Як створити сторінку вк без телефону

вконтакті без телефону TextNow

Статтю оновлено:

Як ви знаєте, у ВКонтакте вже з давніх часів для реєстрації нового аккаунта потрібний номер телефону. Таке нововведення було зроблено у 2012 році для підвищення захисту сторінок користувачів і зниження кількості автоматичних ботів. На жаль, це призвело до неможливості створювати акаунти ВКонтакте в потрібній кількості, що ускладнило ведення бізнесу дуже багатьом smm-фахівців. Але як виявилося, спосіб створювати сторінки без номера телефону все ж є!

Вірніше, технічно, номер телефону все ж необхідний для реєстрації нової сторінки ВКонтакте. Це правило скасувати не вийде ніколи. Однак хто сказав, що нам обов’язково використовувати справжній номер телефону, тим більше свій? Так кажуть правила ВКонтакте, але не ми.

Найбільш очевидні способи створення акаунтів нам не підходить в силу обмеженості доступних сім-карт і денного обмеження на перепривязку номерів зі сторінки на сторінку. У зв’язку з цим було прийнято рішення знайти більш витончений спосіб.

Як створити нову сторінку ВКонтакте без телефону

Спосіб, який буде описаний нижче, цілком легальним з точки зору правил ВКонтакте. Він не вимагає ніяких спроб обійти діючий функціонал соціальної мережі, тому що здійснення нової реєстрації все також буде проходити через інтерфейс ВКонтакте. І називається такий спосіб – вхід (або реєстрація) через Facebook.

Інструкція – реєструємо нову сторінку ВКонтакте через Facebook

Суть цього методу полягає в тому, щоб створити нову сторінку у соціальній мережі ВКонтакте шляхом авторизації через сторінку Facebook. Для цього, як ви вже напевно здогадалися, необхідно наявність сторінки в Facebook.

Тут дуже багато нюансів, які обов’язково потрібно врахувати для успішної реєстрації. Це і реальний email-адресу, і підтвердження номера телефону для сторінки у Facebook. Але про них хвилюватися не варто. А чому, ми будемо розповідати по мірі необхідності.

Зміст даної статті виходить з того факту, що у вас або немає сторінки в Facebook, або вона створена неправильно. Цілком логічно припустити, що для нашого способу потрібно зареєструвати “правильну” сторінку в Facebook. Тому наше плавання ми почнемо саме з цієї відправної точки.

Реєстрація фейсбук – для початку

Реєстрація нової сторінки в американській соціальній мережі Facebook не відніме великої кількості часу, навіть незважаючи на облік всіх можливих нюансів. Точно також, як і у ВКонтакте, при реєстрації в Facebook необхідно підтвердження номера телефону. Вступивши дуже завбачливо, ми припустили, що у вас взагалі немає сім-карт, які можна для цього задіяти, а тому вирішили відразу вдатися до ресурсу TextNow, що пропонує послуги безкоштовної телефонії через Wi-Fi, і там отримати безкоштовний номер.

Заходимо на сайт www.textnow.com і натискаємо на кнопку «Sign Up Free» у правому верхньому куті сторінки, щоб почати безкоштовну реєстрацію на сайті.

Вхід на сайт TextNow

Вводимо дані для створення нового облікового запису. В силу того, що описуваний спосіб ідеально підходить для створення великої кількості акаунтів, буде дуже завбачливо, якщо ми введемо випадкові дані. Сайтом TextNow можна користуватися і не підтверджуючи акаунт за електронною поштою або номером телефону, як наприклад на сайті textfree.us, а значить введенням реальних даних можна і не заморочуватися, а акаунтів можна створювати скільки нам буде завгодно.

Правда відразу варто обмовитися, що з якими потрапило даними сайт не завжди приймає реєстрацію, тому, якщо так сталося, поновіть сторінку і введіть інші дані. Отже, вводимо випадкові дані, даємо знати, що ми чоловік, і реєструємося натисканням на кнопку «Sign Up».

Реєстрація з введенням випадкових даних на сайті TextNow

Після того, як сторінка оновиться, вас попросять ввести телефонний код вашої області. Так як це для реєстрації сторінки в Facebook, вкажемо код 305, що належить Сполученим Штатам Америки, і підтвердимо для продовження реєстрації.

Введення телефонного коду області на сайті TextNow

Потім з’явиться повідомлення, що наш аккаунт успішно створено і що нам виділено індивідуальний телефонний номер. Заздалегідь копіюємо його в буфер обміну. Його ми будемо використовувати при реєстрації сторінки в Facebook. На закриваємо вкладку з сайтом.

Завершення реєстрації на сайті TextNow

Відкриваємо нову вкладку і заходимо на сайт соціальної мережі Facebook за цією адресою – www.facebook.com і реєструємо новий аккаунт. Ім’я та прізвище найкраще вказувати існуючі, інакше Facebook не дозволить вам створити сторінку. В якості номера телефону вставити скопійований номер з сайту TextNow, попередньо підставивши перед ним префікс +1. Вкажіть яку-небудь дату народження та стать і натисніть «Створити акаунт».

Реєстрація нового облікового запису Facebook

Повертаємося на вкладку з сайтом TextNow, куди має прийти смс-повідомлення для підтвердження реєстрації в Facebook. Відкриваємо отримане повідомлення та копіюємо п’ятизначний код підтвердження.

Отримання смс з кодами підтвердження реєстрації Facebook на сайті TextNow

Вводимо цей код на сторінці підтвердження реєстрації Facebook і переходимо на наступний етап реєстрації на сайті, натиснувши на кнопку «Далі».

Далі потрібне введення коду підтвердження реєстрації Facebook

Далі буде крок з підтвердженням, що вхід буде здійснюватися саме з цього номера телефону, а також нам запропонують знайти друзів. Підтверджуємо або пропускаємо всі ці кроки, так як вони нам не важливі.

Наступне, на що варто звернути увагу, так це електронну адресу. При реєстрації сторінки ВКонтакте через Facebook буде відбуватися імпорт даних із сторінки Facebook. І якщо виявиться, що остання не була підтверджена через діючий e-mail адресу, імпорт даних може закінчитися помилкою, або створена сторінка ВКонтакте заблокується через деякий час після створення.

Щоб уникнути цього казусу, рекомендується прив’язати до тільки що створеній сторінці Facebook електронну пошту та підтвердити її. Але це обов’язково має бути пошта, не прив’язана ні до однієї сторінки ВКонтакте. Інакше імпорт даних при реєстрації нової сторінки ВКонтакте закінчити не вдасться і час на виконання всіх описаних вище пунктів виявиться витраченим даремно.

Знову ж, розраховуємо, що у вас немає заздалегідь зареєстрованого і ніде не використаного e-mail адреси, тому ми витратимо пару хвилин і зареєструємо його. Для цього нам цілком підійде поштовий сервіс «Пошта mail.ru». Заходимо на сайт mail.ru і натискаємо на «Реєстрація в пошті».

Перехід до реєстрації нового електронної адреси mail.ru

Заповнюємо всі поля форми реєстрації поштової скриньки, натискаємо на пункт «У мене немає мобільного телефону» і натискаємо на кнопку «Зареєструватися».

Реєстрація нового електронної адреси mail.ru

Після цього вводимо код підтвердження з картинки у відповідне поле, а потім завершуємо реєстрацію нового облікового запису електронної пошти.

Підтвердження реєстрації нового електронної адреси mail.ru

Створений поштову скриньку тепер необхідно прив’язати до своєї сторінці в Facebook. Для цього потрібно зайти в «Налаштування» через спадний список у правому верхньому куті сайту.

Перехід в налаштування облікового запису Facebook для прив’язки пошти

В налаштуваннях в розділі «Загальне» навпроти графи «Контактна інформація» натискаємо на «Редагувати», а після натискаємо на «Додайте інший ел. адресу чи номер моб. телефону».

  • Додавання електронної адреси в Facebook
  • Вводимо тільки що створений e-mail адресу.
  • Введення електронної адреси в Facebook
  • Вводимо пароль від облікового запису Facebook для підтвердження.
  • Введення пароля облікового запису Facebook для підтвердження

На нашу електронну адресу прийде повідомлення з кнопкою для підтвердження. Потрібно натиснути на неї, щоб нашу електронну адресу остаточно прикріпився до сторінки Facebook.

Підтвердження прив’язки нового email адреси до facebook

І на цьому закінчується підготовчий етап, на якому ми створюємо сторінку в соціальній мережі Facebook, придатну для імпорту при створенні нової сторінки ВКонтакте через Facebook. Далі буде реєстрація в ВКонтакте. На жаль, повна версія сайту не дозволяє створювати сторінку таким чином, бо виникають проблеми з коректністю телефонного номера, прикріпленого до Facebook.

По всій видимості, ВКонтакте вже розкусив подібну схему створення сторінок і почав блокувати при реєстрації в повній версії сайту телефонні номери, що видаються сервісами безкоштовної телефонії. Тому діяти ми будемо через мобільну версію сайту.

Заходимо в мобільну версію сайту ВКонтакте (m.vk.com) і для початку реєстрації через Facebook натискаємо на досить характерну кнопку «Увійти через Facebook».

Як створити сторінку вк без телефону
Оцінка - 5, голосів - 1