SMMPrice – сервіс накрутки в соцмережах

SMMPrice сайт

Статтю оновлено:

Сервіс SMMPrice надає безліч важливих функцій по розкрутці акаунтів і спільнот в найпопулярніших соціальних мережах інтернету, серед яких ВКонтакте, Instagram, Однокласники, Twitter, YouTube, Facebook, Google Plus тощо.

Здійснюється розкрутка за рахунок накрутки лайків, передплатників, переглядів всього, що потрібно для того, щоб зробити ваш профіль чи вашу спільноту максимально активною і привабливою в очах гостей і підписників.

SMMPrice – сайт розкрутки в соціальних мережах

Якщо перед вами постало питання про просування або розкручування своєї сторінки або спільноти в одній із соціальних мереж, але ви не знаєте з чого почати і при цьому бажаєте уникнути рутинної роботи, цей сервіс ідеально вам підійде. За досить невисоку ціну ви отримаєте повністю автоматизований сервіс по накрутці з широким спектром можливостей, що надає якісні послуги. Ви зможете як розкрутити свій комерційний аккаунт і підвищити рівень продаж, так і стати справжньою зіркою соціальної мережі, виконавши розкрутку своєї особистої сторінки в автоматичному режимі, економлячи значну кількість особистого часу.

Які можливості сервісу СММПрайс?

Сервіс дозволяє накрутити дуже багато всього для майже десятка різних соціальних мереж. Все що надаються сервісом послуги наведено нижче:

 • ВКонтакте – накрутка підписників, заявок в друзі, сердечок «мені подобається», репостов, підписка на лайки і навіть емулятор різноманітної активності на місяць.
 • Instagram – накрутка підписників, сердечок «мені подобається», переглядів відео, історій, глядачів на трансляціях.
 • Twitter – накрутка підписників (фоловерів), ретвітів, лайків.
 • YouTube – накрутка переглядів на відеороликах, підписників на канал, лайків, дизлайків і коментарів до відеороликів, репостов відео, виведення відео в топ переглядами.
 • Однокласники – накрутка учасників групи, заявок в друзі, “класів” під записами і фотографіями, опитувань, накрутка “класів” на віджеті на сторонньому сайті.
 • Facebook – накрутка лайків і підписників на фан-сторінку, заявок в друзі, емоцій на посаду в стрічці, лайків.
 • Мій Світ – накрутка учасників в групу.
 • Google Plus – накрутка підписників аккаунту.
 • Telegram – накрутка учасників чату.

Залежно від типу завдання ви зможете задавати різні параметри для уточнення необхідної задачі. Це і налаштування демографії користувачів (російські, зарубіжні; Росія, Україна і т. д.), вік, обов’язкова наявність аватара у користувачів тощо. Докладніше про параметри кожного окремого завдання ви можете дізнатися на сайті сервісу SMMPrice.

Сервіс працює з мінімальними затримками. Виконання більшості завдань, як правило, займає від декількох хвилин до декількох годин, якщо тільки це не підписка на послугу. А підписка може працювати тиждень, а то і місяць в залежності від заданих при оформленні замовлення параметрів.

Також на сайті є можливість накрутки деяких послуг з найкращою якістю. Це означає, що якщо, приміром, за результатами виконання послуги по накрутці підписників ВКонтакте частина з накручених була списана, система автоматично відновить накрутку приблизно за 3 тижні.

Як працювати з системою СММПрайс

Сервіс має дуже простий інтерфейс, завдяки чому з ним легко взаємодіяти. Весь процес роботи зводиться до декількох простих кроків:

 • Пройдіть реєстрацію/авторизацію на сайті сервісу SMMPrice і поповніть баланс вашого облікового запису;
 • Виберіть потрібне завдання для здійснення накрутки і задайте необхідні параметри;
 • Оформлення завдання на сайті SMMPrice

Зверху відображається ціна однієї дії без додаткових налаштувань. Використання додаткових налаштувань може призвести до збільшення ціни за послугу.

Натисніть «Замовити» і спостерігайте за процесом виконання вашого завдання через таблицю «Історія замовлень».

Читайте, як замовити накрутку в інтстаграм.

Відстеження завдання на сайті SMMPrice

Сервіс SMMPrice вже зарекомендував себе на ринку послуг з розкручування в соціальних мережах. Він пропонує одні з найнижчих цін на подібні послуги. Наприклад, вартість лайків на посаду або фотографію ВКонтакте коштує всього 10 рублів за 100 одиниць. При цьому SMMPrice відрізняється високою якістю кінцевого результату.

У вас є можливість не платити за послуги сервісу. Це можливо завдяки партнерській програмі. Розповідаючи своїм друзям і незнайомим людям про сервіс і запрошуючи їх по вашій реферальній ссилці, ви можете отримувати на свій баланс 20% зі всіх їх платежів. На жаль, вивести зароблені в такий спосіб кошти неможливо. Але їх можна використовувати для здійснення накруток або перепродажу послуг сервісу іншим людям, адже правилами сайту це не заборонено.

Висновок:

Про сервіс SMMPrice можна сказати тільки одне – це хороший інструмент, яким зможе скористатися як досвідчений SMM-спеціаліст, так і новачок в цій області. Послуги сервісу допоможуть легко і просто збільшити популярність будь-якого профілю в соціальних мережах для підвищення почуття власної важливості або просунути комерційний проект для збільшення продажів і отримання прибутку.

Щоб скористатися послугами сервісу, перейдіть за посиланням:  Сайт СММПрайс.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar