Як поміняти дату народження в профілі на Facebook

поміняти дату народження на facebook

Статтю оновлено:

Змінити свій вік у реальному житті, як не дивно, можливо, але піде на це чимало часу. Щоб вирішити дане питання, в паспортному столі і різних інстанціях доведеться провести не один тиждень.

А от у віртуальному просторі все значно простіше. Наприклад, змінити дату народження на Facebook можна буквально за одну хвилин. При дотриманні певних правил, звичайно.

Як змінити дату народження у фейсбук за хвилину

Вказувати дату народження, як відомо, користувачам соцмережі необхідно ще на етапі реєстрації. Пов’язано це, в першу чергу, з тим, що користуватися Фейсбуком дозволено тільки особам, які вже досягли 13-річного віку. Нерідкі випадки, коли в процесі заповнення полів, відведених для особистих даних, відбуваються помилки, зокрема, вказується неправильний вік або число/місяць народження. На щастя, Фейсбук дозволяє виправити прикрі помилки, причому без будь-яких підтверджень.

Отже, потрібно виконати наступні дії:

1.Зайти на Facebook, використовуючи дані свого облікового запису.

2.Якщо ви знаходитесь на Головній сторінці, перейти за посиланням «Редагувати профіль»; якщо ви зайшли в свій профіль, перейти в розділ «Інформація».

3.Зайти у вкладку «і основна Контактна інформація».

4.Відредагувати свою дату народження, використовуючи відповідну функцію «Редагувати», і натиснути «Зберегти зміни».

Змінити дані про дату свого народження в фейсбук, як ви бачите, дуже і дуже просто. Однак важливо запам’ятати одну деталь: кількість змін особистої інформації обмежено фейсбуківською системою. Це означає, що кожен день коригувати дані ви не зможете, що, власне, й на краще. Навіщо ж плутати своїх Друзів?

До речі, користувачі соціальної мережі мають ще одну корисну можливість: вони можуть поміняти налаштування конфіденційності, а точніше, вибрати, яка конкретно інформація буде видно гостям профілю.

Наприклад, можна сховати рік народження, залишивши видимими лише день і місяць. Або зовсім приховати цю важливу дату від очей цікавих користувачів. Як завжди, на Фейсбуці дбають про безпеку особистих даних власників акаунтів і дозволяють регулювати налаштування конфіденційності, що заслуговує поваги.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar