Telegram створить криптовалюту і блокчейн-платформу

Телеграм створить криптовалюту

Статтю оновлено:

Месенджер Telegram запустить власну блокчейн-платформу і криптовалюту.  Блокчейн-платформа третього покоління має отримати назву Telegram Open Network, у свою чергу криптовалюта буде називатися Gram.

Нап дані цілі месенджер планує залучити через попереднє ICO 500 млн $. При цьому загальна потенційна вартість квитків складе від 3 до 5 млрд $. Видання вважає, що це стане одним з найбільших ICO, оскільки Telegram добре зарекомендував себе як платформа обміну повідомленнями, яка використовується у всьому світі.

В рамках попередньої продажі інвесторам, що не входять в ближнє коло творця Telegram Павла Дурова, можуть поставити умову вкладати мінімум 20 млн $, при цьому у вигляді офіційної, а не кріптовалюти. Командою розробників будуть зарезервовані на чотири роки 4% або 200 млн одиниць Gram, ще 52% обсягу валюти також збереже за собою Telegram, щоб захистити її від спекуляцій. Решта 44% будуть перебувати у публічному і приватному продажі. Валюта буде використовуватися на зовнішніх біржах і усередині додатку Telegram.

Крім того, Telegram планує в цьому році запустити електронний гаманець.

Таким чином, Телеграм вже фактично є каналом зв’язку для учасників співтовариств, що займаються криптовалютами і тому розвиток проекту месенджера в цьому напрямку цілком закономірний.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar