Як накрутити підписників в Інстаграмі – перевірені способи

як накрутити підписників в інстаграмі

Статтю оновлено:

Для хорошого заробітку в Інстаграмі потрібно багато підписників, і часто навіть не обов’язково, щоб вони були реальними людьми. Тому у цій статті ми поговоримо про те, як накрутити підписників в Інстаграм (Instagram).

Якщо 25-35% від загального числа будуть накручені, рекламодавці швидше за все не дізнаються правди. А ви зможете заробити трохи більше. Головне у цій справі-не перестаратися і накручувати підписників в перевірених сервісах, де не обманюють і чесно виконують угоду. Бажано безкоштовно і швидко, але для якості краще вибирати інші методики. Розглянемо всі способи, а ви вже виберете підходящі під свій гаманець і запити.

Для чого накручувати підписників

Існує думка, що накручувати підписників — марна трата часу і/або грошей. Але насправді в цьому є сенс, і в підсумку призведе до приросту реальних підписників. Більшість відомих компаній накручують показники у своєму акаунті з допомогою фейкових підписників, щоб виглядати більш статусно і привертати більше уваги. Адже, чим більше послідовників у каналу, тим більше він помітний і люди відчувають, що тут є заради чого залишитися. Головне, щоб крім накручених підписників у вашому профілі були дійсно цікаві та привабливі посади, інакше в цьому немає ніякого сенсу.

Знайте міру і дійте акуратно — якщо занадто багато і нахабно крутити ваш профіль можуть заблокувати.

Яка користь від накручених користувачів?

Чим більша кількість послідовників у вас буде в Інстаграмі, тим вигідніше стане виглядати акаунт, а рейтинг в порівнянні з усіма іншими користувачами буде вищим. А крім цього, існує ще ряд досить серйозних причин, за яких накрутка підписників явно не завадить. Дані підстави дозволять краще зрозуміти, навіщо потрібно накручувати підписників у Instagram.

Значущість вашого облікового запису. Вона дуже важлива, так як, чим вища популярність, тим вище вплив в соцмережі і відповідно підвищуються рекламні можливості. За кожну сотню підписників можна підвищувати розцінки на розміщення реклами.

Посилення мотивації. Якщо відсутня впевненість у своїх силах, поява великої кількості нових підписників додає мотивації відразу на кілька порядків. Адже публікувати пости для порожньої сторінки немає бажання, можна обійтися і неякісним контентом або пропустити пару днів. Але зовсім інша справа, коли за вами спостерігає 1000 чоловік і більше — адже серед них напевно є ті, хто дійсно зацікавився акаунтом і хоче отримувати нові записи. Не варто їх розчаровувати.

Ви можете також заробляти гроші

Просування і заробіток на своєму хобі. Буває так, що бізнес має зв’язок з особистим хобі або у вас є сильне бажання повідати іншим користувачам про своє захоплення. Тому просування облікового запису буде дуже до речі. Ви проводите час з цікавими однодумцями і при цьому заробляєте. Це робиться за допомогою розміщення на своїй сторінці якоїсь тематичної реклами.

Участь у різних конкурсах. Це дає реальну можливість самостійно накрутити живих підписників. У соцмережах друзі нерідко просять нові лайки або голоси за розміщені ними різні відеоролики. Цілком можливо, що тепер і ви можете користуватися таким способом. Накрутка таким чином однозначно приносить вам велику кількість додаткових голосів.

Підвищення довіри. Такий підхід необхідний для того, щоб інші користувачі були впевнені, що ви не є якимось підпільним брендом. Це реально відлякує нових клієнтів. Як не дивно, але більшість людей думає, що будь-який продукт може бути викликати довіру тільки через його широку рекламу. Вони його знають і користуються ним, так як багато про нього чують від інших. Так що чим більше людей підписана на вашу сторінку, тим більше довіри вона викликає. А в наш час це дуже дорого коштує.

