Як видалити всі записи зі стіни в вк одним кліком

як видалити всі записи зі стіни вконтакті

Після заробітку з допомогою соціальних дій, на стіні залишається багато різних непотрібних записів у списку груп і сторінок нецікаві групи, а списку друзів незнайомі люди. Тому треба розібратись як видалити всі записи зі стіни вконтакті. У мене склалася саме така ситуація, але тепер я вже не виконую дії і хочу позбутися від усього зайвого.

Вручну виконувати це довго, так що знайшовся спосіб як видалити всі записи зі стіни в вк відразу одним кліком. Якщо ви теж хочете почистити стіну — скористайтесь даним методом.

Як видалити всі записи зі стіни в вк відразу

Першим ділом я хочу попередити — якщо ви продовжуєте працювати на цих сайтах, ви не можете видалити свіжі записи. За правилами подібних сервісів ви не повинні видаляти рекламні записи і репости зі стіни як мінімум протягом тижня. Звичайно, для них краще, якщо ви взагалі ніколи і нічого не будете стирати, але це в ідеалі.

Втім, можна видалити майже всі записи, залишивши необхідні недоторканими. Про це я написала в кінці статті.

Варто розуміти, що використання подібних програм і сервісів може бути сприйнято як злом сторінки. Так що будьте готові до того, що сторінка може бути заморожена і потрібно розморозити (отримати код на телефон і ввести в полі). Якщо у вас немає доступу до прив’язаного телефону, краще не проводити процедуру або провести в той момент, коли отримаєте доступ за вказаним номером.

Видалити всі записи зі стіни в Google Chrome

Для цього методу вам знадобиться тільки встановлений на комп’ютер браузер Google Chrome. Ніяких спеціальних знань, ніяких складних методик. Також не доведеться встановлювати спеціальні програми на комп’ютер. Ідеальний варіант, щоб не витрачати багато часу.

Скористатися методом дуже просто — зайдіть під своїм акаунтом на сайт ВК в гугл хромі. Відкрийте свою сторінку і перегорніть пости на стіні до кінця, для цього можна просто натиснути пробіл і вона автоматично буде спускатися вниз. Можна спробувати спочатку використовувати скрипт не промотуючи, може він спрацює й так. Але швидше за все будуть видалені лише видимі записи.

Коли все буде готово, просто клікніть правою кнопкою миші на будь-яке порожнє місце в браузері. У меню потрібно вибрати «Переглянути код». Чи можна зробити ще простіше і замість цього просто натиснути поєднання клавіш Ctrl+Shift+I. Так що вам навіть не доведеться вибрати куди клікнути і перейматися іншими нюансами.

Отже, після цього внизу відкриється вікно з кодом всіх елементів, але не бійтеся — там нічого правити не доведеться. Замість цього потрібно перейти на другу вкладку, яка називається Console.
перейти на вкладку console

У новоствореній вкладці Console є поле для введення інформації. Якщо ви нічого не натискали після відкриття, на місці введення, біля синьої стрілочки, буде блимати курсор. Саме туди і треба вставити спеціальний javascript, який і виконає всю роботу за вас:

(function () { ‘use strict’; if (!confirm(‘Видалити всі записи зі стіни?’)) return; var deletePostLink = document.body.querySelectorAll(‘a.ui_actions_menu_item[onclick^=»wall.deletePost”]’); for (var i = 0; i < deletePostLink.length; i++) { deletePostLink[i].click(); } alert(deletePostLink.length + ‘posts deleted’); }());

Передруковувати всі ці знаки не потрібно, досить просто скопіювати-вставити, а потім натиснути Enter. З’явиться спливаюче віконце «Видалити всі записи зі стіни?»
видалити

Натисніть окей, а потім з’явиться повідомлення «N posts deleted», де залишиться тільки клацнути Окей.

