Як накрутити підписників в Ютубі безкоштовно і за гроші – корисні поради та рекомендації

накрутка підписників на YouTube

Статтю оновлено:

Підписники – наше все. Виконуючи набір простих рекомендацій, ви сформуєте хорошу базу для просування своїх товарів, послуг, розкрутки бізнесу і проектів. У статті ми розглянемо детально, як отримати багато підписників на Youtube канал.

Навіщо накручувати підписників в Youtube

YouTube – майданчик для розміщення відеоматеріалу. Зараз хостинг входить в топ найпопулярніших інтернет-ресурсів на планеті. Його щодня переглядають мільйони людей. Контент на Ютубі надзвичайно різноманітний – від гумористичних реприз до аналітичних оглядів.

Населення явно прагне YouTube телебачення, так як відеохостинг пропонує свободу вибору в перегляді улюблених передач.

Також майданчик все частіше використовується для пошуку інформації, приходячи на заміну стандартним пошуковим системам від Google і Яндекс. Це пов’язано з тим, що для деяких людей відеоматеріал більш зручний для освоєння, ніж звичайний текст.

Там, де є попит, народжується і пропозиція. Ютуб став масовим рекламним плацдармом, який використовують великі і дрібні організації.

Сьогодні не мати представництво бізнесу в інтернеті рівнозначно тому, що бізнесу і зовсім немає. Конкуренція підштовхує власників різних компаній рекламуватися в мережі, і відеохостинг для цього чудово підходить.

Youtube корисний не тільки для залучення клієнтів і реклами. Майданчик використовується блогерами, які заробляють на переглядах відео, хоча нова система Red обмежує власників каналів в заробітку на переглядах.

Щоб канал отримав популярність, важливо його розпіарити. Дієвий метод – накрутка підписників. Для цього є різні сервіси (наприклад, ВКмікс), що дозволяють здійснити цей процес як на платній, так і на безкоштовній основі.

Кому може знадобитися накрутка

Інтернет став засобом не тільки для оперативного доступу до інформації, а й джерелом додаткових доходів. Ідея про те, що можна заробляти гроші, не виходячи з дому в режимі онлайн, приваблива для багатьох людей.

Немає необхідності їздити в задушливий офіс, стояти в пробках, терпіти начальство. Щоб мати можливість отримувати гроші, досить мати ноутбук і інтернет.

Професій, пов’язаних із заробітком в мережі, досить багато, і багато хто з них чудово інтегруються з місцем для розміщення відеофайлів YouTube:

  1. Інфобізнес. Для розкрутки власного проекту, книги або тренінгу доцільно використовувати відеоролики, розміщені на YouTube.
  2. Інтернет магазини. Відеоогляд товарів посприяє тому, що потенційні покупці зможуть наживо побачити пропонований продукт, розглянути з усіх ракурсів, оцінити властивості, розміри і основні переваги.
  3. Сайти. Перенаправляти трафік на свій власний сайт, збільшуючи відвідуваність.
  4. Відеоблог. Блогери завдяки накрутці підписників зможуть збільшити перегляди контенту, що викличе довіру з боку рекламодавців, і збільшить заробітки.

Як в Ютубі накрутити підписників природними методами – корисні поради та рекомендації

Існують як природні методи накрутки, так і способи із залученням сторонніх сервісів. Фахівці компанії Youtube всіляко перешкоджають незаконним методикам, блокуючи канали або виставляючи страйки.

Щоб відео отримувало перегляди, а спільнота набирала підписників, дотримуйтесь експертних порад.

Порада 1. Публікуйте якісний контент

Один з головних принципів просування каналу полягає саме в опрацьованих відео. До творчості будь-якого характеру слід підходити з повною відповідальністю. Рекомендуємо використовувати якісну камеру, хороший звук і прописувати сценарій ролика.

Як приклад поділюся історією мого знайомого Сергія. Він має свій інтернет-магазин з продажу годинників з Китаю. Справа була не дуже прибуткова, так як про інтернет-ресурсі просто ніхто не знав – ніякої роботи по розкрутці сайту не проводилося.

Але після запуску каналу на Youtube з оглядом виробів Сергій не тільки отримав постійних клієнтів, але і оформив партнерські відносини з деякими виробниками, перетворившись в досить великого дистриб’ютора.

Порада 2. Оптимізуйте свої відео

Гарна картинка – ще не гарантія успіху. Багато що залежить від того, наскільки грамотно буде виконана SEO-оптимізація. Користувачі знаходять необхідний їм матеріал завдяки пошуковим запитам. Розставивши коректно метатеги і грамотно описавши ролики, ви збільшите кількість переглядів на порядок.

Матеріал, який набирає популярність, завжди ранжується вище від конкурентів, так як система його починає вважати найкориснішим за конкретним запитом.

Порада 3. Розміщуйте посилання на ролики на тематичних форумах

Джерелом отримання необхідної інформації часто виступають різні форуми. Користувачеві важливо вивчити відгуки, прочитати думки інших людей, які вже мають досвід.

