Як розкрутити проект в соціальних мережах, без вкладень?

smofast розкрутка

Зараз більшість користувачів соціальних мереж зацікавлені в популярності своїх сторінок. Але як розкрутити проект в соцмережах без вкладень? Поговоримо про це в нашій статті.

Всім хочеться щоб викладені фотографії отримували лайки, відео проглядалися, а записи отримували репост. Як добитися цього в своїй групі, блозі або на особистій сторінці?

З кінця 2013 року у всіх користувачів соціальних мереж з’явилася унікальна можливість безкоштовно розкрутити свій акаунт в найбільш популярних з них: в «Твіттері», «ВКонтакте», на YouTube або Instagram, «Однокласниках», Facebook, YouTube або Twitch, використовуючи сервіс смофаст.

Smofast.com — це біржа просування, на якій зареєстровані користувачі роблять різні завдання і заробляють бонуси у вигляді внутрішньої валюти сервісу — монет. Маючи їх у достатній кількості, стає можливим створення власних завдань. Вартість встановлюється автором і зазвичай коливається від 1 до 10 монет. Завдань дуже багато і всі вони орієнтовані на просування. Ви будете ставити лайки і дизлайки, переглядати певні сторінки, підписуватися та вступати в групи, робити перепост і фоловінг.

перехід на сайт

Завдання можна виконувати в тих соцмережах, в яких ви зареєстровані. Для тих, хто не хоче витрачати час на виконання завдань і хоче відразу приступити до просування свого акаунта, біржа Smofast.com надає можливість поповнення аккаунта реальними грошима і переведення їх у монети по внутрішньому курсу. Всього за два долари можна буде отримати цілу тисячу монет. Поповнення рахунку можливе мінімум на один долар. Варто звернути увагу, що сервіс створений саме для просування проектів, а не для заробітку, тому зворотний переказ та виведення коштів з сайту неможливе. Вивчити відгуки про smofast, ви можете як на нашому сайті так і на сайті наших друзів прочитати відгуки смофаст.

Як збільшити кількість монет

До речі, вам надається кілька додаткових способів збільшити кількість ваших монет. По-перше, всі користувачі біржі Smofast.com отримують щоденні бонуси монет. Плюс ви можете взяти участь в лотереї, купивши квиток за 100 монет, і отримати можливість виграти набагато більше — вже кілька тисяч. А при їх купівлі за реальні гроші у вас з’являється можливість брати участь у конкурсі, де за 1-е місце дадуть 45 тисяч монет, за 2-е місце — 25 тисяч, і за 3-е відповідно — 15 тисяч. Плюс бонусом вам нададуть VIP аккаунт, який подарує особливо вигідні умови користувачам сервісу на строк від 7 до 25 днів в залежності від виграної суми. Безумовно просунути відео в тренди YouTube, буде нереально. Дана система служить більше для можливості підняти статистику свого проекту в соціальних мережах в цілому.

Поповнення рахунку доступно в основних платіжних системах

WebMoney, B-Pay, QIWI, переказами Western Union, Яндекс.Гроші, EasyPay, QIWI, Z-Payment, Єдиний Гаманець, РобоКасса, Деньги@Mail.Ru, LigPay, PayPal. Приймаються платежі з кредитних карток Maestro та Mastercard. Можна перерахувати гроші з мобільного телефону, якщо ви користуєтеся послугами операторів «МТС» або «Мегафон».

Зареєструвавшись на біржі, ви відразу отримуєте бонус 50 монет, які можна використовувати для створення завдань або відкласти, щоб накопичити достатню суму для участі в лотереї. Для успішної роботи на біржі та автентифікації вашого аккаунта необхідно підтвердити номер мобільного телефону, прив’язаного до соцмережі.

Також дешева розкрутка можлива через цей сервіс.

Для виконання завдання потрібно обрати соціальну мережу та тип завдання. Для заробітку монет потрібно натиснути на зелену кнопку під картинкою сторінки. Після цього відкриється вікно, в якому потрібно виконати необхідне завдання дію і закрити вікно клацанням миші. У той же момент монети надійдуть на ваш рахунок. У разі якщо вам не сподобалося завдання або з якихось причин ви не хочете його виконувати, то таке завдання можна пропустити, натиснувши на відповідне посилання з цим словом.

Як працювати з сайтом

Для того щоб приступити до створення власного завдання, потрібно відкрити меню в особистому кабінеті і вибрати його тип. Наприклад, вибрати Instagram лайки, потім вказати посилання на фото, яке буде використовуватися в завданні, вибрати назву, призначити ціну в монетах за одне виконання, за бажанням вказати потрібну кількість виконань у добу і загальна кількість необхідних лайків (тобто визначити кількість виконань завдань). Потім натиснувши на зелену кнопку «додати завдання», ви робите ваше завдання доступним для виконання іншими користувачами.

Варто зазначити, що, крім просування, сервіс смофаст надає дуже вигідну партнерську програму. Кожному зареєстрованому користувачеві сервісу надається реферальне посилання.

Ви будете отримувати 10% від заробітку всіх, хто по ньому зареєструється.

За 25 виконаних вашими рефералами завдань ви будете отримувати одноразовий бонус 200 монет;

Що в підсумку?

Можна зробити висновок, що біржа smofast просто знахідка для тих, хто хоче «живо» з гарною ефективністю і безкоштовно розкрутити свій проект. Для тих, кому потрібні термінові результати, сервіс надає особливі умови швидких замовлень. Детальніше з ними, ви можете ознайомитися на сайті smofast.

Оцініть сторінку

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar