Як розкрутити групу в Facebook для просування бізнесу?

розкрутити групу в Facebook для бізнесу

Хорошим помічником в просуванні бізнесу може стати не лише сайт, але й група в Facebook. Це відмінний варіант рекламувати, надавати інформацію, шукати партнерів і клієнтів, як у своїй країні, так і закордоном. Тому поговоримо про те, як розкрутити групу в Facebook.

Чому бізнес обирає Фейсбук

Чому саме Facebook відмінно підходить для просування бізнесу? Тут більш лояльно ставляться до реклами, так як більшість людей, які тут зареєстровані, є підприємцями або навіть власниками великих компаній. Тому до реклами тут ставляться не як до чогось, що нав’язується, а як до можливості побачити для себе щось корисне для свого бізнесу.

У Facebook реєструються в більшій мірі дорослі люди, тим більше серед російськомовного населення, тому дана платоспроможна аудиторія.

Як розкрутити групу в facebook для розвитку свого бізнесу?

Для початку можна оповістити своїх знайомих, а також співробітників вашої компанії. Швидше за все, це буде не велика кількість людей, але зате це будуть зацікавлені передплатники, які будуть залишати лайки, а також робити коментарі до постів. Це важливо для популярності.

Знову ж таки, можна підключати до розкручування групи і ваш персонал, щоб вони також брали участь в цьому процесі. Даний процес може навіть проходити у вигляді конкурсу. Наприклад, хто більше запросить своїх друзів чи знайомих у групу. В якості винагороди можуть бути преміальні.

Ще одна можливість збільшувати кількість передплатників – це використання контактів вашої фірми. Напевно ви користуєтеся візитками, чому б не вказати в контактній інформації у візитці і посилання на вашу групу. Для цього краще використовувати короткий адресу групи, і такий, щоб він міг легко запам’ятатися. Крім того, можна використовувати електронну пошту, і сповіщаючи клієнтам або партнерам, закріпіть і ваше посилання на групу.

Як залучати підписників та збільшити цільову аудиторію фейсбук

Використовувати та інші методи піару групи, які можуть бути можливими завдяки вашому бізнесу. Наприклад, ви робите рекламу своїх послуг або товарів. Ви також можете вказати в рекламі, що додаткова інформація буде знаходитися у вашому співтоваристві в Facebook.

Залучити передплатників і ваших потенційних клієнтів ви можете завдяки рекламі як в самому Facebook, так і в інших соц. мережах. Для цього підійдуть групи, які мають тематику, пов’язану з бізнесом. Крім цього, важливо визначитися, хто є вашою цільовою аудиторією, і вже потім шукати спільноти, які мають таку аудиторію.

Ефективно, але дорого замовляти таргетингову рекламу в Facebook. Це дозволить вам більш точно пообобрать аудиторію, яку зацікавить те, що ви пропонуєте. Давно відомо, що пошукачі відстежують запити, які роблять люди. Це дозволяє визначати їх потреби та інтереси, після чого показувати відповідну рекламу.

Таргетингова реклама в фейсбуці

Приблизно так і працює таргетингова реклама всередині Facebook. Кошти, які ви витратите на це просування, обов’язково окупляться. До того ж це легальний спосіб розкрутки, з-за якого у вас не буде проблем з адміністрацією Facebook.

Ще один метод просування – довірити все професіоналам. Можна звернутися в студії СММ просування, або скористатися послугами фрілансерів.

Акції та конкурси також можуть залучити людей у групу, або підтримувати їх інтерес, щоб не виходити з неї. Наприклад, ви можете зробити знижку для тих, хто підписаний на вашу групу. Таким чином, з’являється мотивація знаходитись у ній. Конкурси, також підвищують активність і кількість підписок на спільноту. В якості призів можна також використовувати знижки або спеціальні пропозиції для передплатників.

Ще один ефективний, і в той же час безкоштовний спосіб розкрутки – взаємний піар з іншими групами Facebook. Ви можете домовлятися з групами ваших партнерів про взаємне розміщення реклами у ваших спільнотах. Крім того, можна взаємно розміщувати посилання на ваші групи. Але даний метод буде більш ефективним, якщо в групах вже знаходиться чимала кількість передплатників.

Як розкрутити групу в Facebook для просування бізнесу?
Оцінка - 5, голосів - 1