Як приховати дату народження в фейсбук

пошук людей у Фейсбук

Статтю оновлено:

Коли Facebook тільки запускався, його творці намагалися створити максимально зручні умови для пошуку користувачами своїх друзів і знайомих. З часом політика керівництва соціальної мережі дещо змінилася, і все більша увага стала приділятися конфіденційності і захисту особистих даних користувачів.

Користувачі Фейсбуку отримали можливість обмежувати доступ учасників соцмережі до публікується особиста інформація. Наприклад, дуже багато власників акаунтів воліють приховати дату народження від випадкових відвідувачів сторінки. Якщо ви теж хочете це зробити, уважно читайте представлену нижче інструкції.

Приховуємо особисту інформацію в фейсбуці

Бажання приховати вік відвідує людей досить часто, і причини у кожного свої. Хтось вважає, що дату народження справжні друзі завжди пам’ятають, хто турбується про безпеку особистих даних, а комусь просто не хочеться «світити» свій справжній вік. Незалежно від причин, спосіб прибрати вік лише один, і полягає він у зміну налаштувань конфіденційності.

З Днем народження (Фейсбук)

Треба зазначити, що раніше користувачам Фейсбуку була доступна окрема функція «Приховати вік», але сьогодні на сторінках соцмережі знайти її ви вже не зможете. Зате тепер у вас з’явилася можливість вибирати формат відображення дати народження, а також аудиторію, якій ця важлива інформація буде показуватись.

Отже, щоб приховати інформацію про дату появи на світ, необхідно виконати наступні дії:

  1. Зайдіть в свій фейсбуківський обліковий запис, вказавши логін і пароль.
  2. Перейдіть на сторінку свого профілю.
  3. В шапці профілю натисніть на «Оновити інформацію».
  4. Зайдіть у вкладку «Загальні відомості», підведіть курсор миші до дати свого народження і натисніть екранну кнопку «Редагувати контактну та основну інформацію».
  5. Виберіть аудиторію, якій буде доступна інформація про вашому дні народження.
  6. Натисніть «Зберегти зміни».

Facebook пропонує кілька варіантів приховування даних. По-перше, ви можете окремо редагувати параметри для числа, місяця та року народження. По-друге, ви можете визначити аудиторію, якій будуть видні дані – всім, Друзям, Друзям Друзів або вказаним вами користувачам. Крім того, ви можете видалити дані про дату народження з поля зору всіх відвідувачів вашого профілю, вибравши категорію «Тільки я».

Таким чином, на сторінках Фейсбуку ви можете, наприклад, приховати від усіх тільки рік народження, зберігши в таємниці свій вік, вибрати людей, яким будуть дані доступні, або зовсім закрити цю особисту інформацію.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar