Як видалити сторінку в Twitter

Як видалити сторінку у Твіттері

Багато людей яким набридло марнувати час в соцмережах шукають як видалити сторінку в Твіттері. У цій статті ми розповімо про основні моменти такої процедури.

Багато користувачів не з чуток знайомі з відомою соціальною мережею Twitter, яка відкриває ряд характерних можливостей:

  • обмін короткими повідомленнями;
  • ведення щоденника;
  • відповіді на твіти, залишені в стрічці друзями.

Мода на Твіттер не пройшла існує на сьогоднішній день, адже тут можна стежити за постами знаменитостей, які звикли публічно розповідати про особисте життя, висловлюватися на різні теми, занурюватися в нескінченний потік повсякденному цікавої інформації.

Але бувають випадки, коли користувач цікавиться питанням, як видалити сторінку в Twitter, тому що раптом стало нудно або щоб уникнути поширення випадково опублікованої конфіденційної інформації. Ми даємо вам докладну покрокову інструкцію з поясненнями як видалитися з твітера без проблем.

А якщо ви ще не знаєте як користуватись Twitter – почитайте наші інструкції.

Як видалити сторінку в Твіттері

В адресному рядку Вашого браузера вводимо офіційний адресу соціальної мережі www.twitter.com або ж шукаємо в пошуковому рядку відповідний результат.

Здійснюємо Твіттер вхід – заходимо в акаунт за допомогою введення логіна (псевдоніма) і пароля, натискаємо кнопку «Увійти».

Заходимо у власний профіль, детально вивчаємо інтерфейс, звертаємо увагу на коліщатко-шестірню з спливаючій підказкою «Налаштування і допомогу». Клікаємо для виклику меню один раз лівою кнопкою миші.

Вибираємо рядок «Налаштування», заходимо на сторінку налаштувань Вашого облікового запису, де були вказані всі необхідні дані при реєстрації профілю.

За допомогою коліщатка миші або кнопки клавіатури «Вниз» опускаємося до підписаної кнопки «Видалити мій обліковий запис». Натискаємо один раз лівою кнопкою миші і тут же система переносить Вас на сторінку остаточного видалення облікового запису.

Як видалити свій твіттер повністю

Фінальне розставання з Твіттером покаже зворушливий напис «Значить, прощаємось?».

Натискаємо на кнопку і забуваємо хвилююче нас питання «Як видалити профіль у Твіттері?», адже вас після цього більше не буде в лавах користувачів однією з найбільш масштабних мереж соціального спілкування.

Рішення повинно бути добре продуманим і твердо зважено, лише після цього робимо останнє зусилля натисканням світиться кнопки «Добре, видаліть», але так швидко сказати GoodBye не вийде з вагомих причин.

Далі вводимо логін і пароль у новому віконці щоб уникнути некоректних дій зловмисників, що здобули доступ до сторінки або шкідливих програм.

Як видалитись якщо забули свої дані Твіттера

Як вийти з Твіттера, якщо таких даних немає під рукою? Без логіна і пароля, це здійснити неможливо, адже розробники потрудилися про збереження безпеки кожного користувача.

Примітка: кожна віддалена сторінка підлягає відновленню в її колишньому вигляді протягом 30 денного періоду для виправлення марних, часом необдуманих або випадкових дій. Відновлення сторінки потребуватиме проходження авторизації.

Порада: При бажанні вести нову сторінку Твіттер заходимо в налаштування (п. 1), змінюємо дані в графі «Ім’я користувача», адреса сторінки змінюється автоматично, залишивши на зв’язку всіх наявних підписників і раніше оформлені підписки.

Як бачите – видалити сторінку з Твіттера зовсім не складно, але важливо обдумати таке рішення!

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar