Сторінка Google Plus для сайту або блогу

сторінку Google Plus для сайту

Статтю оновлено:

Вітаю пані та панове і просто хороші люди! Сьогодні наша тема: Сторінка Google Plus для сайту. Google Plus друга в світі за своєю популярністю соціальна мережа, після Facebook.

Яка активно просувається самим всемогутнім пошуковим Google. Як можна скористатися соціальною мережею Google з користю для просування сайту або свого улюбленого блогу? Звичайно потрібно створити сторінку для свого блогу на Google Plus.

Це буде просто чудовим інструментом SEO. Створення сторінки для блогу в Google plus вже випробувано в інших соціальних мережах ВКонтакте, Facebook. Результати дають надію, що про ваш блог дізнається набагато більше користувачів Інтернет.

Як створити сторінку для свого блогу в соціальній мережі Google plus

В даний час можна створювати плюс сторінки перерахованих нижче п’яти категорій, від яких залежать інструкції з реєстрації.

  • Продукт або бренд.
  • Компанія або організація.
  • Бізнес або місце
  • Мистецтво, розваги або спорт
  • Інше

Плюс сторінки багато в чому схожі на звичайні профілі. Їх творці можуть додавати інших користувачів кола, редагувати профіль, публікувати в Google плюс різний зміст, додавати +1 до коментарів і фотографій, а також організовувати відео-зустрічі і брати в них участь.

Для початку Вам потрібно зайти в уже раніше створений особистий аккаунт Google plus. З правого боку в стрічці вибрати пункт ” + сторінки “і потім натиснути”Створити +сторінку”. Далі, Вам потрібно вибрати категорію. Сайти і блоги заховані під кнопкою “Продукт або бренд”, тому на неї і натискаємо:

Далі. Вкажіть назву сторінки, наприклад назву свого блогу, ваш Веб-сайт (не обов’язково). Вкажіть вікове обмеження для її перегляду. Прийміть умови використання +сторінок:

Сторінка Google Plus для сайту

Тут вас привітає сам Google (жарт):

Вітаємо з новою сторінкою в Google plus!

Ви зробили перший крок на шляху до популярності в Google. Натисніть “як почати”, щоб отримати поради з управління + сторінкою, або відразу переходите до практики.

Наступний крок. Встановити обкладинку сторінки (змінити можна пізніше), або залишити за замовчуванням. Встановити фотографію профілю, зробити опис для вашої сторінки (найголовніше про вашу плюс сторінці) і вказати контактну інформацію:

В принципі, створення сторінки для вашого блогу в Google + закінчено. На вашій новій сторінці Ви знайдете всю потрібну інформацію для подальшої роботи. Найважливіше, це наповнення вашої сторінки корисною інформацією, анонси з блогу і так далі.

Для просування вашої сторінки Google plus

Привернути увагу до своєї плюс сторінці і обзавестися передплатниками можна перерахованими нижче способами.

 

  • Розповісти про себе. На своїй +сторінці натисніть кнопку “Розповісти про себе”. Так Ви зможете повідомити про +сторінці у власному профілі Google plus. Ця дія здійснюється з профілю Google+, а не від імені +сторінці. Наприклад, уявімо, що Олег створив +сторінку для своєї групи “Балалайка і ведмеді”. Якщо він розповість про це зі своєї сторінки, то користувачі, для яких призначена ця новина, побачать її опублікованій від імені Олега, а не його сторінки.
  • Частіше публікуйте оновлення і стежте за актуальністю профілю. Користувачам більш цікаві + сторінки зі свіжими записами і заповненим профілем;
  • Зв’яжіть +сторінку зі своїм веб-сайтом. Це відмінний спосіб привернути увагу користувачів до +сторінці, а також особисто поспілкуватися з клієнтами і шанувальниками;
  • Зв’яжіть +сторінку з кампанією AdWords. Якщо Ви користуєтеся службою AdWords, то можете зв’язати кампанію AdWords з рекламованою + сторінкою.

На цьому дозвольте з вами попрощатися. До нових зустрічей.  Бажаю удачі.

Сторінка Google Plus для сайту або блогу
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar