Як слухати музику в Фейсбуці

слухати музику в Фейсбуці

Багато хто з нас вже просто не уявляють своє життя без соціальних мереж. Сьогодні на українській та на світовій арені першість залишається за Фейсбуком. Тому ми поговоримо про важливу річ, як слухати музику в Фейсбуці.

Як соціальна мережа, Facebook пропонує безліч цікавих можливостей, проте іноді з функціями сайту розібратися виявляється дуже непросто.

Так як же все-таки можна слухати музику в Фейсбуці?

Спосіб 1: Музика на одній з вкладок

Найпростіший спосіб, який дозволяє слухати музику в Фейсбуці, полягає в запуску музичного файлу на одній з відкритих сторінок соцмережі. Для цього необхідно знайти музичний файл і запустити його або самостійно завантажити музику на свою сторінку і включити її відтворення.

Проблема в тому, що в Фейсбуці немає функції додавання пісень в свою бібліотеку, як, наприклад, можна робити ВКонтакте.

Ви не можете створити невелику колекцію і потім слухати музику, коли захочеться. Фейсбук спеціально виключив таку можливість, тому що використання майже будь-яких музичних файлів, порушує авторські права.

До того ж сайт пропонує інтеграцію з платними музичними сервісами, тому власні можливості на цьому терені використовувати не поспішає.

Одним словом, якщо ви хочете послухати музику, найпростіше скористатися посиланням на музичний файл з зовнішнього джерела.

Так, на своїй сторінці, наприклад, можна розмістити музику з Ютуб і включати її прямо на Фейсбуці. Слухати файли вдасться при запуску на будь-якій вкладці браузера, тому якщо ви запустите кілька музичних треків на різних вкладках, вона перемішається і вийде сумбурний набір звуків.

Спосіб 2: Інтеграція Фейсбуку з музичними сервісами

Чудовий спосіб слухати музику в Фейсбуці – зареєструватися на одному з сайтів, які пропонують інтеграцію музичних плеєрів. Найпопулярніші відповідні сервіси на сьогоднішній день – це Deezer, Spotify і Soundcloud.

Втім, слухати музику все одно зручніше безпосередньо на сайтах музичних програм, так як можна буде швидше знаходити потрібні композиції, додавати пісні в обране, скачувати музику і користуватися безліччю інших функцій. По суті, інтеграція з Facebook буде полягати лише у використанні ваших даних для ведення облікового запису на одному з перерахованих або будь-яких інших великих музичних сервісів. Також варто відзначити, що деякі платні музичні сервіси і послуги сайтів обійдуться вам у декілька доларів щомісяця. А Spotify для країн СНД взагалі недоступний, тому його можна використовувати тільки через проксі-сервер.

Спосіб 3: Зовнішні програми

Звичайно, користувачі хочуть слухати музику на Фейсбуці, проте найчастіше це просто виявляється незручно, так як сайт з самого спочатку не позиціонує себе як музичний плеєр і вперто не хоче розвиватися в цьому напрямку. Тому найпростіший спосіб сьогодні слухати музику, перебуваючи на Фейсбуці, – використовувати зовнішні плеєри. Увімкніть музику на Яндекс.Музиці або використовуйте безпосередньо Soundcloud або Deezer.

На жаль, чи на щастя, Фейсбук позиціонує себе як суворо соціальна мережа і не хоче, щоб люди використовували сайт як музичний плеєр або відеохостинг, чого, наприклад, не боїться той же ВКонтакте. Тому якщо ви хочете слухати музику в Фейсбуці, то доведеться скористатися зовнішніми плеєрами і сайтами, або інтеграцією з одним з музичних сервісів.

Як слухати музику в Фейсбуці
Оцінка - 5, голосів - 1

Напишіть в коментарях, що ви про все це думаєте

avatar