Як познайомитись в фейсбуці і що таке штурханці

стосунки в фейсбук

Як познайомитися в Фейсбуці? Можна використовувати дану соціальну мережу як сайт знайомств? Наскільки популярні Facebook-знайомства, і що значить штурхнути у Фейсбук? Про це і поговоримо.

Відтепер можна раз і назавжди уникнути внутрішньої боротьби і збентеження, адже будь-яку вподобану вам людину можна в два рахунки відшукати Фейсбук, дізнатися про неї додаткову інформацію, а потім і запропонувати зустрітися, познайомитися ближче, якщо бажання не відпаде.

Як працює знайомство через фейсбук

Треба в першу чергу усвідомити для себе таку істину, що представлена соціальна мережа — це зовсім не сайт знайомств. Facebook спочатку створювався зовсім для інших цілей, тому звичного інтерфейсу сайту знайомств ви тут не знайдете. Звичайно, завжди можна написати вподобаній людині, або вступити в спеціальні групи або спільноти (наприклад, ось цю https://www.facebook.com/meet.u.there), де самотні серця шукають один одного, але це лише побічна можливість мережі.

Як би там не було, Фейсбук-знайомства набирають обертів і з кожним роком кількість тих, хто зблизився завдяки цьому сайту лише зростає. Також ви можете скористатися будь-якою іншою групою для знайомств на Фейсбуці.

Знайомства на Facebook – це чудова можливість відшукати не лише свою другу половину, але ще й знайти нових друзів, однодумців, а також просто корисних і важливих людей.

Що за штурхання і як штурхнути на фейсбук?

Як штурхнути в Фейсбук, і що це взагалі таке? Можна підібрати різні тлумачення для того, що таке «штурханці» тут, але в загальному і цілому — це просто знак уваги, привід, щоб вас помітили і нічого більше. Підморгнути можна і потрібно наступним чином.

Заходимо на сторінку до людини, яка цікавить вас, вибираємо кнопку з трьома крапками біля повідомлення і натискаємо на рядок «Штурхнути».

Власне, на цьому все. Якщо реакції не послідувало, то можна повторити цю процедуру ще кілька разів, або, що набагато краще, просто напишіть людині, яка вас цікавить відразу і безпосередньо.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar