Як подивитися закритий профіль в Інстаграм? (хитрий спосіб)

закритий профіль в Інстаграм як подивитись

Статтю оновлено:

Думаю, з кожним з користувачів соціальних мереж хоч раз траплялася ситуація, коли дуже хотілося подивитися чиюсь сторінку, але вона повністю або якась її частина контенту була закрита налаштуваннями приватності. І, мабуть, у кожної соцмережі є способи обходу цих налаштувань і сьогодні ми розберемо: що таке закритий профіль в Інстаграм, як подивитися закритий профіль в Instagram в іншого користувача, щоб задовольнити свою цікавість, а також як закрити і відкрити свій профіль для загального перегляду.

Що таке закритий профіль в Instagram і навіщо він потрібен?

Після реєстрації в Instagram користувачі зазвичай діляться на два типи: одні намагаються залучити до себе якомога більше уваги (лайкають всіх підряд, ставлять хештеги і так далі), а інші, навпаки, намагаються залишитися непомітними або просто втомлюються від активності (лайків/підписок) незнайомих акаунтів. Саме другий тип людей зазвичай і роблять закритий профіль.

Як ви знаєте, в закритому акаунті ви не зможете подивитися фотографії та відео, які на ньому опубліковані. Єдине, що доступно – це відправити запит на підписку, натиснувши на кнопку “Підписатися”.

Після цієї дії все буде залежати від користувача, на якого ви підписуєтеся. Якщо він схвалить ваш профіль, то ви станете його передплатником і зможете переглядати фото, якщо відхилить, то не зможете.

Зверніть також увагу, що, незважаючи на те, що подивитися закритий Інстаграм ніхто крім схвалених передплатників не зможе, але якщо ви поділилися якоюсь фотографією в інших соцмережах, наприклад, в Twitter.

Тоді дане фото буде доступно для перегляду всім. Це пов’язано з тим, що ви ділитеся прямим посиланням на фото. Подивитися ж інші фотографії прийшов за посиланням людина як і раніше не зможе.

Варто зауважити також, що абсолютна більшість профілів в Інстаграм відкрита, так як сама соціальна мережа всіляко заохочує, щоб користувачі ділилися один з одним контентом. Та й, скажімо прямо, кому з нас не приємно, коли до нас проявляють увагу?

Однак якщо ж ви все-таки вирішили, що не хочете, щоб випадкові люди могли переглядати ваш профіль, то вам буде корисно дізнатися про те, як його закрити.

Як закрити профіль в Інстаграмі?

Якщо ви все-таки вирішили заховати вміст свого облікового запису Інстаграм від сторонніх очей, тоді дотримуйтесь невеликої інструкції написаної нижче.

Для початку, зайшовши в додаток, перейдіть на особисту сторінку свого профілю.

Тепер натисніть на “коліщатко”, розташоване в правому верхньому куті.

Прокрутіть екран трохи нижче і знайдіть напис “Закритий акаунт”. Потім натисніть на “повзунок”, що знаходиться праворуч від цього напису.

Вітаю, якщо ви все зробили правильно, то вам вдалося закрити профіль в Інстаграмі. Перевірити це легко, якщо ваш перемикач став синій, як на малюнку нижче, то ваш профіль закритий.

Акаунт закритий від переглядів

Якщо ж через якийсь час ви передумаєте і вирішите відкрити профіль Інстаграмі, щоб всі могли бачити ваші фотографії, лайкати їх і підписуватися на вас, то натисніть ще раз на “повзунок” у написі “Закритий акаунт”. У вас з’явиться наступне вікно, що запитує чи бажаєте ви змінити конфіденційність.

Натисніть в ньому на кнопку ” Ок ” і ваш профіль негайно ж стане відкритим.

Якщо ж вас цікавить можливо закрити або відкрити профіль з комп’ютера, то – ні, там такої функції не передбачено.

Як подивитися закритий Інстаграм за допомогою “хитрого способу”?

З часом технології програмування стають все досконалішими і для обходу, будь-яких заборон у соціальних мережах доводиться придумувати все більш витончені способи. Так і якщо ви задумалися про те, як подивитися закритий профіль в Інстаграм, то вам доведеться вибрати один з декількох можливих способів:

1) Програмний — вам доведеться використовувати свої знання в програмуванні, щоб знайти помилки в скриптах Instagram і обійти політику конфіденційності соцмережі. У вас немає знань в цій області? Тоді переходите до наступного способу=)

2) сервісний – ви можете знайти в Інтернеті якісь програми або сервіси, які будуть обіцяти вам дати можливість переглянути закритий профіль в Інстаграмі. В замін вони швидше за все зажадають від вас заплатити за свої послуги або пароль вашого облікового запису. Не робіть цього! З великою ймовірністю ви можете виявитися жертвою шахраїв. Якщо ж ви не хочете бути обдуреними на гроші або втратити доступ до свого облікового запису, то наступний спосіб повинен вам підійти.

3) “Хитрий спосіб” – так ми назвали можливість подивитися фотографії і відео з закритого профілю Instagram не вдаючись до яких-небудь зломів системи або чогось подібного, а лише скориставшись маленькою хитрістю.

Все що вам знадобитися, щоб подивитися закритий профіль в Instagram не підписуючись на нього своїм акаунтом – це створити ще один аккаунт.

Ви можете замаскувати свій другий акаунт під інтернет-магазин, виклавши на нього кілька фотографій товарів, або додайте до нього фотографії котиків і зробіть з нього маленьке співтовариство любителів домашніх тварин. Тематику найкраще вибрати ту, яка хоч трохи цікава тому користувачеві, чий закритий профіль ви хочете подивитися.

Далі вам необхідно мінімально розкрутити свій новий акаунт, можете, наприклад, деякий час підписуватися на людей, які вказують до своїх фотографій хештег “взаємнапідписка”.

Частина з тих, на кого ви підписалися, підпишеться на вас у відповідь, таким чином, у вас буде якась мінімальна кількість підписників.

Після всіх вищеописаних дій з другого акаунта можете сміливо відправити запит на підписку, на той профіль, фотографії якого ви бажаєте подивитися. Його власник з великою часткою ймовірності схвалить вашу підписку, так як не буде знати, хто насправді на нього підписується.

Як бачите, описаний спосіб дозволяє подивитися закритий профіль в Інстаграм не вдаючись до будь-яких хакерських штучок, а використовує тільки невелику хитрість. Сподіваємося, що дана стаття була вам корисною, а за будь-якими роз’ясненнями ви можете звернутися в коментарі.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar