Секрети Instagram, про які ви не знаєте

секрети instagram

Instagram є одним з найбільш популярних мобільних додатків для фотографій, що полегшує кожен день мільйонам користувачів завантаження і обмін зображеннями, знятих смартфонами і планшетами. Поговоримо про секрети Instagram.

Якщо ви думаєте, що ви ще не пробували всі можливості Instagram, продовжуйте читати. Користувачі Make Use Of поділяться з нами цими 7-ю корисними трюками для Instagram.

Cекрети Instagram – використання соцмережі

Протягом тривалого часу у Instagram не було веб-версії для користувачів, а сервіс був доступний тільки з iOS пристроїв. Але потім прийшли додатка Instagram для Android і офіційна веб-версія Instagram. Ви можете редагувати свій профіль, щоб побачити, кому подобаються ваші фотографії і знайти фотографії людей, яких, може бути, ви знаєте. І якщо ви перейдете на головну сторінку Instagram, ви можете побачити всі фотографії, завантажені користувачами Instagram, а також поле для пошуку, яке можна використовувати, щоб шукати щось особливе. Єдине, що не може бути зроблено в веб-версії, це завантажити фотографії в свій аккаунт.

Секрети Instagram – використання віджетів

Instagram не надає офіційних віджетів для вбудовування на веб-сайти, але його можна використовувати в деяких сторонніх програмах. LightWidget є повністю безкоштовним і працює добре. Але якщо у вас є сайт на движку WordPress, ви можете використовувати будь-який з безлічі різних плагінів, які доступні для вбудовування Instagram-каналів, таких як Instagram Feed.

Використання інструментів для хештегів

Хештеги в Instagram є основою соціальної мережі, які допомагають людям знаходити свої фотографії. Які хештэги вам потрібні і як вони роблять свою роботу? Через Google ви знайдете численні списки найпоширеніших і популярних хештгів, але є і інші корисні інструменти, з допомогою яких можна швидко і легко додавати хештэги. Одним з таких програм є Tagsdock для iOS. Ще один цікавий сайт — це Websta. Він надає вам багато аналітичних інструментів для Instagram, в тому числі і для тегів. Інші сайти — RiteTag, Iconosquare, Hashtags.org, Hashtagify.me і Hashatit.com, але вони вимагають платної підписки.

Отримувати повідомлення, коли ваші близькі розміщують відеоматеріали

Якщо ви будете відслідковувати багато людей на Instagram, ви, ймовірно, не захочете, щоб вас постійно турбували прибувають повідомлення про те, що хтось опублікував чергове фото. Але, може бути, ви хочете знати, коли ваші близькі люди публікують щось ще? Зайдіть на профіль користувача, а потім натисніть на одну з фотографій його. Натисніть на три точки в правому нижньому кутку фото, і виберіть “Turn on post notifications” із меню, що з’являється. Повторіть це для всіх, від кого ви хочете отримувати повідомлення.

Використання Instagram в якості фото-редактора

Чи знаєте ви, що ви можете використовувати Instagram для редагування фотографій, без завантаження в інтернет? Увімкніть функцію “Save Original Photo” установки у вашому Instagram обліковому записі. Після цього переведіть телефон в режим польоту.

Завантажте фото в додаток Instagram і зробіть зміни, які ви хочете, а потім натисніть кнопку „Share“. Так як телефон в режим польоту і немає підключення до інтернету, ви отримаєте повідомлення про помилку. Але якщо подивитися фото в галереї на вашому телефоні, ви виявите, що ваша фотографія відредагована там. Тільки не забудьте видалити її зі додатка Instagram, перш ніж включити інтернет-з’єднання знову.

Надішліть фото конкретному другові

Коли ви розміщуєте фотографії в Instagram, то ділитися цими фотографіями з усіма. Якщо ви хочете, ви можете поділитися ними тільки з окремими користувачами або групами. Завантажте та встановіть фото, як зазвичай.   Ці секрети Instagram відомі не всім. Коли ви дійдете до сторінки Share ви побачите два варіанти у верхній частині. Це те, що вам потрібно, це „Direct“. Коли ви натиснете її, ви побачите список ваших послідовників. Відзначте тих, з ким ви хочете поділитися фото і потім натисніть на зелену кнопку „ОК“.

Блокування користувача в Instagram

Якщо ви хочете заблокувати кого-то в Instagram, перейдіть в його профіль, натиснувши його ім’я. У правому верхньому куті ви побачите значок з трьома крапками. Натисніть його і в меню виберіть „Block User“. Вам буде запропоновано заблокувати користувача, якщо ви впевнені в цьому, виберіть “Yes, i’m sure”. Коли ви блокуєте когось, Instagram може проінформувати його про те на ваш розсуд.

Оцініть сторінку