Пошук людей та фотографій в Інстаграмі

Як шукати людей в Інстаграм

Instagram – величезна соціальна мережа. Це найбільша віртуальна фотогалерея в світі, де щомиті публікуються тисячі фотографій. Тому треба знати, як шукати людей в Інстаграм, а також фото.

Природно, в цьому потоці інформації деколи складно відшукати те, що цікаво саме вам. Ось чому так важливо знати, як працює пошук в Інстаграм. У цій статті ми розповімо, якими можливості він має і як ним користуватися.

Як шукати людей в Інстаграм за критеріями

Зручність програми в тому, що його інтерфейс виконаний максимально просто і зрозуміло. Пошук в Instagram винесено в окремий розділ. Щоб в нього перейти, потрібно лише натиснути на значок лупи в нижньому меню Інсти. Пошук людей в Інстаграме здійснюється кількома способами:

 • по ніку;
 • по імені та прізвищу;
 • через контакти в телефонній книзі;
 • через контакти в інших соцмережах;
 • за рекомендаціями.

Якщо ви знаєте точні ніки користувачів, відшукати їх сторінки не буде складно. Робимо наступне:

 • клік на верхній рядок «Пошук»;
 • вводимо нік;
 • вибираємо шукану людину із запропонованого списку.

Як ви розумієте, пошук по ніку – самий надійний спосіб знайти саме того користувача, який вам потрібен, оскільки кожен нікнейм в соціальній мережі унікальний. Шукати по імені набагато складніше – своє прізвище вказують далеко не всі користувачі, і на ваш запит сервіс видасть величезне число варіантів.

Додаткових фільтрів пошук в Instagram не передбачає, тому ні вік, ні дата народження, ні місце проживання не допоможуть вам відшукати конкретну людину. Що стосується безпосередньо схеми пошуку по ПІБ, то вона аналогічна наведеній вище.

Також Інстаграм дозволяє синхронізувати контакти з вашої телефонної книги. Щоб включити режим пошуку користувачів за номером телефону, потрібно зробити наступне:

 1. У додатку заходимо на свою сторінку;
 2. Тиснемо по картинці із зображенням силуету людини і знак плюса в лівому верхньому куті;
 3. Переходимо у вкладку «Контакти»;
 4. Натискаємо на «Підключити список контактів»;
 5. Тиснемо «Дозволити доступ», підтверджуємо рішення, ще раз натиснувши «Дозволити».
 6. Тепер у вкладці «Контакти» будуть з’являтися зареєстровані в Інстаграмв користувачі з вашої телефонної книги.

Синхронізація контактів соцмереж для кращого пошуку

Також можна синхронізувати контакти з Facebook. Для цього потрібно на 3-му пункті вищевказаної схеми перейти у відповідну вкладку – «Facebook».

Синхронізаці ю з різних соціальних мереж також можна здійснити через Налаштування. Щоб зв’язати акаунти, потрібно зробити наступне:

 • Натисніть на значок шестерні в своєму Інста-профілі;
 • Прокрутіть список до розділу «Налаштування» і тапніть на «Пов’язані акаунти;
 • Виберіть, з якими соціальними мережами ви хочете синхронізувати свій акк в Instagram.

Потім в Налаштуваннях у розділі «Для підписок» ви зможете побачити користувачів Інстаграму з контакт-листів прив’язаних акаунтів в інших соцмережах. Прибрати пов’язані аки ви зможете в будь-який час.

Нарешті, останній спосіб пошуку людей. Цікаво чи знайома вам людина може потрапити в Рекомендації Інстаграм. Рекомендації формує сам сервіс, базуючись на інформації про ваші замовлення, підписках ваших друзів, поставлених лайках і т. д.

Як без накруток отримати багато підписників в Instagram

Шукаємо фотографії в Інстаграм

Напевно, вас цікавить пошук не тільки користувачів, але і фотографій. Природно, основним є пошук по хештегу. Здійснюється він через розділ «Пошук». Також можна натиснути на опублікований під постом тег, щоб побачити публікації, позначені таким же хештегом.

Крім того, можна шукати пости з геолокації. Знову ж заходимо в розділ «Пошук», вбиваємо назву міста/вулиці/закладу і переходимо у вкладку «Місця». Якщо ви переглядаєте фото, на якому вказано розташування, і ви хочете побачити ще публікації з цим геотегом, просто тапніть по ньому.

До речі, пошук фото, відео і користувачів можна здійснювати в Інстаграмі без реєстрації. Але робити це потрібно через комп’ютер або через веб-браузер на мобільному пристрої. Введіть в адресному рядку Instagram.com. Далі вбиваєте вже в пошуковий рядок нік або хештег і переглядаєте результати. Можна скористатися і іншими онлайн-сервісами для роботи з сервісом або пошуковими системами.

Тепер ви знаєте, що знайти людину чи фото в Інстаграм дуже просто і швидко. Якщо залишилися питання, пишіть у коменти – відповімо!

Пошук людей та фотографій в Інстаграмі
Оцінка - 4, голосів - 2

2
Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar
1 Comment threads
1 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
Хома СоціопатНаталія Recent comment authors
newest oldest most voted
Наталія
Guest
Наталія

Скажіть як зняти хештеки з пошуку по фото, як зробити щоб вибиралися фото людей, а не за хештегами???