Остання можливість зберегти інформацію — до перезавантаження натиснути «Відновити» біля потрібного запису. Якщо цього не зробити, надалі відновити дані неможливо.
Тепер можна оновити сторінку або відкрити в іншому браузері, щоб переконатися, що робота зроблена і ви видалили всі записи зі стіни в вк одним натисненням кнопки.

Видалити всі записи зі стіни в Mozilla Firefox

Принцип приблизно такий же, тільки при цьому будуть невеликі нюанси.

Запустіть браузер Firefox, зайдіть у свій профіль і відкрийте головну сторінку зі стіною. Тепер клацніть правою кнопкою миші на будь-яке порожнє місце і виберіть «Дослідити елемент». У вікні потрібно вибрати вкладку Console і вставити код, приведений вище. Він однаковий для всіх браузерів, адже впливає на сам сайт Вконтакте, а не на браузер.

Залишилося натиснути на Enter і можна дивитися, як записи видаляються з вашої стіни.
При введенні цього скрипта може з’явитися повідомлення, що використовувати сторонні коди не рекомендується, так як є ризик безпеки комп’ютера. Але це лише заходи безпеки. Так що дозвольте вставку, знову вставте код і натисніть Enter.

Варто відзначити, що не у всіх спрацьовують ці скрипти і доводиться використовувати сторонні програми. Їх досить багато, але серед них багато шахрайських. Так що віддавайте перевагу більш або менш відомим версіями, які перевірені часом.

Особливості методу:

  • Дані методи працюють і з оновленим дизайном ВК, так що можна сміливо користуватися. Якщо ви шукаєте як видалити всі записи зі стіни на новому
  • ВК – цей метод спрацює.
  • Таким способом можна видалити всі старі пости зі своєї групи/пабліка, якщо ви є адміністратором.
  • Зупинити процес видалення просто натисніть F5, або оновіть сторінку
  • Всі фотографії розміщені на стіні будуть видалені.

Як стерти ВСІ публікації на стіні вк

Іноді трапляється ситуація, коли потрібно почистити стіну, але 2-3-10 постів видаляти не хочеться (привітання, пам’ятні події, важлива інформація або «вічний репост»). Тоді можна скористатися однією хитрістю.

Перш ніж використовувати вищеописаний метод зі скриптом, потрібно відкрити в окремій вкладці потрібні записи. Для цього знайдіть потрібну запис, а потім натисніть правою кнопкою миші на дату під вашим ім’ям і виберіть Відкрити в новій вкладці.

Повторіть цю процедуру з усіма записами, які ви хочете зберегти. Коли все буде готово, відкрийте вкладку з потрібним записом і видаліть його вручну (наведіть на крапки праворуч вгорі і виберіть Видалити). Але не перезавантажуйте сторінку і не закривайте — так і залиште. Обов’язково повинна залишитися запис «Повідомлення видалено. Відновити». Повторіть з усіма необхідними записами.
Тепер на головній сторінці проведіть операцію по глобальному очищенню стіни — використовуйте для цього скрипт. Коли все буде видалено, пройдіться по відкритих вкладках і натисніть кнопку Відновити. Усі потрібні записи відновляться і у вас на стіні залишаться тільки вони!

Видалити тільки до певної дати

Для цього потрібно натиснути двічі на Всі записи на основній сторінці, потім перейдіть в Пошук по записах і натисніть на календарик. Виберіть дату, до якої потрібно видалити пости. Коли вони відкриються, використовуйте скрипт на цій сторінці. Віддаляться тільки записи до цієї дати.

Існували й інші способи видалити всі записи зі стіни в вк одразу, як правило це були різні програми (vkopt і vkbot), але зі зміною дизайну багато що змінилося і тепер вони не здатні це зробити. Хоча можливо найближчим часом їх доопрацюють і знову повернуть цю функцію. Але з допомогою скриптів можна дуже просто впоратися з цією проблемою, так що ніякі програми не знадобляться.

Як видалити всі записи зі стіни в вк одним кліком
Оцінка - 5, голосів - 1