Що робити, якщо зламали сторінку ВКонтакте

зламали вконтакті

Зазвичай сторінки ВКонтакте зламують не для того, щоб дістатися до якоїсь особистої інформації, а просто щоб використовувати її для масової розсилки небажаної реклами (спаму), як ніби ти сам це розсилаєш. Також сторінки зламують, щоб від твого імені просити у твоїх друзів дати грошей у борг (наприклад, перевести на карту). Тому, якщо твою сторінку зламали, слід відразу ж активно діяти.

Будь-яким способом попередити друзів і знайомих, що сторінка зламана. Відновити до неї доступ. Перевір, чи ти можеш зайти на свою сторінку. Якщо так, поміняй пароль ВКонтакте як можна швидше, і якщо сторінка ще не прив’язана до номером телефону, то прив’яжи. Це попередить цю ситуацію в майбутньому.

Увійти на зламану сторінку вконтакті

Далі розберемося, що робити, якщо увійти на зламану сторінку ти вже не можеш.

Якщо у тебе є ще одна сторінка ВКонтакте, увійди на неї і попередь звідти своїх друзів, що іншу твою сторінку зламали. Розішли їм особисті повідомлення, щоб вони не попалися на вудку шахраїв. Від твого імені зловмисники можуть просити їх перевести гроші, покласти на мобільний тощо.

Якщо є група, в якій складаються твої друзі, зроби там оголошення. А якщо ти вже ніяк не можеш потрапити в ВК, попроси кого-небудь з друзів попередити інших, що твоя сторінка зламана. Це важливо. Інакше шахраї можуть встигнути їх обдурити. Буде краще, якщо адміністрація заморозить твою сторінку, щоб шахраї не могли продовжувати свою діяльність, а ти потім відновиш доступ.

Що сказати друзям при взломі вк

Отже, розкажи друзям приблизно таке, сам або через кого-небудь (можна скопіювати звідси):

Друзі! Мою сторінку (ім’я, прізвище) зламали. Поки я не відновлю доступ, зловмисники можуть писати вам від мого обличчя і просити гроші. Не піддавайтеся на ці виверти. Отримавши повідомлення з таким проханням, позначте його кнопкою «Це спам», а потім зайдіть на мою сторінку і подайте скаргу через кнопку «Поскаржитися» (вона знаходиться під кнопкою у вигляді трьох точок під моїм головним фото). Спасибі!

Коли зламали сторінку ВКонтакте, потрібно як можна швидше відновити доступ до неї і поміняти пароль, щоб шахраї більше не могли користуватися твоєю сторінкою. Якщо вони будуть розсилати від твого імені спам (небажану рекламу), то сторінку можуть заблокувати на досить тривалий час, до певної дати, і раніше цього строку ти її не відновиш.

Як відновити доступ до зламаної сторінки?

У нас є інструкція, що конкретно потрібно робити: Як відновити доступ. Найпростіше це зробити, якщо твоя сторінка була прив’язана до номера телефону.

На майбутнє радимо дізнатися, як підвищити свою безпеку ВКонтакте, щоб подібного більше не сталося: Безпека ВКонтакте.

Також завжди радимо входити в ВК через безпечну стартову сторінку— це твій надійний друг і помічник.

Що робити, якщо зламали сторінку і видалили фотографії?

Спочатку віднови доступ, як написано тут, на цій сторінці вище (отмотай тому і прочитай). Не можна гарантувати, що фото можна відновити. Але спробувати можна. У нас є хороша інструкція, де описані всі способи відновлення: Як відновити віддалене фото ВКонтакте.

Що робити, якщо зламали сторінку і змінили ім’я, прізвище?

Після того, як відновиш доступ (розказано трохи вище), ім’я та прізвище можна змінити, для цього є стандартна функція. Ось інструкція: Як змінити ім’я, прізвище ВКонтакте.

Що робити, якщо зламали сторінку і вона заблокована?

По-перше, завжди уважно читай все, що написано на екрані. Взагалі читай все підряд! Треба читати і намагатися зрозуміти. Тільки ти сам можеш собі допомогти. По-друге, ось інструкція, як бути в цьому випадку: ВКонтакте Заблокували. Що робити? Рішення.

Що робити, якщо зламали сторінку ВКонтакте
Оцініть сторінку