Як розблокувати групу Вконтакті?

як розблокувати групу вк

Блокування груп ВКонтакте — досить часто зустрічається в даній соціальній мережі явище. Кожен адміністратор спільноти мережі ВКонтакте повинен знати, як розморозити групу ВК.

Пояснюється це тим, що правила ведення груп постійно змінюються, стаючи все заплутанішими, а технічні вимоги до їх виконання ускладнюються з кожним днем. На сторожі безпеки ВКонтакте варто служба технічної підтримки, в арсеналі якої є різноманітні фільтри,основне завдання яких — виявлення фактів накрутки.

Саме тому далі мова підемо про те, як розблокувати групу Вконтакті. Для того, щоб група функціонувала справно, безперервно і без зупинок, необхідно знати, які причини можуть спричинити блокування співтовариства.

Головні причини блокування спільнот ВКонтакте

Найсерйозніше порушення — це накрутка. Під цим словом розуміється штучне збільшення кількості учасників. Як правило, кожна починаюча група стикається з необхідністю розкрутки. Це потрібно для просування в пошукових системах, що безпосередньо позначається на її відвідуваності.

Саме для цього багато керівники використовують численні програми, що сприяють просуванню співтовариства. Робити це можна двома способами: офіційними і неофіційними. У першому випадку збільшення кількості передплатників відбувається за рахунок реклами на тематичних порталах, масова розсилка запрошень і т. д. тобто в групу набирають реальні люди за власним бажанням.

У другому випадку використовуються так звані «боти», тобто штучно створені профілі, що не належать реальним людям і не керовані ними. Саме другий спосіб розкрутки спільноти дуже часто призводить до його блокування та подальшого видалення. Головний ознака накрутки для служби технічної підтримки — швидке збільшення кількості учасників групи,яке адміністрація зараховує як спам.

За що банять групи вк

Потрапити в бан можна не тільки за накрутку учасників своєї групи, але і за рекламу подібних послуг у ній (наприклад, групи взаємного піару).

Наступний вид порушень — продаж ігрових речей, монет, атрибутики і акаунтів в іграх. Створені з такою метою співтовариства, як правило, існують не більше двох місяців і, в кінцевому рахунку, блокуються назавжди.

Різка зміна тематики групи також викликає пильну увагу адміністрації мережі. Тобто, змінивши тему групи з Розведення мопсів на Ремонт мотоциклів, її адміністратор ризикує потрапити в бан. Подібна жорсткість обумовлена тим, що найчастіше користувачі створюють розважальні паблики, а після розкрутки змінюють тематику, перетворюючи співтовариство в рекламне або торгове.

Подібні дії негайно припиняються адміністрацією. Зміна назви пабліка без зміни його тематики, ніяким санкцій не піддається.

Закріплена реклама — ще одна причина блокування спільнот ВКонтакте. В даному випадку мова йде про закріплення рекламного посту в «шапці» групи — замість її опису. Крім того, службою технічної підтримки заборонено закріплення посади рекламного або обманного характеру на стіні групи.

Не проводьте нечесних акцій вк

Проведення підозрілих акцій і розіграшів — наступна причина закриття спільнот ВКонтакте. Щоб уникнути проблем з пабликом, необхідно використовувати реальні призи, а чесність конкурсів підтверджувати відеозаписом розіграшу призу. На жаль, більшість подібних акцій лише фікція, а їх переможці, як правило, не отримують обіцяних призів.

Посилання на підозрілі ресурси і шкідливі сайти також є частою причиною блокування. Тому адміністраторам груп варто бути уважними і перевіряти всі сайти, на які посилається група.
Особлива група порушень — пропаганда насильства,суїциду, екстремізму та розміщення контенту «для дорослих».

Правила, яких слід дотримуватись групі ВК

Таким чином, створюючи спільноту Вконтакті, необхідно дотримувати наступні правила, що дозволить уникнути його блокування службою підтримки:

  • Не призначати адміністраторами малознайомих людей;
  • Не користуватися послугами незнайомців і безкоштовних програм для розкрутки;
  • Уважно вивчати пропоновану до розміщення рекламу;
  • Стежити за захистом від злому особистої сторінки адміністратора.
  • Не перевищувати добовий трафік, рівний чотирьохсот учасників. Інакше група буде визнана надмірно активною, тобто підозрілої!

Визначитися з назвою і тематикою групи, а також стежити за відповідністю їх фактичного вмісту.
Однак, врахувати всі технічні нюанси практично неможливо. Звідси випливає велика ймовірність того, що група все-таки піддасться блокування. Щоб не втратити співтовариство назавжди, важливо знати, як розблокувати групу ВК.

Що сказати техпідтримці після бану

Отже, адміністратор спільноти виявляє, що вона з незрозумілих причин заблокований. Які його подальші дії? В першу чергу, необхідно зв’язатися зі службою підтримки ВКонтакте, відправивши прохання вказати причину застосування санкцій (чому заморозили групу ВК?).

Отримавши офіційну відповідь, адміністратору слід проявити дипломатичний талант і спробувати домовитися з технічною службою про відновлення співтовариства. Як правило, якщо порушення незначні, адміністрація соціальної мережі йде назустріч своїм користувачам, знімаючи покарання через певний проміжок часу.

Проте, за деякий час після зняття блокування, власнику пабліка варто бути особливо уважним, оскільки група буде перебувати під пильним увагу, щоб уникнути повторних порушень. Тому відразу після розблокування необхідно очистити групу від всіх підозрілих користувачів, сумнівного контента і рекламних посилань.

Часті випадки попадання в бан вконтакті

Найчастіше групи потрапляють в бан не із-за некоректних дій їх адміністрації, а з волі їхніх конкурентів. Несумлінні власники спільнот усувають своїх конкурентів наступними способами:

  • Штучна накрутка, тобто вступ в групу так званих «ботів»;
  • Відправлення величезної кількості скарг до адміністрації сайту з різних акаунтів.

Як наслідок, після подібних дій група — конкурент відправляється в довгостроковий бан.
Для захисту від подібних дій, необхідно особисто контролювати не тільки кількість учасників групи, але і їх «якість»на предмет неіснуючих профілів. По-перше, потрібно зробити групу закритою, що унеможливить накрутку учасників групами — суперниками.

По-друге, слід стежити за статистикою співтовариства, зокрема, за кількістю нових учасників. По-третє, регулярно проводити її «чистку». Для цього в розділі управління групою потрібно вибрати вкладку «Учасники» і видалити тих, чиї імена розташовані вгорі списку — це і є тільки що вступили «боти».

Як розблокувати групу Вконтакті?
Оцініть сторінку