Зниження рекламних бюджетів. Якщо ви замовляєте рекламу своєї сторінки в Інстаграм, то люди будуть охоче підписуватися на неї, якщо там вже буде багато людей. Пов’язано це з попереднім пунктом — зайшовши на профіль де всього 5-10-50 підписників, людина може засумніватися в якості сторінки і піти, а значить за ті ж гроші ви отримаєте набагато менше підписників. Так що в перший час корисно накрутити хоча б 100 чоловік, щоб створити видимість активності на сторінці.

Якщо використовувати цей інструмент розумно, ніяких негативних наслідків не буде, а користь буде колосальна. Головне не захоплюйтеся цим інструментом, щоб не отримати бан аккаунту Instagram за швидку накрутку. Краще дійте поступово.

Як накрутити безкоштовно підписників у Інстаграмі

Масфолловінг — це підписка на величезну кількість незнайомих акаунтів в надії, що хтось відповість взаємністю і вас теж додасть в друзі. Серед початківців дуже популярний метод підвищення популярності сторінки, тому що інші не знають або не хочуть витрачати час і гроші на більш ефективні методики.

Але варто розуміти, що далеко не всі користувачі додадуть вас у друзі, в даний момент число відмов дуже високе. Серед цих людей, звичайно, якщо ви будете посилати запити таким же користувачам, які хочуть набрати собі базу підписників, вони з радістю дадуть відповідь вам взаємністю. Через пошук instagram можна навіть пошукати користувачів, які проставляють до своїх записів спеціальний тег, щоб швидше накручувати підписників. Наприклад, #follow, #followme, #followmeplease і т. д.

Маслайкінг — це активна роздача лайків всіх підписників, з надією що вони забредуть до вас у відповідь і підпишуться/лайкнуть/напишуть коментар. Так само за хештегами знайдіть людей, які цікавляться тематикою вашого акаунта, і щедро роздавайте лайки.

Два перерахованих вище методи — це природні і не заборонені системою способи збільшити кількість підписників на своїй сторінці. Можна обмежитися тільки ними, але просування може зайняти багато часу. Краще поєднати з іншими методами, описаними нижче.

Сервіси, для автоматизації накрутки в Instagram

Тепер вже не потрібно виконувати всі ці дії вручну, адже з цим можуть впоратися спеціальні скрипти і сервіси. Вони можуть автоматично додавати в друзі людей за обраними параметрами або розставляти лайки на записи з зазначеними хештегом. На жаль, більшість подібних програм платні, але майже всі сайти дозволяють кілька днів або тиждень користуватися всіма функціями безкоштовно, щоб ознайомитись і прийняти рішення — підходить софт чи ні. За цей час можна встигнути накрутити перших підписників, щоб акаунт не пустував, а платний період вже не брати. Перепробувати таким чином кілька сервісів і в підсумку ви не витратите ні копійки, а людей отримаєте.

Приклади подібних сайтів:

 • pmgrm.ru
 • instaplus.me
 • zengram.ru
 • doinsta.com

Приклад використання будь-якого такого сайту

Можна вивчити детальніше функціонал, інструкції по використанню та умови використання на самих сайтах. Але в принципі всі вони працюють за однією і тією ж схемою (розглянуто на прикладі сайту pmgrm.ru):

 • Виконати звичайну реєстрацію.
 • Вказати потрібну сторінку в Інстаграмі.
 • Вибрати що саме буде накручуватися (лайки, друзі, коментарі).
 • Вибрати хештеги, які використовує ваша цільова аудиторія або ті, які відображають тематику вашої сторінки.
 • Додати приклади стандартних коментарів, які будуть розміщуватися під записами (наприклад, «дуже круто», «дякую, дуже цікаво», «класне фото» тощо).
 • Додати облікові записи популярних людей у вашій тематиці, щоб їх підписникам надсилалися запити в друзі, ставилися лайки і в цілому залучати їх увагу до вашого акаунту.
 • Додати стоп-слова, щоб програма не витрачала час і лайки/запити на магазини і ботів.
 • Додати геолокацію місць, де може бути ваша цільова аудиторію (виділити колом потрібну область).
 • Запустити збір даних.

