Українська соцмережа ukrainians.co

українська соцмережа

Статтю оновлено:

Вже декілька місяців працює українська соцмережа ukrainians.co Якщо ви ще не чули про неї – обов’язково додавайтесь туди, нарешті у нас є шанс отримати щось нове і непогане.

Після обмеження доступу до вконтакті та однокласників, в українців постала необхідність у майданчику для спілкування. Тому в черговий раз почали створюватись соцмережі під національну нішу. Зараз Ukrainians – це найкраща українська соцмережа на даний час. Тут вже більше трьохсот тисяч підписників.

Перша стабільна українська соцмережа

Працюють над мережею програмісти з Канади. На даний час доступні базові елементи функціоналу: стіна, повідомлення, друзі та новини. Але хлопці поступово “допилюють” її та додають нові елементи.

Україномовна соцмережа має дати українцям новий спейс для спілкування. Варто відзначити, що у неї ще й гарний додаток під Андроїд, тому якщо ви шукаєте варіант на мобільний – теж не промахнетесь.

Треба обмовитись, що до цього рейтинг українських соціальних мереж складався з декількох назв, більшість із яких вже припинили своє існування.

Реєструйтесь та починайте  спілкуватись!

Оцініть сторінку