Тому рекомендуємо ставити посилання на відео на таких ресурсах. Але не просто розміщувати «сухе» посилання, але і бути активним учасником обговорення, ненав’язливо пропонуючи переглянути відео, яке якраз підходить за тематикою.

Порада 4. Перелінкуйте ролики між собою

Якщо відео корисно для користувача, напевно його зацікавить аналогічний матеріал. Зв’язок роликів між собою збільшить перегляди каналу. Додатково це підвищить лояльність потенційних клієнтів.

Посилання на інші ролики необхідно розташовувати не тільки в самому відео, але й розміщувати інформацію в описі.

Порада 5. Аналізуйте конкурентів

Сучасний ринок, в тому числі онлайн-послуг – це конкурентне середовище. І той, хто перший пропонує оптимальне рішення, отримує максимальну вигоду. Слід завжди тримати «руку на пульсі» і відстежувати тенденції в мінливих трендах.

Відстежуйте стратегії, які працюють, не вигадуючи велосипед. Так конкуренти з ворогів стануть партнерами.

Ще кілька порад по заробітку на Ютуб від відомого блогера:

Фейкові підписники – всі «За» і «Проти»

Найпростіше рішення в справі просування каналу – накрутити «ботів». Фейкові підписники – це нереальні люди, які будуть нібито переглядати матеріал, залишати коментарі, і проявляти всіляку активність.

Це акаунти, які нікому не належать. Відповідно, користі від такого варіанту, навіть якщо їх 1000, трохи, але плюси все ж є.

У розділі «За» відзначимо:

  • чисельність; погодьтеся, підписуватися на канал, на якому 3 людини, не дуже-то й хочеться. Виникає психологічне відчуження: якщо немає зворотного відгуку, то і відео, значить, погане. Людина – соціальна істота, для якої думки інших людей мають значення;
  • перегляди; є можливість накручувати не тільки підписників, а й перегляди, лайки, коментарі – все це впливає на місце розташування і ранжування відео в Ютубі. З таким завданням успішно справляється бот.

Явний мінус – це ситуація, коли канал потрапляє під фільтр. Це означає, що всі ролики, які на ньому виходять, будуть відображатися в пошукових запитах далеко не на перших місцях.

Відео просто ніхто не зможе знайти, і всі клопоти по його створенню будуть марними. Застосовувати схему необхідно грамотно і не в великих кількостях.

Є сервіси, які обіцяють безпечну накрутку, де завдання виконують живі люди.

Програми для накрутки підписників

Сервіси працюють з різними соціальними мережами, включаючи Вконтакте, Інстаграм, Ютуб, Фейсбук, Твіттер та інші. Собівартість одного підписника в середньому становить 1 рубль. Буквально за хвилину ви наберете більше 100 фоловерів в режимі реального часу.

Система працює наступним чином: замовник формує запит на виконання необхідного дії – підписатися, поставити лайк, прокоментувати, а люди за грошові винагороди або бонуси виконують необхідні операції.

Розглянемо великі перевірені ресурси в цій області:

VKTarget

Система відрізняється гнучкими налаштуваннями кожного замовлення, широким охопленням аудиторії і автоматичним контролем. Клієнт лише виставляє параметри і отримує готове рішення.

Вартість послуг в середньому становить 1 рубль. При цьому лайки можна набрати за 15 копійок, і функція «розповісти другу» коштує 1,80 р.

Bosslike

Сервіс пропонує безкоштовно отримати підписників. Це можливо завдяки тому, що процедура виконується за рахунок бонусних балів, які набирають за такою ж схемою, виконуючи завдання інших замовників.

Система перевіряє акаунти і гарантує підписку від реальних користувачів без фейковий сторінок. Для тих, кому така схема не підходить, можуть купити потрібну кількість балів.

AddMeFast

Проект вважається лідером в області соціального просування. На момент написання статті сервісом скористалися вже більше 5 млн людей. Програма влаштована таким чином, що дозволяє отримати зацікавлених підписників, так як клієнти можуть самостійно вирішувати, цікавий їм конкретний Youtube канал чи його можна пропустити.

Програма повністю безпечна, не вимагає логінів і паролів від акаунта: не потрібно турбуватися, що канал перейде в руки зловмисників.

Є й інші великі сервіси, які пропонують подібні послуги, наприклад, VkMix або Біг Лайк. З їх допомогою ви швидко наберете стільки підписок, скільки необхідно, аж до 1000000 (правда, в основному це будуть боти).

Купівля в Вк Мікс доступна через додаток в телефоні. Ви наберете тут фоловерів для Ютуб, лайки в ВК, підписників в Інстаграмі.

Висновок

Просування відео на Ютубі – високоефективний спосіб привернути увагу до свого основного продукту, отримати клієнтів або просто заявити про себе. Накрутка підписників – це міра, яка необхідна, особливо на перших етапах формування каналу.

Використовуючи поради і рекомендації з цієї статті, ви зможете не тільки отримати свою аудиторію, заощадивши час, але і розширити діапазон присутності в мережі. Для успішного просування важливо користуватися всіма доступними ресурсами.

Як накрутити підписників в Ютубі безкоштовно і за гроші – корисні поради та рекомендації
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar