Як розкрутити сторінку в однокласниках

озкрутка сторінки в однокласниках

Статтю оновлено:

Є кілька причин, по яких користувачі хочуть розкрутитись в Однокласниках. Це потрібно, щоб виділитися серед інших людей і для комерційного просування (продажу товарів, розкручування бренду і т. д.). Розкрутка сторінки в однокласниках – джерело успіху.

Незалежно заради чого ви вирішили створити сторінку в Однокласниках, ми розглянемо кілька способів її просування.

Розкрутка сторінки в Однокласниках

Насамперед не забуваємо заповнити сторінку актуальною інформацією про себе або про своєї продукції. Звичайно, заповнена сторінка, сама по собі, не стане популярною, тому що розкрученість полягає трохи в іншому.

Один з критеріїв популярності сторінки – друзі.  Чим більше друзів – тим більше сторінка приверне увагу.

Для збільшення кількості друзів можна використовувати 2 способи:

1. Знаходимо в групи “Додай мене”, де люди додають один одного в друзі. Далі додаємо всіх, кого хочемо і пишемо на стіні групи фразу (наприклад, додам всіх), щоб бажаючі додали вас у друзі.

2. Можна накрутити друзів в Однокласниках. Для цього існують безліч сайтів. Цей спосіб хороший тим, що від вас не потрібно ніяких дій: просто оформляєте замовлення і отримуєте необхідну кількість друзів за різними критеріями.

Другий критерій – класи.

Чим більше класів під записами(фотографіями) – тим більше значимості надається сторінці.

Класи в Однокласниках – кількісна одиниця (типу лайків Вконтакте), яка показує, зацікавленість людини, у ваших замітках (фотографії в тому числі).
Для отримання класів можна скористатися 2 способами:

1. Вступаємо в групи по обміну класами. Але мінус цього способу в тому, що такі групи постійно блокуються і ви теж можете потрапити під бан.

2. Можна накрутити класи в Однокласниках. Це абсолютно безпечний і дуже зручний спосіб.

Висновок: щоб сторінка привертала увагу – накручуйте друзів. Розкрутка сторінки в однокласниках – єдиний спосіб досягти успіху. Щоб інформація на сторінці приваблювала людей – накручуйте класи.
Таким чином ви можете стати популярним і люди будуть надавати більшого значення вашій сторінці та інформації, яку Ви поширюєте.

Увагу людей можна направити в потрібне В=вам русло, і при правильному підході, перетворити їх у клієнтів.

А ще краще – створіть свою групу і запрошуйте в неї своїх друзів, щоб надалі можна було заробляти в Однокласниках.

Оцініть сторінку