, а також основні методи такого просування.

Оцініть сторінку