SMMplanner — огляд сервісу відкладеного постінгу

Сервіс постінгу SMMplanner

Статтю оновлено:

SMMplanner — це зручний онлайн-інструмент відкладеного постінгу. З його допомогою можна планувати пости на 8 головних інтернет-майданчиках.

SMMplanner інтуїтивно зрозумілий, тому відмінно допомагає в роботі і запеклому сммщику, і людині, яка тільки починає розбиратися в премудростях соцмереж.

Як працює SMMplanner

Для того, щоб почати працювати з сервісом, треба зареєструватися і підключити потрібні майданчики. Їх легко об’єднати в проект. Наприклад, якщо ви ведете блог під Вконтакте, але хочете поширювати контент ще й в канал Телеграма, Facebook і Однокласники, то для цього просто авторизуйте потрібні акаунти.

Для кожної соцмережі ви можете вибрати різний час публікації залежно від активних годин. Ви можете прикріпити фото, відео, музику для ВК, геолокацію, хештеги, активне посилання і навіть опитування. Це означає, що не потрібно після публікації редагувати пост в самих соцмережах і щось в нього додавати.

Сервіс дозволяє публікувати инстаграмні “Каруселі” — альбоми з фотографіями, які швидко набрали популярність.

Що вміє сервіс SMMplanner

Крім основної функції постингу, в сервісі є кілька додаткових функцій, які перетворюють онлайн-інструмент справжній робочий кабінет SMM-щика.

Наприклад, тижневе відображення контенту — максимально зручна штука для планування і аналізу. Можна кинути на постінг потрібний контент, а потім подивитися, як він буде виглядати в майбутньому. Відразу видно всі прогалини і недоліки, які легко виправити.

Можна налаштувати пост так, щоб він сам пішов через певний час. Це дуже зручно для рекламних постів, які не повинні залишатися в стрічці назавжди.

Скільки коштує SMMplanner

У вкладці сервісу “Тарифи та послуги” докладно описано за що вам треба платити, а за що — ні. В середньому 50 постів коштують 49 рублів. Але є можливість публікувати і безкоштовно (про це — далі).

Але якщо ви не з тих, хто звик вважати посади/безліміти і стежити за терміном закінчення додаткових послуг, то можете перейти на нову тарифну сітку Pro c помісячною оплатою і безлімітним постінгом. Вартість тарифу від 450 рублів на місяць.

Як публікувати в SMMplanner безкоштовно

Дуже просто. Щомісяця сервіс надає вам 100 безкоштовних постів. 50 постів зараховується просто так.
25 постів за вступ до групи SMMplanner у Вконтакте і ще 25 за лайк сторінки на Фейсбуці.

Для середньостатистичного пабліка 100 постів — це цілком прийнятна цифра. А підписавшись на SMMplanner в соцмережах, ви додатково будете дізнаватися про корисні лайфхаках, новини і кейси від авторів блогу.

Висновки

Вміння планувати — одна з головних якостей класного — SMM-фахівця. Щоб звільнити собі час, щоб не судорожно шукати ідею для поста, щоб просто розуміти, як зростає кероване вами спільнота, використовуйте відкладений постинг.

SMMplanner у всіх випадках виручає. Саме виручає, тому що ним можна користуватися і безкоштовно. Все залежить від ваших цілей і обсягів роботи.

Оцініть сторінку