Система обробляє інформацію, розсилає запити, ставить лайки і пише коментарі 24 години на добу, навіть коли ви спите і комп’ютер вимкнений. У деяких сервісах є денний ліміт на дані дії, щоб Інстаграм не розпізнав штучну накрутку. Звертайте увагу на такі сервіси — це гарний функціонал, за допомогою якого можна врятувати свій акаунт від фільтрів.

Сайти і програми для накрутки підписників

В даний розділ потрапили сервіси з іншим принципом роботи. Тут все будується на тому, що ви заробляєте бали або гроші, а потім витрачати їх на купівлю підписників. Тобто ви зможете фактично безплатно накрутити підписників в Інстаграм. Почнемо з самого простого способу:

Сервіс Vto.pe

Сайт ВТопе може працювати автоматично і сам збирати необхідні бали, досить його налаштувати і запустити. Потім отримані бали ви можете витратити на просування свого облікового запису. Переваги ВТопе:

 • автоматична робота;
 • за реєстрацію по реферальній ссилці дають 25 балів на рахунок;
 • є реферальна програма, яка дає по 25 балів за кожного активного одного;
 • нічого не доведеться робити ручками.

Для запуску на головній сторінці виберіть у лівому меню Vtope bot, скачайте програму по посиланню і додайте для виконання роботи «ЛІВІ» акаунти. Можна і реальні, звичайно, але зовсім скоро вони перетворяться на звалище з незнайомих друзів, новинами нецікавих груп та іншим сміттям. Так і залишається ймовірність тимчасового бану, через що ви можете тимчасово втратити доступ до своєї сторінці. Так що краще не використовувати основні акаунти для заробітку балів.

Коли зберете достатньо балів, на сайті натисніть в правому верхньому куті +Додати завдання. Вкажіть яка соціальна мережа вас цікавить, вкажіть посилання на потрібний обліковий запис і що потрібно накрутити (кількість підписників, лайків, коментарів тощо). Якщо вам потрібна накрутка підписників в Інстаграмі – виберіть відповідну опцію.

Сервіс дуже багатофункціональний і повністю безкоштовний, щоправда часто доводиться довго чекати збору балів. Але це в будь-якому випадку краще, ніж платити гроші за ботів.

VkTarget

Це сайт, на якому можна виконувати різні завдання за гроші. Після цього можна на отримані гроші створити завдання для накрутки підписників. Виконувати завдання можна самі різні:

 • підписатися;
 • лайкнути;
 • залишити коментар;
 • проголосувати і т. п.

Працювати можна у всіх популярних соціальних мережах, так що можливостей для заробітку дуже багато. Єдине, знову ж таки, варто використовувати ліві акаунти, щоб не страждати від тимчасової блокування.

Forumok

Аналогічний сайт, де можна виконувати самі різні завдання для різних соціальних мереж, а потім зароблені гроші витрачати на просування свого облікового запису. Насправді в інтернеті склалася думка, що тут найвищі розцінки серед аналогічних сайтів + завдань набагато більше.

При бажанні можна заробляти гроші тут, а потім виводити гроші на Vktarget, де можна замовити підписників подешевше. Але варто враховувати комісію сервісів і електронних гаманців, щоб у підсумку не прогадати.

В інтернеті можна знайти ще багато безкоштовних сайтів, програм і онлайн сервісів, які працюють аналогічним чином і дозволяють накрутити фоловерів в Інсті. Для гарного старту це піде, а далі люди самі почнуть підтягуватися, якщо ви будете викладати хороший контент, влаштовувати розіграші призів або іншим чином залучати відвідувачів. Єдино не забувайте про безпеку і перш ніж використовувати який-небудь спосіб, постарайтеся отримати про нього всю можливу інформацію.

Як накрутити підписників в Інстаграмі – перевірені способи
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar