Як публікувати Instagram Stories з комп’ютера

Публікація історій інстаграм

Статтю оновлено:

Щоденна активна аудиторія Instagram Stories (історії) досягла 300 млн. осіб, що майже в два рази перевищило Snapchat! Поговоримо про те, як можлива публікація історій інстаграм через ПК.

Історії активно використовуються не тільки звичайними користувачами Instagram, але і бізнесом. З допомогою історій компанії повідомляють своїм передплатникам про нові продукти, анонсують (і навіть проводять) конкурси і запускають спецпроекти. З допомогою історій популярні блогери розміщують рекламу і спілкуються з аудиторією (опитування, згадки, посилання).

Але не завжди є можливість красиво оформити історію і відразу поділитися нею з передплатниками. Особливо, якщо ви публікуєте не з однієї історії в день.

Кращим рішенням буде створювати частину історій на комп’ютері в онлайн-редакторі і за допомогою сервісу відкладеного постінга розпланувати на день, а то і на тиждень вперед.

Чудови рішенням для планування історій і автоматичного їх постингу в Instagram з комп’ютера, є сервіс Onlypult, про який я раніше вже писав.

Публікуємо інстаграм історії через Onlypult

Функція для роботи з історіями з’явилася в Onlypult відносно недавно, тому не лякайтеся приставки “beta”. Все працює добре і стабільно, але поки підтримуються тільки зображення.

Ну що, давайте спробуємо підготувати і опублікувати історію в Instagram з комп’ютера, не доторкаючись до смартфону. І не просто опублікувати, а відкласти на потрібний нам день і час.

Заходимо в розділ “Історії”.

Натискаємо на кнопку “Завантажити файли з ПК” і вибираємо заздалегідь підготовлену картинку для майбутньої історії.

Я створюю картинки для багатьох публікації в безкоштовному онлайн-редакторі Canva, де є вже готові шаблони з потрібними розмірами для історій Instagram. Десь через 2-3 хвилини роботи у мене виходить картинка.

Зберігаємо малюнок в PNG на комп’ютер і повертаємося в Onlypult. Після завантаження зображення нам запропонують (за бажанням) обрізати картинку або накласти фільтри.

Далі, вибираємо дату та час публікації історії в Instagram.

Я змістив час і дату публікації на тиждень. Заплановані історії, також як і звичайні публікації, відображаються в розділі “Заплановані пости”.

У будь-який момент можна скасувати публікацію або змінити графік.

Не вистачає підтримки відео. Але з іншого боку, знімати і публікувати відео зручніше на одному пристрої, тобто на телефоні. А ось на комп’ютері краще готувати картинки для рекламних публікацій, анонсів, конкурсів і т. д.

Передбачаючи питання з приводу вартості Onlypult.

Є безкоштовний, повнофункціональний 7-денний період. За його закінчення, вам доведеться перейти на один з платних тарифів.

Не забувайте, що можливості Onlypult не обмежуються публікаціями історій. У наступній статті я розповім ще про кілька класних функцій цього сервісу.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar