Як швидко розкрутити групу вконтакті безкоштовно

розкрутити групу вконтакті безкоштовно

Статтю оновлено:

Розкрутити групу спамом в чужих пабліках або спамом в особистих повідомленнях вже не вийде. Такими методами ви скоро опинитеся в бані. Не варто ризикувати, краще скористатися перевіреними способами.

Пабліки і групи з великою кількістю пдписників (активних – що важливо), можуть отримувати більший прибуток. Способи як заробити з пабліка ми вже розглянули, а в цій статті з’ясуємо як швидко і безкоштовно розкрутити групу вконтакті.

Способи розкрутити групу вконтакті швидко і безболісно

Розкажемо про найпопулярніші способи, як просунути групу вк без додаткових витрат.

Реклама в пабліках вконтакті

Найпоширеніший і ефективний спосіб розкрутити паблік вконтакті (якщо грамотно діяти) – давати рекламу  на сайті socialtools.ru і vktarget.ru Для цього вам потрібно або створити хороший рекламний пост або підібрати відмінну запис для репосту.

Щоб цей метод був безкоштовним, потрібно самим виконувати завдання, а доходи витрачати на просування пабліка. Можна замовляти вступ, лайки, репости.

Рекламні пости – зазвичай це цікаві історії, списки, притчі, тести, загадки та інші інтригуючі речі, які перериваються на найцікавішому місці, а продовження можна дізнатися в групі. Підписники в паблік вконтакті проходять по посиланню, заодно знайомляться зі змістом вашому пабліку і залишаються (або не залишаються, але не варто засмучуватися, адже всіх не втримаєш).

Щоб ефективність була хороша, необхідно правильно вибрати рекламну групу (тобто групу, де ви даєте рекламу).

Вона повинна підходити по темі (не точно така ж але з потрібною аудиторією). Якщо у вас паблік рецептів, то потрібно давати рекламу у пабліках для жінок – групи мамочок, краса, жіночі цитатники і т. д.

Оцінити показники. Не варто дивитися тільки на кількість підписників – їх вже давно накручують. Оцінювати треба кількість репостів, охоплення підписників (зайдіть у статистику і у другій вкладці дивіться “охоплення підписників”). Оптимальне співвідношення ціни до охоплення підписників = 100:10 000.

Підібрати відповідний пост і розмістити у найкращий час – зазвичай це вівторок – четвер з 19 до 22 годин. Але є й інші “сплески” під час яких можна вдало розмістити рекламу.

Оцініть результати – якщо вартість підписника менша 3 рублів, реклама пройшла добре. Прагніть до ціни нижче 1 рубля. Вартість підписника розраховується – ціна реклами / кількість вступів. Якщо ціна вийшла занадто велика, перегляньте рекламний пост, рекламний майданчик, час… загалом, експериментуйте.

Підробіток адміністратором вк 2017

Ще один безкоштовний спосіб розкрутити групу вконтакті – робота адміністратором у великій спільноті. Для цього можна знайти потрібний по темі паблік, який потребує адміністратора. Запропонуйте свої послуги за рекламу своєї групи. Спосіб реклами та її частота обговорюється безпосередньо з власником. Не порушуйте встановлені правила, щоб не придбати погану репутацію – зазвичай власники великих спільнот спілкуються в одному колі і можуть розповісти про вашу некомпетентність.

Або можна влаштуватися адміністратором за гроші (від 3 000 до 6 000) і отримані гроші витрачати на рекламу. Щоб навчитися професійно адмініструвати пабліки (і отримувати більше грошей за роботу) необхідно пройти підготовчі курси.

Коли у вас буде охоплення більше 5000, можна займатися взаємопіаром вконтакті.

Взаємний піар груп (ВП)

Ви знаходите пабліки з приблизно такими ж даними, як і у вас, а потім обмінюєтеся рекламою. Так можна швидко і безкоштовно розкрутити групу вконтакті. Не забувайте, що в день можна давати не більше 3 реклам (за правилами) – інакше підтримка ВК може заблокувати вашу групу.

Вибирайте співтовариства з приблизно схожою тематикою. Дивіться не на кількість учасників, а на охоплення підписників або унікальні відвідувачі. Пишіть в особисті повідомлення адміністратору.

У повідомленні вкажіть посилання на свою групу, статистику. Попередньо відкрийте доступ до неї: кому доступна статистика спільноти — всім охочим. Бажано додати ще й посилання на спільноту, з яким хочете робити ВП. Багато адміністратори працюють відразу з 5-10 групами, і буває не просто зрозуміти про яку саме йдеться.

Оцініть сторінку