Як просто завантажити відео в Instagram?

Як завантажити відео в Істаграм

Статтю оновлено:

Популярна сьогодні соціальна мережа Інстаграм зберігає не тільки ваші знімки, але (з червня 2013 року – – ще й короткі відеоролики.

Це здається неймовірним, але сьогодні це популярний додаток використовують більше 600 млн. чоловік на нашій планеті. У цій статті ми розповімо шанувальникам Інстаграма про те, як завантажити відео в блог на радість своїм друзям і передплатникам.

Головне обмеження: ролик повинен тривати не більше 1 хвилини, а раніше обмеження по хронометражу відео становило 15 секунд. Чим коротше ваш кліп, тим швидше він завантажиться і тим менше шансів, що система зависне.  Допустимий формат-MP4 і MOV. Будь-яке відео, зняте з телефону або планшета, має “правильний” формат, відповідний для Інстаграма. Можна завантажувати вже готові з бібліотеки файлів на вашому пристрої, так і знімати, перебуваючи безпосередньо в додатку. Зараз спробуємо розібратися, як можна завантажити відео в додаток.

Як викласти відеоролик в Instagram зі смартфона або планшета

Але другий варіант – дуже складний, адже вам потрібно буде для початку встановити на ПК Android-версію, а потім залити відео через програму-емулятор (наприклад, Gramblr або BlueStacks). Ми розглянемо цей спосіб трохи нижче. Набагато простіше зробити це з інших гаджетів, таких як смартфон або планшет. Якщо вам відомо, як завантажити музику та зображення на мобільний телефон, то і з відео ніяких проблем не виникне.

Припустимо, ми завантажили пару відеороликів через usb-носій на наш гаджет і зараз вони знаходяться в папці під назвою «Відео». В тій же папці знаходяться відео, які ви знімали з цього гаджета.

На різних ОС папки з фото і відеоматеріалами можуть мати різні назви (Фотопоток, Галерея і т. п.).

Після успішного завантаження ролика на мобільний девайс, його можна з легкістю “залити” в Інстаграм. Для цього необхідно зайти в додаток і авторизуватися. Потім натискаємо по активному полю з камерою (центральна кнопка на нижній панелі). Після чого автоматично активізується камера вашого пристрою, і виникне величезна кнопка зі значком фото посередині. Але нас зараз цікавить інше. Тому, ми, одним дотиком, перемикаємо камеру у відеорежим, за допомогою іконки відеокамери праворуч.

Коли камера стала активна в режимі відео, зліва і справа від центральної кнопки запуску запису з’являться значки. Лівий знак-повернення в режим фотографування в Інстаграм, правий-перехід в галерею з вашими відеофайлами.

Робимо клік по правому символу, і перед вами відкриваються відео, які є на вашому пристрої. Вибираємо потрібне відео і натискаємо пункт “далі”, що в правому верхньому кутку.

Зверніть увагу, що в Інстаграм можна завантажувати тільки короткі ролики, які тривають не більше 15 секунд. Якщо ваш відеофайл більш тривалий по хронометражу, вам автоматично буде запропоновано вирізати з нього шматочок довжиною до 15 секунд.

Постарайтеся не завантажувати в додаток занадто великі відеофайли, оскільки це може привести до зависання програми.

Інші способи завантажити відео в Інстаграм

Існує можливість завантажити відео в Інстаграм з комп’ютера, але для цього там потрібно встановити спеціальну програму, наприклад BlueStacks, яка емітує ОС Андроїд на ваш персональний комп’ютер.

  1. Скачайте програму на
  2. Встановіть програму
  3. Увійдіть до свого облікового запису в
  4. Знайдіть і скачайте в Play Market додаток Інстаграм
  5. Увійдіть в свій акаунт в Інстаграм через комп’ютер і додавайте фото також, як через телефон

Завантажити відео в Інстаграм можна також через сайти, які пропонують таку послугу-наприклад, smmplanner.com. Там дуже зрозумілий інтерфейс, тому питань, як завантажити відео в Інстаграм через цей ресурс, виникнути не повинно.

Можливості обробки відео в Інстаграмі

Після додавання відео в Інстаграм, ви опинитеся в меню обробки. В першу чергу вам буде запропоновано змінити розмір файлу: нагорі буде знаходитися напис «Укорочення», а внизу – розкадровка вашого відео. Якщо відеоролик укладається в максимальні 15 секунд хронометражу, то у правому верхньому куті натисніть зелену кнопку зі стрілочкою і перейдіть до наступного етапу редагування.

Якщо вам все-таки необхідно обрізати файл і вирізати епізод, який ви бажаєте завантажити в Інстаграм, то виконайте наступне. Внизу посувайте стрічку кадрів і виберіть точку початку вашого майбутнього фільму.

Переміщаючи бігунок по стрічці, відзначте момент закінчення відео. Коли тривалість ролика стане максимально допустимою, на екрані спливе повідомлення – «Максимально допустима тривалість відео».Обрізка відео

Потім натискаємо на кнопку праворуч зверху – після чого ви опинитеся в розділі «Редагування». В цьому розділі у вас є можливість проявити себе як креативна особистість і застосувати різноманітні фільтри до вашого ролика.завантажити відео в Instagram4

Потім натискаємо знову кнопку праворуч зверху і опиняємося в розділі, де необхідно вибрати обкладинку. Після чого ви підтверджуєте всі внесені зміни і завантажуєте відеоролик на свою сторінку Інстаграм.

Дивіться відео по темі:

Чому відео може не потрапити в Інстаграм?

Старий варіант програми. Завантажити нову версію можна за допомогою AppStore або GooglePlay. Таким чином, нова версія допоможе прибрати баги і помилки при завантаженні файлів.

Несучасна платформа. Ролики доступні для завантаження лише користувачам пристроїв на платформі iOS 4.1 і вище і на Android 4.1 і вище. Якщо гаджет не завантажує відеозапис в Інстаграм, значить у вас застаріла версія ПЗ на гаджеті-радимо вам оновити систему. Але навіть в цьому випадку у вас буде можливість дивитися відео інших користувачів.

Занадто довге відео. Хоч в Інстаграмі і є можливість обрізати Відеоролик, але це може стати причиною появи багів.

Невідповідний формат ролика. Необхідно, щоб файл у форматі MP4 був записаний пристроєм на Android або iPhone.

Проблеми з антивірусом. Спробуйте на час завантаження відео в додаток відключити антивірус.

Що ж, будемо сподіватися, що ми відповіли на питання, що цікавить вас про завантаження відеороликів в мережа Instagram, і у вас не з’явиться ніяких складнощів з його додаванням.

Якщо ви хочете більше знати про те, як монетизувати свій акаунт в Інстаграм, а також про інші найкращі способи заробітку в соцмережі.

Як просто завантажити відео в Instagram?
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar