Як обійти блокування Вконтакті та Однокласниках

як обійти блокування вконтакті

Статтю оновлено:

Існує кілька абсолютно безкоштовних способів, як обійти блокування вконтакті та в однокласниках. Це можна зробити як з персонального комп’ютера, так і з мобільного телефону.

Як обійти блокування вконтакті та однокласниках з комп’ютера

Для доступу до заблокованих соц мереж з комп’ютера необхідно:

1. Встановити переглядач Opera, скачавши її на офіційному ресурсі за наступним посиланням: http://www.opera.com/ru/computer
Потрібно натиснути “Скачати зараз” для персонального комп’ютера з урахуванням діючої операційної системи.

Після знайти завантажувальний файл, відкрити і встановити браузер-установник Opera. Відкрити браузер, зайти в меню налаштування – Безпека і навпроти “Увімкнути VPN” поставити галочку. Після чого без заборон користуватися В Контакті або іншими іншими соціальними мережами. Для заходу VPN можна скористатись декількома країнами, по замовчуванню стоїть оптимальний варіант.

vpn opera змінити країну

2. Якщо ви маєте намір користуватися Google Chrome рекомендуємо встановити розширення Hola. Для цього скористайтесь посиланням:

https://chrome.google.com/webstore/detail/unlimited-free-vpn-hola/gkojfkhlekighikafcpjkiklfbnlmeio?hl=uk
Встановити розширення Hola для обходу блокування Вконтакте і Однокласники

Після закінчення установки в правому верхньому куті необхідно натиснути на іконку розширення, вибрати країну і авторизуватися в тій чи іншій соціальній мережі;
У браузері Mozila Firefox присутнє таке ж розширення, яке дозволить обійти блокування вконтакті.

3. Tor Браузер також здатний вирішити проблему входу у заблоковані соц мережі. Для цього необхідно зайти на офіційний сайт і встановити Tor.

Tor Browser для обходу блокування Вконтакте і Однокласники

Варто відзначити, що даний браузер використовують ті, хто хоче завжди залишатися анонімним. Дані способи може використовувати кожен бажаючий, вони є загальнодоступними і легкі в застосуванні. Є звичайно і анонімайзери, але скориставшись ними, ви можете легко потрапити в поле зору зловмисників, і ваші дані будуть викрадені.

Також відомо кілька способів для обходу блокування входу в соціальні мережі з мобільних телефонів, оснащених операційною системою iOS або Android. А саме:

1. Встановити додаток Tor Browser.

Для цього потрібно зайти в Itunes Apple або Play Market, в пошуковому рядку вбити “Tor” і встановити додаток.

Установка анонімного браузера допоможе вам без проблем заходити в будь-які соціальні мережі;

2. Встановити додаток Opera VPN. Також зайти в Itunes Apple або Play Market, в пошуковий рядок ввести “Opera vpn”, після чого встановити додаток.

Після встановлення цих програм, можете не турбується про блокування доступу В Контакті;
Жителям України настійно рекомендуємо якомога швидше скористатися наданими методами, так як влада країни може в найближчому майбутньому обмежити доступ до програм, створеним для обходу блокувань.

Всі ці інструкції дієві і допоможуть вам обійти блокування вконтакті чи однокласниках. А якщо у вас виникли питання, сміливо задавайте їх у коментарях. Також напишіть будь-ласка свої відгуки і який спосіб вам більше підійшов.

Оцініть сторінку